שק הריון ללא עובר-עזרתכן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות יקרות כבר תקופה ארוכה שאני קוראת בפורום אתן כאלה מקסימום לפני כחודש גיליתי שאני בהריון אחרי הורמונים והזרעות ובכלל סיפור ההריון הזה הוא מעניין בפני עצמו אבל אולי בהודעה אחרת... מאז שגיליתי על ההריון החלטתי שאחרי בדיקת הדופק ארשם ואתחיל להיות פעילה באתר אך אתמול לצערי הייתי בבדיקה ראשונה אצל הרופא כשאני כבר כביכול בשבוע 7 פלוס 6 בערך הרי בעקבות ההזרעה והמעקבים גם יודעים בדיוק והנה שק הריון גדול אך ללא עובר... הרופא אמר לי לחזור ביום רביעי אבל כבר הבנתי שככל הנראה זה סופו של ההריון הזה ויהיה עליי להחליט האם אני רוצה גרידה או כדורים אז אמנם איני אחת מכן ולא הייתי פעילה כאן אך חייבת את עזרתכן שכן אין לי הרבה זמן להחליט מישהי יכולה לייעץ לי לשתף אותי מכירה שמעה משהו והאם זה באמת כזה שכיח הריונות שמסתיימים ככה בהתחלה כמו שקראתי בכמה מקומות באינטרנט???
    בתקווה לבשורות ושיתופים חיוביים בעתיד ותודה מראש לכל העונות!!!
9 תגובות
עמוד 1
  • היי מתוקה.. אומנם את לא מכירה אותי..אבל אם הסיפור שלי יצליח לעודד, לנחם או לתת לך עוד טיפת תקווה זה שווה הכל..
    אני בת 24.5 התחתנתי לפני קרוב ל10 חודשים..
    נכנסתי להריון אחרי 5 חודשים בערך.. היינו בעננים אני בעלי וההורים של שנינו..
    עד שהלכנו לבדיקה וראינו שק הריון וראינו עובר חמוד אבל לא ראינו דופק...
    ברור שהיה לי קשה לשמוע ולקבל את זה... אבל יש דברים שלא תלויים בנו והכל בידיי בורא עולם
    אספנו את השברים.. והמשכנו לקוות
    עברתי גרידא בהרדמה מלאה, שבוע 9, עובר מתאים לשבוע 7 רק..
    הרופאים אמרו שעדיף לחכות 2 מחזורים ואז להמשיך ולנסות שוב..
    האמת חיכינו מחזור אחד.. ונתנו לבורא עולם להחליט..
    ב״ה ב״ה ב״ה מיליון פעם ובאותו החודש שוב נקלטתי!
    אני כרגע בהריון, עוד יומיים נכנסת לחודש רביעי..ובלי עין הרע הכל תקין...
    מה שאני רוצה להגיד לך מהכל... שלמרות שקשה לשמוע את זה אבל זה הכי טוב בשבילך מה שקרה.. או שהגוף לא היה מוכן, אן שחלילה העובר היה עם בעיה
    ולכן, כמו שאמרו לי- אני אגיד לך: עדיף מוקדם כמה שיותר!!!!
    הלוואי ותצאי חזקה יותר מהחוויה הלא נעימה הזו, שהגוף שלך יתחזק, ובעז״ה תכנסי במהרה להריון תקין עם עובר בריא ל9 חודשים מלאים!!!
    בכל מקרה, שאלה או כל דבר קטן.. אני פה בכייף... את יכולה לשאול כל דבר!!!
  • ועוד דבר קטן... כשלי זה קרה בעבר הרופא אמר שזה דבר מאוד שכיח בהריונות ראשונים..
    אמר שזה קורה ל20%-30% מהנשים בהריון הראשון שלהן..

• אל תתיאשי!
    גם לי זה קרה, בשבוע 8 ראו שק ללא עובר ובשבוע 9 עברתי גרידה.
    בדקו את מה שגירדו ויש שם למונח הזה - מולה בועית.
    אמרו לנו לחכות כמה שיותר זמן לפני שמנסים שוב להכנס להריון. פחדנית כמוני חיכיתי שנתיים עד שהעזתי לנסות וטפו טפו טפו עכשיו אני עם 4 ילדים
    צריך רק לחייך!
  • היי,גם אני עברתי את זה בהריון הראשון שלי-שק הריון ללא עובר בפנים. הוחלט שאקבל כדורים ציטוטק וזה לא הוציא את כל התוכן...לאחר מכן בוצעה לי היסטרוסקופיה ניתוחית שזה כמו גרידה והוציאו את כל השאריות-בסופו של דבר זה תהליך שלקח קצת זמן אבל לא מאוד נורא. אז שיהיה לך המון בהצלחה במה שלא תבחרי ואל תדאגי זה קורה הרבה במיוחד בהריונות ראשונים.
  • תודה רבה לכן על התגובות אכן מעודד לשמוע סיפורים דומים מחר הולכת לבדיקה נוספת אך הסוף די ברור לי... די מפחדת מתהליך ההפלה וכל זה אבל בע"ה אעבור את זה זהו הריון שהןשג אחרי מעל שנתיים של נסיונות התחלתי לחקור את העניינים לעומק לפני כשנה וההריון הושג אחרי הזרעה שלישית עם זריקות של גונל f ככה שאצלי מדאיג אותי גם כמה זמן יקח עד שאצליח שוב למרות שנקודת האור היחידה אצלי בסיפור הזה היא שאם הצלחנו אחרי שלושה חודשים של זריקות והזרעות אז לפחות זה מצליח כי היו כמובן גם חששות מכמה נסיונות עוד נצטרך לעבור והאם נצטרך לעלות שלב להפריות אז לפחות בעניין הזה אני מקווה שמצאתי את הפתרון אגב מבחינת בדיקות הפוריות הכל תקין אין לנו שום בעיה נראית לעין....
    טובבבב חפרתי תודה למי שקראה אני פשוט כלכך עמוסה נפשית המחשבות לא מפסיקות
    לשניה...
    יום מקסים לכולןןןן
  • עכשיו חזרתי מבדיקה אולטראסאונד אני שבוע 6 הריון שלישי שלי ויש שק ללא עובר אני ממש מתוסכל יום ראשון אגיע לבדיקה נוספת וכנראה שאם עדיין אין עובר אז גרידה לצערי...
  • שירן זינטי, למה את מספידה כל כך מהר?
    שבוע שש זה מוקדם מאוד אם לוקחים בחשבון אפשרות של ביוץ מאוחר.
    לפני כמה שבועות בלבד הייתי במצבך, ראו רק שק הריון ושק חלמון בשבוע שש והרופאה שלי דווקא הייתה בטוחה שהכל בסדר, ניגשתי חבדיקה חוזרת אחרי שבועיים והנה עובר עם דופק.
    במקומך הייתי ממתינה שבוע לפחות או לא שבועיים לבדיקה חוזרת לפני שהייתי מחליטה על גרידה.
  • הי אני בשבוע שמני יש לי שק בתוך הרחם ללא עובר
    דבר שני אין דופק
    דבר שלישי הביתא 1300
  • הי אני בשבוע שמני יש לי שק בתוך הרחם ללא עובר
    דבר שני אין דופק
    דבר שלישי הביתא 1300
    איך זה נגמר בסוף? אני באותו מצב כמוך כרגע..??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה