שבוע 7 ללא קוטב עוברי ושק חלמון גדול - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בבקשה עיזרו לי, אני בשבוע 7 וסת אחרונה היתה לי ב 4.4.13 היום אני נכנסת לשבוע 7 אתמות עשיתי בדיקה אצל הרופא והוא אמר שיש לי שק חלמון גדול בקוטב של 11 מ"מ ושק הריון תוך רחמי אבל הוא לא רואה קוטב עוברי , מה זה אומר?
    שאין לי עובר בבטן"
    הוא דיבר איתי על לעשות גרידה ואמר ששבוע הבא הגיע אליו שוב ,
    למרות שנסעתי גם למיון וגם שם לא ראו קוטב עוברי , אני בלי מצב רוח מאתמול ולחוצה .
    יש מצב שיעשו לי הפלה???
    השמח מאוד לתשובה מהירה... תודה רבה.
11 תגובות
עמוד 1
  • היי,
    אם הוא אמר לך לחזור בעוד שבוע, משמע הוא עדיין רוצה לבדוק אולי כן יהיה עובר. יכול להיות שהביוץ שלך גם היה מאוחר. זו בדיוק הסיבה שתמיד ממליצים לעשות בדיקת דופק אחרי שמסיימים 7 שבועות מלאים (כלומר לקראת שבוע 8).

תחכי עוד שבוע, ואז תוכלי לדעת בוודאות.

בהצלחה
  • מסכימה עם חברתי למעלה
    שיהיה המון הצלחה
    ובשורות טובות!!!

• תודה על העידוד הוסת שי יתרחש ביום ה 14 אני יודעת זאת כי היו לי כאבים בבטן התחתונה , אני מאוד מקווה שהראב שבוע הבא עובר ,
    אגב , מאיזה שבוע אני אמורה ליראות עובר?

• אל תספידי עדיין!
    שבוע 7 זה קצת מוקדם
    והרבה פעמים זה תלוי במכשור של הרופא
    אם אין כאבים ודימום זה כבר טוב!!!

• לדעתי שבוע 7 זה מוקדם
    אל תלחצי ותמתיני לעוד שבוע
    אצלי ראו בשבוע 8+ כי היה לי ביוץ מאוחר
    כל עוד אין דימום זה טוב

• עוד שבוע את תראי שהכל יהיה בסדר
  • אצלי העובר היה ביישן ולא אהב להיחשף למצלמות לכן לא היו רואים אותו בבירור עד שבוע שמיני אז תני לזה זמן... תחזרי לבדיקה בעוד שבוע ואולי הכל יהיה בסדר.. בהצלחה חומד (:
  • תודה רבה לכן האמת מאז שהרופאה במיון הכניסה לי את האצבעות שלה יש לי כתמים כהים בתחתון בקטנה ושאני מנגבת ממש ממש חלש רואים חום בקטנה אין לי דימום אדום או דימון שוטף , ובכלל אין לי כאבים , ולא חולשה ולא סחרחורות או חום,אני פשוט עיפה מכל זה פיזית,אני יחכה לשבוע הבא ביום רביעי שהכנס לשבוע 8
    עד אז תחזיקו לי אצבעות.
    תודה לכ מי שענתה לי ההיתי צריכה את זה.

• הכתמים זה משהו שכיח, אין לך מה לדאוג. תנוחי ואל תתאמצי.

שיהיה בהצלחה. תחזרי לעדכן, בסדר?
  • תודה רבה לכן האמת מאז שהרופאה במיון הכניסה לי את האצבעות שלה יש לי כתמים כהים בתחתון בקטנה ושאני מנגבת ממש ממש חלש רואים חום בקטנה אין לי דימום אדום או דימון שוטף , ובכלל אין לי כאבים , ולא חולשה ולא סחרחורות או חום,אני פשוט עיפה מכל זה פיזית,אני יחכה לשבוע הבא ביום רביעי שהכנס לשבוע 8
    עד אז תחזיקו לי אצבעות.
    תודה לכ מי שענתה לי ההיתי צריכה את זה.

היי סיפור דומה שבוע 8+4 שק הריון גודל 30ממ ללא קוטב עוברי עדיין רואים בצילום "אדים וקרישי דם בתוך השק בדפנות בנוסף ממצא ליד השק נקרא מאומה מציאיםלי הפלה כדורים/גרידה ..צריכה לעבור בדיקה אחרונה ביום ראשון להחלטה
    יש סיכוי להמשך הריון תקין או שלא..?? ווסת אחרון 1.6
  • היי סיפור דומה שבוע 8+4 שק הריון גודל 30ממ ללא קוטב עוברי עדיין רואים בצילום "אדים וקרישי דם בתוך השק בדפנות בנוסף ממצא ליד השק נקרא מאומה מציאיםלי הפלה כדורים/גרידה ..צריכה לעבור בדיקה אחרונה ביום ראשון להחלטה
    יש סיכוי להמשך הריון תקין או שלא..?? ווסת אחרון 1.6
    ואיך נגמר בסוף?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה