דם אחרי הזרעה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • עשיתי היום הזרעה שניה ומקווה שבע״ה גם אחרונה,
    הפעם הרגשתי שהרופא קצת הסתבך ולא הצליח בהתחלה להכניס את הצינורית, קצת כאב הפעם, הרגשתי אותה עוברת..
    אחרי שעה בערך בבית שמתי לב לניגוב ורדרד ויצא מין חתיכת רירית פיצית.. כמו שיוצא במחזור אבל ממש 2 חתיכות קטנות פחות מגודל אורז..
    יכול להיות שהוא פגע במשהו?
    קרה לכן דבר כזה?
14 תגובות
עמוד 1
  • קרה לי באחת ההזרעות שגם הרגשתי שמשהו לא הלך חלק עם הצינורית וכאב לי מאוד, אחכ צרב לי מספר ימים אבל אף פעם לא היה לי דימום... זה לא הזוי שיהיה דימום מההליך הזה כי הכל עדין שם ולדעתי את לא צריכה לדאוג אבל אם זה ימשיך לך גם מחר לדעתי תלכי לרופא כדי להיות בטוחה.. אני הלכתי והוא אמר שהכל בסדר אבל טוב שבאתי כי עדיף לא להזניח ככה גם תהיי יותר רגועה שזה בדיוק מה שאת צריכה להיות בשבועיים הקרובים
    בהצלחה

"אל תחכי, אל תתני לחיים לעבור בשחור-לבן
    אני אוסיף לך צבעים - אני בא להציל אותך״
  • את צודקת..
    היה לי טיפה דימום רק אתמול אבל גם הרגשתי שהוא שרט קצת עם הצינורית אתמול,
    היום כבר אין דימום ב״ה..
    אבל אני עדיין מרגישה מוזר.. כאילו הצינורית בפנים עדיין..
    הבעיה שהרופאה נשים שלי תיהיה זמינה רק עוד חודש חודשיים אם אקבע תור עכשיו..

כנראה יצא דם מהשריטה.. יצא ממש טיפה ורק בניגוב..
    הכי חשוב שלא התפתח זיהום חלילה..
  • אין דבר כזה, תתקשרי ותגידי שאת צריכה תור דחוף, זה קורה שאנשים צריכים להגיע דחוף בגלל דברים כאלה והם בטוח ערוכים לזה במקרה הכי גרוע ישלחו אותך לצורך זה בלבד לרופא אחר
  • זה בסדר! קרה לי מספר פעמים. בייחוד כשקרוב לביוץ והל שם רגיש. כל נגיעה זה מדמם.
    אם הפסיק לך אז את יכולה להירגע...
  • תודה בנות..
    הרגעתן אותי
    קראתי בעוד פורומים והבנתי שזה קורה.. לפעמים אפילו דימום חזק..
    אצלי ב״ה כנראה היה שאריות של שריטה קטנה או משהו..

בשורות טובות לכולן!!!
  • ממוש זה קורה, זה קרה לי וזו לא סיבה לדאגה, בכל זאת הקטטר נוגע שם בכל מיני דברים ולפעמים פוצע, רק אם יש דימום חזק לכי לבדוק :)

• היי מאמי

קודם כל בהצלחה
    תקשיבי בהריון של שירה הייתי מחדירה קרינון
    ואם הייתי שורטת את צוואר הרחם הייתי מדממת .
    אל תפחדי

מאחלת לך שעוד החודש תתבשרי בבשורה טובה !!!

• תודה בנות אתן ממש חמודות!!
    העניין הוא שאני עדיין מרגישה מוזר מין רגישות חזקה בבטן בפנים אז זה סוג של כואב/שורף,
    כאילו פצועה מבפנים.. זה בסדר?
    יכול להיות דימום פנימי?
    לדוג׳ כשאני יורדת מהר במדרגות או מתיישבת חזק מרגישה את הרגישות...

משהי מכירה את זה אולי?
  • כן, זה קורה אחרי ההזרעות

• היי, בסוף הייתי במיון אתמול בגלל הכאבים כי הם רק התחזקו מהבוקר וזה כבר התחיל להטריד אותי, פחדתי שהוא שרט אותי בפנים בהזרעה וגרם לזיהום, הרופאה במיון אמרה שיש לי גירוי יתר ובגלל זה הכאבים..
    זה לא מוזר שרק אחרי הזרעה זה התחיל ומאז התחזק?
    בנוסף זריקה אחרונה היתה בראשון.. ואוביטרל ברביעי, יכול להיות שרק עכשיו התחיל גירוי יתר?
  • הי, לגבי ההזרעה עצמה זה באמת בסדר. עברתי 8 מחזורים וחלקם כפולים, וזה היה לי בכמה וכמה פעמים.
    זה באמת יותר הגיוני שזה מהגירוי של ההורמונים. סיפרתי לכן שגם הייתי במיון בגלל כאבים חזקים. הסיבה שזה דווקא אחרי ההזרעה כי זה גורם לכאבי ביוץ מטורפים לפעמים.
    מקווה שאת מרגישה יותר טוב
  • אוויייי תרגישי טוב מותק

• שלום עשיתי הזרעה לפני שבועיים ויש לי דימיום אין אני עדה עם זה מחזור או דימומים
  • הזרעה שניה , ממש לאחר ההזרעה כאבים ברחם התחתונה ואחרי שעה עבר, אבל אז שמתי לב שיש לי כתמים בצבע חום על התחתונית , מה זה יכול להיות ??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה