תופעות של גונאל f - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בשעה טובה התחלתי זריקות אתמול.. מינון 112..
    אני כבר חצי שנה אצל מומחה פוריות ורק עכשיו באמת התחילו להזיז עניינים לפני כן היה לי רופא אחר, שרצה לעשות חודש הפסקה אחרי כל חודש טיפול.. מזל שעברתי רופא..

אז בננות, תשתפו אותי מי שיודעת אם יש תופעות כלשהן שאני צריכה לצפות להן, או יש משהו שאפשר לעשות שיתרום לטיפול.. לאכול סלק או משהו??

שיהיה בהצלחה לכולןןןןן!!??
15 תגובות
עמוד 1
  • היי
    קודם כל שיהיה בשעה טובה, ושהטיפול יעבור בהצלחה.
    גם אני הזרקתי גונאל אף, התחלתי עם 150 ואחר כך העלו לי ל- 187.5.
    לי לא היו תופעות לוואי בכלל והזריקה לא כאבה לי. אבל לדעתי הכל בראש, אם תחשבי שיהיו תופעות ותחפשי כל מיני סימנים אז בטוח תמצאי. פשוט תעשי את הזריקה בערב, שתוכלי לנוח אחריה ולשכב.

שיהיה לך ממש ממש בהצלחה.
  • היי מותק

שיהיה בהצלחה!!!

אני הזרקתי מינון נמוך יותר ולא היו לי תופעות לוואי והדקירה עצמה לא מורגשת בכלל!

היתרון בזריקה שהיא גם מעבה את רירית הרחם אז את לא צריכה לאכול סלק אלא אם בא לך כמובן
  • מעולה! תודה בנות!!
    חשוב לנוח אחרי ההזרקה??
    ועוד שאלה.. קיבלתי במרשם פעמיים אובטרל.. יש לכן מושג למה?
    זה לא מקבע את הביוץ.. אז למה פעמיים..?
  • לגבי אוביטרל, נשמע לי די מוזר. אף פעם לא שמעתי שיזריקו אוביטרל פעמיים. אוליי כדאי לשאול את הרופא שוב?
    אני אישית נחתי אחרי הזריקה לפחות חצי שעה. למקרה שכן ארגיש לא טוב, למרות שזה אף פעם לא קרה. אני יודעת שחברה שלי הזריקה בהפסקת צהריים בעבודה. ולאחר הזריקה כמעט מיד חזרה לעבודה (עבודה משרדית) וגם כן לא היו לה תופעות לוואי.
  • אני תמיד הזרקתי את 2 המזרקים של האורביטרל - 36 שעות אחרי זה יש ביוץ. את בידיים טובות - תסמכי על הרופא!! שיהיה לך המון בהצלחה!
  • תודה חמודות!
    בהצלחה גם לכן!!!
  • היי

אני מזריקה כעת גונל ואחר כך מתאמנת
    אני ממליצה להזריק בערך באותה השעה
    אחרי מקלחת שהעור רך .

בהצלחה

בע"ה נעשה ונצליח
  • היי, תודה על ההמלצה!

יש לי עוד שאלה בנוגע לביוץ.. הגונאל דוחה אותו?
    בכמה זמן?
  • אני לא חושבת שהגונאל דוחה ביוץ - הוא גורם ל"בישול יתר" של הזקיקים... יש את הדקאפפטיל - שמעכב ביוץ.
  • הזרקתי בטעות כמות של הגונאל 900בבת אחת במקום לחלק ל6ימים מה ההשלכות
  • יש ליצור קשר עם מרפאת הפוריות המטפלת.
  • מה הסיכוי להכנז להריון בפעם הראשונה לתסמין שנקרא xשביר
  • אני חושבת שזה שעשית הפסקה כול חודש חודשים זה מעולה אל תישכחי שץכדאת מזריקה השחלות עובדות יותר קשה
    ויכולות לגרום להם נזק הן עובדות יותר קשה ביגלל גונאל 900 אוקי
    יותר גדולות ויוצר מיזה יכול לקרות דברים שלא היית רוצה בכול אופן זה טוב וההפך זה בריא כשאת עושה הפסקה גם לנפש שלך וגם לגוף יש לך יותר כוחות
  • היי שמי סי
    אני עוסקת בספורט שנים מדברת על 16 שנים יום יום מאמנת כושר מתאמנת מכורה לכושר
    האם מותר לי לעשות פעילות גופנית שאני בזמן הזה מסריקה גונאל 900
    זה טוב או לא טוב,? 9
  • שלום אני מזריקה גונאל אף 225 אני ביום השני והופיע לי דימום האם זה תקין?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה