שק היריון לא תואם את שבוע ההריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    היום עשיתי את האולטרסאונדט הראשון - הריון צעיר (הריון שני לאחר הריון ראשון תקין).
    תאריך הוס האחרון שלי היה ב 4.4 והביוץ כמו כל חודש וכמו שעון ב 18.4, האולטרסאונד הראה שק הריון וחלבון עוברי שתואם לשבוע 5. למרות שעל פי כל החישובים אני אמורה להיות בשבוע ה 6 ו-5 ימים.
    האם יש סיבה לדאגה?
    אני צריכה בהמלצה לקבוע לאולטרסאונד נוסף עוד 10-14 ימים אבל זה נראה לי אכזרי לדאוג 14 יום :)
    אודה לתשובה מבר סמכא.
    תודה
    ענת (בת 38)
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב

בעקרון לפי מה שאת מתארת אמורה להיות התאמה בין גיל ההריון לגודל העובר, וזה שזה לא קרה זה אכן מדאיג. עדיין קיים סיכוי טוב שההריון תקין ומתפתח ואת זה תוכלי לדעת בבדיקה הבאה. מסכים מאוד שקשה לחכות שבועיים ולכן בהחלט הייתי מקדים את האולטרה-סאונד לעוד שבוע, למרות שייתכן ועדיין לא יהיה דופק, אבל יהיה אפשר לראות התפתחות של העובר
    כמו כן, בדיקות בתא להריון יכולות לעזור בכדי לתת מידע על תקינות ההריון

ד"ר הדר
  • שלום ,
    עשיתי אולטסאונד וגודל העובר אינו תואם את שבוע ההריון .
    אמורה להיות שבוע 8 והטכנאית הגדירה אותו שבוע 6 .
    ושינתה את מועד הווסת האחרון כי יכול להיות שהביוץ היה מאוחר(מחזור בדר"כ 35 יום) .
    האם זה בסדר ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה