מתי מומלץ לבצע בדיקת שקיפות עורפית? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן :) אני בשבוע 8 ורציתי לדעת מתי הכי מדויק לבצע בדיקת שקיפות עורפית? לפי המלצות ראיתי בין שבוע 10-12 האם יש הבדל אם אני הולכת בשבוע 10 או 12?
    אודה לעזרתכן
8 תגובות
עמוד 1
  • לא ממש אבל רצוי שתקבעי עכשיו כי נורא קשה להשיג תורים
    מתי את עושה זה לא משנה עד שבוע 13 לפי מה שאני יודעת זה אפשרי אני עשיתי בשבוע 12 וקצת וראו והכל בסדר :)

אורפז
  • בדרך כלל ברוב הבדיקות יש כן הבדל בשבועות. אם העובר גדול יותר, או שהמיקום שלו משתנה לפי השבוע וכו.
    אבל כמובן יותר חשוב שיהיה תור....
    אני לא מבינה בבדיקה הזו כי אני לא עושה אותה באופן עקרוני. בכל מקרה בדרך כלל המומלץ הוא האמצעי.
  • שקיפות עושים בין שבוע10 ל-13 כאשר השבוע הכי מומלץ לביצוע הבדיקה הוא שבוע 12 שיהיה בהצלחה
  • אני עשיתי בשבוע 12 וראו מה שצריך. הבדיקה בודקת כמות נוזל בעורף התינוק וגשר אף. תהני! זו הפעם הראשונה שראיתי אותה בועטת וזהה. מדהים
  • הי
    כל עוד את נבדקת בטווח - אין בעיה. הבעיה היא רק מעבר לטווח שאז נפגעת נכונות הבדיקה...
    הריון קל ובריא
    יעל

יעל נרקיס,
    נטורופתית, רפלקסולוגית ומלווה לידות
    מתמחה בכל הקשור להריון ולידה
    [email protected]
    054-6949977
  • גם אני עשיתי בשבוע 12 וקצת
    לדעתי עדיף לך ללכת בשבוע הזה כי אז רואים קצת יותר טוב
    וכך גם את תהני מהבדיקה
    בהצלחה!
  • בשני ההריונות הקודמים שלי עשיתי בשבוע 12 וגם עכשיו קבעתי לשבוע 12

• אני בשבוע 10,הלכתי לעשות שקיפות עורפית והרופא אמר לי שאין דופק לעובד ונתן לי הפניה למיון??????
    מה אני עושההההההה??????
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה