חזרתי.......ולא, אני לא בהריון רביעי...(: - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מספיק לי שלושה לכרגע...........

מה שלומך יקירתי???
    רציתי להתייעץ איתך לגבי אליה (הבכור) בן 4 וחצי..כאמור יש לי את אמיתי בן שנתיים ו-7 חודשים ואת ליאלוש, בת 4 חודשים ושבועיים....
    אליה התחיל בשבועיים האחרונים לא להקשיב לנו, הוא גילה את העצמאות והשתנה מאד.... הוא תמיד היה מקשיב לי, וביציאות מחוץ לבית היה נשאר לידי או בטווח ראייה, כעת הוא מרשה לעצמו להתרחק ולא לשמור אפילו על קשר עין (נהיה אמיץ הילד),
    בנוסף, הוא עושה דברים שלא מקובלים עלי, למשל: אני מרשה לילדים פעם ביום איזשהוא חטיפון/שוקולד קטן או ממתק כזה או אחר. כנראה שזה לא מספיק לו ולאחר תקופה ארוכה מאד בה הוא התמרד, הוא גילה את שיטת המחבוא וההסתרה, הוא מצא איפה אנו מניחים ממתקים ופשוט ממלא את כיסיו או לוקח ומחריש ומתחבא... היום הוא אכל חצי קופסא של ויטמינים בצורת מטבעות שוקולד (שכמובן העלתי אותם למקום לא נגיש ברגע שגיליתי מה עשה), השאלה היא כיצד להתמודד עם התופעה, לא עזר עד כה הערותיי והשיחות עימו...
    סיטואציה נוספת: אמרנו לו שאסור לקחת צעצועים לגן וגם הגננת אמרה לו זאת, אז הוא שם מכוניות קטנות בכיסים ולוקח אותם לגן... האם זה טבעי?כיצד עלי להתמודד עם זה, תודה רבה רבה לך ונשיקות!!

מאיה

3 תגובות
עמוד 1
  • חחח... אה, את לא בהריון רביעי?...
  • רעיונות טובים..יאללה, אני מתחילה ליישם...למרותשבמקרה עם מטבעות השוקולד, לא הייתי חושבת שזה מת**** לקויה אלא שזה נובע מזה שאנחנו מקפידים על אי אכילת ממתקים בצורה מוגזמת וזה הפך ל"אישיו" אצלו......

• מאיוש
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה