שק הריון ללא תוכן ...ציפיה ואכזבה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ציפיה זה מושג שכך כך בא לידי ביטוי במיוחד בהריון ראשון ...כל התהליך הזה כל כך עוצמתי ,אמציונלי ,ממלא את הנפש,ממלא את האשה בתחושה של "הנה אני פוריה ולא מקולקלת".......
    ישנו השלב של בדיקת ההריון רגע מדהים בפני עצמו שיש בו כל כך הרבה תום וחוסר ידיעה...אני באופן אישי חשבתי שזהו...יש שני פסים וזהו ...מכאן דרך המלך סלולה להבאת היצור הקטן והמדהים הזה לעולם...הטלפונים למשפחה ולחברות "אני בהריון".....והשמחה שבוקעת מהצד השני ......
    וכמובן קביעה של האולטראסאונד הראשון ....אני אישית הייתי באופריה ...כל כך רציתי לראות את הפלא שבתוכי ........אך הסדק הראשון שביקע מעט את תחושת התום ...האופריה...שהרופא אמר שגיל הוסת לא תואם את גיל האולטראסאונד.......ברגע שהוא אמר לי את זה שכולי שוכבת עם רגליים פתוחות כשהמתמר הוגינלי בתוכי ...ושראשי מופנה באדיקות למסך הUS....ראיתי את הבפק שלו מנצנץ...אך בכל זאת הוא נתן לי תקווה של המתנה של עוד כשבועיים ..."תני לאמא טבע לעשות את שלה " הוא אמר ללא הרף......אני הבנתי שאוקיי...כנראה ביוץ מאוחר...הרי לא הגיוני שמשהו לא תקין בהריון הזה...סירבתי לחוש מקולקלת .....
    והשבועיים שעברו הציפו אותי בתחושת ספק כי לא היו לי סימפטומים של בחילות ,הקאות ,עייפות ...בפורומים גרמו לי להבין שזה ממש לא בעיה ושאין מה לדאוג....מלמלתי לעצמי שאני ברת מזל שההריון עובר בצורה מדהימה.......
    היום של האולטראסאונד הגיע ....ואחרי שניות ספורות ...הרופא כיחכך בגרונו והסביר לי שההריון לא התפתח ...ושק ההריון נשאר כמו שהוא ...עם "עובר שלא יצא לתוקף" בהגה המקצועית .....הוסיף ואמר שאני בתהליך של הפלה טבעית ...ושתוך שבוע תוכן שק ההריון יפלט מתוכי.....האמת בנות...יצא לי לפרוק את תחושת האכזבה בבכי מטורף יום אחד...אך התעודדתי בכך שהרופא אמר לי ש25% מההרונות הראשונים מסתיימים בהפלה טבעית ....ושזב קורה להמון זוגות ופשוט תהיה תמיד פעם הבאה לנסות ......המסר שלי לבנות שנמצאות בשלבי הריון ראשונים ראשונים היא לא לצפות יותר מידי לפחות עד שבוע 12...לא לספר ...ולהמתין בסבלנות עד שרואים דופק יציב ומהמם !!!אז אקנח בכך שכנראה כל עכבה לטובה ,כנראה שזה לא הזמן שלי .......
11 תגובות
עמוד 1
  • הי מתוקה

• פייס: ortal_hori

• אמנם ציפייה מביאה לאכזבה...
    אבל צריך לקחת בחשבון שכך נראה כל ההריון.
    יגידו לך כאן כולן,
    שכל בדיקה במהלך ההריון,
    אפילו בדיקת דם פשוטה,
    מלווה בציפייה.
    הסיכון קיים לאורך כל ההריון,
    ולא רק בשלבים הראשונים, נהפוך הוא!

הפלה טבעית כשמה כן היא - טבעית
    וזה מנגנון הישרדותי של הגוף לא להמשיך התפתחות של עוברים פגומים.
    קחי זאת בפרופורציה.
    אינך פגומה אלא להיפך!
    הגוף שלך ידע לזהות פגם גנטי ועבד לפי היצר ההישרדותי שלו.
    שבחי את גופך ואל תקללי אותו.

מאחלת לך קליטה מהירה ל-9 חודשים מלאים
    ומשעממים!!!!!!
  • אני מחזקת כל מילה של ג'ף ומאחלת לך שתקלטי במהרה להריון קל, ארוך ותקין!!!

• הצטערתי לשמוע, עברתי את כל הסיפור הזה פעמיים לצערי, וכל אישה בתוך הסטטיסטיקה של פעמיים לצערנו.
    מקווה שבפעם הבאה יהיה הריון מוצלח!
  • מצטרפת לגף ומחבקת חזק להקלטות מהירה ול9 ח' מלאים ותקינים בעה
  • היי מותק, מצטערת לקרוא
    מחזקת את הבנות
    ומחבקתותך חזק

• היי מותק, מצטערת לקרוא
    מחזקת את הבנות
    ומחבקתותך חזק

• היי מותק, מצטערת לקרוא
    מחזקת את הבנות
    ומחבקתותך חזק

• הצטערתי לשמוע, עברתי את כל הסיפור הזה פעמיים לצערי, וכל אישה בתוך הסטטיסטיקה של פעמיים לצערנו.
    מקווה שבפעם הבאה יהיה הריון מוצלח!
    היי
    האם הצלחת אחרי הפעמיים להיקלט להריון תקין?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה