תגידו לי מה עושים עם בעל כזה !?!? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בזמן האחרון אנחנו רבים הרבה
    הוא נורא לחוץ בגלל ההריון ומה יהיה בעתיד
    שנינו צעירים והוא לא חשב שאני יכנס כל כך מהר להריון וזה הפתיע אותו

אז הוא למד דבר חדש ונורא מגעיל
    כל פעם שהוא רב איתי הוא לא בא איתי להורים שלי לארוחת שישי
    יש לציין שההורים שלי מכבדים אותו מעל ומעבר כמו הבן שלהם ויותר
    עזרו לנו עם הבית שלנו ועם אוטו ומה לא
    והוא פשוט לא מעריך!!! אחר כך הוא בא בטענות למה ההורים שלי כועסים אליו
    בא לי לנער אותו לדפוק לו את הראש בקיר זה לא יפה!
    מילא רב איתי אבל תבוא לכבד...

מה הייתן עושות במצב כזה? כבר נמעס לי

24 תגובות
עמוד 1
  • שבת שלום..מבינה אותך לגמרי..
    הוא צריך להבין שזה ילד שלו והאחריות היא גם שלו..
    ברוך ה הוא לא היחיד שעומד להיות אבא..כולם לחוצים והכל..
    שיגיד תודה שיש לכם בית משלכם ורכה כי זה לא מובן מאליו בכלל!
    גם אני היום הלכתי עם הילדים שלי לבד להורים שלי..)אני בשבוע 27(..הוא עיצבן אותי כל כך שפשןט לא יכלתי להסתכל עליו..

ברוך ה שנכנסת מהר להריון..אנשים כאלה מעצבנים לפעמים..שיכנס לפורום השכן דל מנסים להכנס להריון ןאז יחשוב פעמיים אם להעציב אותך ככה..

תירגעי ואז תדברי איתו ותסבירי לו..
  • אני מאמינה שצריך המון סבלנות
    גם לחברה שלי היה סיפור דומה עם בן הזוג שלה
    הם רק התחתנו והיא נכנסה להריון מהר תודה לאל
    מאוד רצתה ילדים
    היא בגילי
    ולבן הזוג שלה היה מאוד קשה לקבל את הנושא
    ממש נבהל
    אני מאמינה שאולי זה נפוץ
    ואולי יש גברים שממש קשה להם לקבל את כל הסיפור
    יש לזכור שתודה לאל יש להם תשעה חודשים להסתגל לרעיון
    גם לנו וגם להם
    ולהתכונן (עד כמה שאפשר) לרעיון
    ממליצה על תמיכה ואהבה והמון סבלנות
    לנו וודאי יותר קל להתחבר להריון מכיוון שהוא בתוכנו
    מאמינה שלהם יותר קשה ואנחנו צריכות להיות סבלניות
    תיתעקשי על נושא ההורים ביום שישי
    כי זה כבר לא קשור למריבות אישיות
    אלא למשפחה וכבוד כלפי החמות
    אני לא אוהבת בכלל את חמותי..... אבל הולכת אליה כשצריך לכבד
    מאחלת לך בהצלחה
    ושתמצאי את הדרך להגיע אליו

יום נעים לכולם
  • אני מאמינה כשהתינוק/ת יצא בע״ה , הוא ככ ישמח ויתאהב בו ....אבל בינתיים אצלך משתוללים ההורמונים מה שבטח גורם לך להיות הרבה יותר רגישה והוא אולי לא מבין את זה ואז נסחפים בקלות למריבות...וזו תקופה שאת צריכה תמיכה וחיבוק ומילה טובה. אני מציעה שתנסי לדבר איתו באוירה טובה ותגידי לו שאת זקוקה לו כרגע לתמיכה שלו ולהבנה שלו ,ושאת מבינה גם את החששות שלו ושביחד תנסו להתמודד. תנסי להתעלות על עצמך ולהחזיר את השלום ביניכם, ולדבר איתו בצורה רגועה...
  • בסוף מסתגלים להכל..
    אני הפכתי לאמא בגיל 20 כמעט 21:) היה קשה לקבל את הרעיון בהתחלה אבל הנה עכשיו אני עוד לא בת 23 יש לי ילד מושלם ב"ה שלא הייתי מחליפה בעד שוםםםםם דברררר שבעולם!
    את תראי שגם הוא יהיה ככה..
  • זה ממש מכוער
    פייס: ortal_hori

• לדעתי ברגע שזה קורה ואתם רבים , פשוט תתקשרי להורים ותודיעי שאת לא מגיעה כי את לא מרגישה טוב , ואז אולי הוא יראה את הדברים אחרת שרבתם ואת נשארת בבית וכל השבת נהרסה בגללו ואת בהריון ולא אוכלת את האוכל של אמא .
  • אויי לא יפה .. מה ההורים שלך אשמים?
    זה פשןט חוסר כבוד!
    תתארי לו סיטואציה שבה את לא תלכי להורים שלו בגלל דבר כזה !
    ואפילו פעם אחת ממש תאמרי לו " היום אני לא אבוא להורייך , איך תרגיש?"

• זה לא ממש מזיז לו אם אני יבוא איתו או לא
    ההפך הוא מבסוט מהעינין הוא מצידו ללכת כל שבוע להורים שלו

• בנות אנחנו קצת ממהרות לשפוט לא?
    לולי- כמה צעירים אתם אם מותר לשאול? בן כמה הוא? דיברתם על זה מראש שאת בלי אמצעי הגנה או שאת לבד הפסקת לקחת?
    הוא מתכוון ללמוד/ יש לו מקצוע קבוע/ איזהשהוא ביסוס בחיים? יכול להיות מאוד מלחיץ כשאין לך בסיס כלכלי מספיק בשביל לגדל ילד. ואולי את רגילה לקבל תמיכה כלכלית מההורים שלך לדירה... לאוטו... ואולי גם לילד שיבוא אבל הוא לא - זה יכול רק לגרום לו עוד יותר לאי נוחות ולחץ
    האם את מזכירה לו בכל ריב או בכל נושא את העזרה הכספית שקיבלתם מההורים שלך? האם מדברים אליו (את או הם) בטון של ״הוא חייב להם״ בגלל הכסף שנתנו??!
    ההורים שלו עזרו לכם גם??
    איך מתנהגים אליו בבית של הוריך?? עם יד על הלב? כמו לבוגר או לילד? תעשה ככה וככה וככה?

לא סתם רבים לפני שהולכים להורים שלך דווקא, משהו באינטראקציה הזו מפעיל עליו לחץ כנראה מאוד משמעותי, יכול להיות שהם מתייחסים אליו מאוד יפה ושזה נובע מתחושת החייבות בגלל מה שהם נתנו, יכול להיות מסיבה אחרת- אנחנו לא שם כדי לדעת ולשפוט.

את כן צריכה לשבת ולדבר עם בעלך, ברוגע ולציין שיש כאן בעיה ושאת מעוניינת לדעת מה מפריע לו כדי שתוכלו לתקן זאת

• תראי... אצלנו, ההורים של בעלי (יותר נכון אמא שלו) קונה אותו בכסף, אם הוא לא נותן את ההתנהגות או מעשה שהיא רוצה אז היא לא נותנת לו או נותנת פחות ממה שהבטיחה... ואז היא מתנהגת שחייבים לה... חייבים שהיא תסכים לדירה איקס או שהיא לא תעזור כספית, חייבים להזמין לחתונה את אנשים 1234 אחרת היא לא תיתן כסף...
    אותי לא קונים בכסף ואני די סיננתי את היחס הזה - לא יכריחו אותי לעשות דברים רק כי הם נתנו כסף!
    אבל אצלי קל לי יותר מהבחינה שגם ההורים שלי עזרו בלי סוף, ובניגוד להורים שלו, אצלי עזרו בלי תנאים ומראש (בכסף לחתונה, לדירה ואפילו עכשיו לתינוק) כשהייתי צריכה נתנו לי ולא רק אם הם מאשרים את הדירה או רק בחתונה עצמה או רק כשהילד יוולד כמו שאמא שלו עושה...
    ואני מעריכה את זה אצל ההורים שלי הרבה יותר- לא רק כי הם ההורים שלי אלא כי אם אתם עוזרים לי אתם עוזרים מהלב ולא בתנאי שאעשה את הדברים בתנאים שלכם איך שאתם רוצים!

אז לי קל כי כשמדברים על מה הם נתנו, אז יש לי גיבוי שגם אצלי נתנו... כל הורה נותן לילד שלו בעצם ולא בשביל הבן זוג מן הסתם... יותר מזה בלי העזרה מההורים שלי היה לי הרבה יותר קשה, כי מה לעשות שיש דברים שצריך לשלם מראש- כמו מקדמות לחתונה, לדירה ולציוד לתינוק. ואני לא יכולה להגיד חכו לרגע של אחרי...

יצא לי ארוך וחופר... מקווה שכן תוכלי לראות מהדוגמא הזו כמה הבנות לבעיה שנוצרה אצלכם
  • פאולה קודם כל מקסימה !
    תתכונני לחפירה... חחחח

• אז ככה, 
    שנינו בני 22 היינו ביחד 6 שנים לפני החתונה תקופה לא קצרה.. הוא הספיק להכיר אותי זה לא שהוא לא ידע עם מי הוא מתחתן.
    היתי עם גלולות כמה שנים ובאותו חודש היתי עם וירוס וסבלתי עם שלשולים והקאות וכנראה שזה גרם לכך שאני יכנס להריון. עשיתי בדיקות בבית והתשובות יצאו שליליות וחזרתי לקחת גלולות כרגיל אחרי שהיה לי דימום קל והיתי בטוחה שזה מחזור וחודש אחרי שוב איחר לי עשיתי בדיקה ויצא חיובי.
    הוא לא חשב על מצב שזה יכול לקרות עכשיו אולי רק בעוד שנה- שנה וחצי....
    הוא קיבל כאפה לפנים ועוד לא הסתגל למצב הזה אני לעומתו מאוד רציתי ילד אז אני הכי מאושרת בעולם רק שאין מי שישמח איתי.

בקשר להורים שלי, כשאבא שלי עזר לי בבית הוא נתן לי יד חופשית לבחור מה שאני רוצה ויותר מזה אם בחרתי משהו זול כדי לא להכביד עליו הוא אמר לי אל תסתכלי כמה זה עולה קחי מה שבא לך..
    הוא בא איתי לכל מקום ומייעץ לי ותומך בי 
    לעומת ההורים של בעלי שלא נתנו שקל על הבית כי לא היה להם ואין בעיה
    אבל הם אפילו לא התעניינו ולא באו איתנו לשום מקום, חמי אמר לי שהבית יהיה מוכן אני יבוא לראות. זו התנהגות?!
    בוא נגיד שמאותו יום הזלזול הזה גרם לכך שהוא ירד לי מהעינים וכבר לא בא לי להסתכל עליו כל כך... מילא שלא עזרת לפחות תתעניין לא בי לפחות בבן שלך.

עכשיו שהתחתנו אבא שלי נתן לי את כל הכסף למקדמות ומעבר לזה הכל כדי שאני יוכל לסגור את החתונה ולקח הלוואות ונחנק בשביל שיהיה לי טוב 
    ושוב לחמי אין כסף והוא נתן סכום סימלי, ואמר שהוא ישלים את זה בעוד שנה..

בוודאי שאני כועסת על הוריו שלא עשו מאמץ כי אם אבא שלי יכול להפוך עולמות בשבילי גם הוא יכול לעשות את זה אבל בעלי מבקש ממנו לא להתאמץ ולא לקחת הלוואות אבל לראות את אבא שלי מחזיר כל חודש כספים בערמות בשביל שיהיה לנו טוב, זה בסדר! 
    כמה שנתנו לו והוא פשוט לא מעריך
    בשיא החוצפה הוא בא בטענה שאבא שלי עוזר לי ולא לו..

אז הוא לחוץ כספית ועצבני עליי בטענה שעשיתי לו בכוונה ונכנסתי להריון וכל ריב זורק לי את זה בפנים
    כבר אין לי כוחות!!!
    אנשים מנסים להביא ילדים ללא הצלחה
    ובגיל 22 יש לו אוטו ובית וילד בדרך
    במקום להיות מאושר הוא מרים ידיים.
    אני כל כך מתוסכלת זה הגבר שבחרתי לעצמי?! איפה הגבר שהיה פעם 
    ככה זה גברים שומעים ילד מתהפכים 180 מעלות

בקשר לימי שישי,  הוא מרשה לעצמו לא לבוא בגלל שכבר הפסקתי לדבר איתו על זה כי נמעס לי ככה זה שטובים איתך אתה יורק.
    אמא שלי נורא לחוצה מכל העינין הכספי שלהם ובצדק, ובעלי שמע אותה מדברת על זה שההורים שלו לא עוזרים ושהיא ציפתה שהם יתנו יד ויעשו מאמץ אז הוא נעלב.. הסברתי לו שזכותה לחשוב ולהגיד דבר כזה היא לא לכלכה על אף אחד
    ועד שאבא שלי לא התקשר אליו הוא פשוט לא נכנס אליי הבייתה בטענה שהוא יכנס רק אם אמא שלי תבקש ממנו סלילה , ולכם זה נשמע הגיוני????
    אבא שלי מתאפק לא לצאת עליו
    כבר לא יודעים איך להתנהג איתן!!!

מה עושים???????????

• חפירה זה לא
  • כשהוא לא בא איתך להורים שלך, הוא הולך לשלו במקום?
    את ממשיכה ללכת איתו להורים שלו למרות שהוא לא בא לשלך?

הייתם יחד שש שנים לפני החתונה, זה המון זמן ברוך השם כדי להכיר מישהו- אז אני מאמינה שהגבר שהתאהבת בו ובחרת בו עדיין שם. בתור ילדים אין את אותם לחצים שאתם חווים עכשיו, לחץ משפיע על ההתנהגות, אבל בפנים זה אותו בן אדם
  • הסיבה לכך שאין לחמי וחמתי כסף הוא שגיסתי גרה ביחידה שלהם במקום שישכירו אותה ויקבלו כסף ולא משלמת חשמל וכל זה
    גם עולה לאכול אצל חמתי בקיצור נהנת מכל העולמות... יש לציין שהיא נשואה עם ילדה וילד שצריך להיוולד בכל רגע
    עם כל זה שאין לה קשיים, לא היתי רוצה לגור שם דקה!
    חוץ מזה גם אח של חמתי גר איתם בקיצור קרנבל

אז לבן הראשון שהתחתן אחרי 2 בנות נשואות נגמר לו הכסף
    מה נעשה???
    הזלזול הזה באנשים מוציא אותי מהכלים
    אבא שלי כל היום מתקשר אלי ודואג לי איך אני מרגישה
    לא מעניין אותו ממני משאיר אותי לבד בשישי יוצא חוזר מאוחר
    זה רק שאנחנו רבים אבל ממש

נמעס כבר

• הוא הולך להורים שלו
    ושזה תורינו ללכת להורים שלו יוצא שאנחנו לא רבים כי גם אם נריב קצת אני יבוא איתו בכל זאת
    למשוך אותו בכח להורים שלי אני לא יכולה.

אני בטוחה שהוא יהיה אבא מדהים הוא התרגש מאוד בבדיקה והוא אחראי ובוגר
    אבל פתאום אני לא מכיר אותו וזה מחרפןןןןן

• זה ישמע נוקשה מצידי אולי ובטח יהיה מי שלא יסכים איתי... אבל !!! אם הוא לא בא ולא נותן את המינימום כבוד הזה בעצם נוכחותו מינימום שמגיע להורים שלך על כל העזרה- אל תלכי איתו להורים שלו כשהוא הולך לשם. סליחה אבל זוגיות זה דבר הדדי, ורק ככה הוא ירגיש מה זה ללכת לבד. קבוע
    וכשהוא עוזב אותך לבד בשישי עד מאוחר- לא יודעת, אני לא הייתי מחכה לו בבית... קשה לי להגיד לך לעשות את זה כי שוב אני לא מכירה את האינטראקציה בינכם אבל אני לא הייתי נשארת לחכות, הייתי נפגשת עם חברות או נשארת אצל ההורים(חוזרת מאוחר יותר ממנו אפילו- שהוא יתייבש בהמתנה), כי כשהוא יחזור למיטה ריקה ולא למיטה חמה שבה את מחכה לו אולי הוא ילמד להעריך את מה שיש לו בידיים.

יש משפט שאני מאוד מאמינה בו ״ כשאת רודפת אחרי מישהו הוא בורח ממך, כשאת מפסיקה לרדוף, הוא עוצר, מסתובב ומתחיל לחפש לאן נעלמת״ משהו כזה אולי לא זכרתי מילה במילה... זה נכון לגבי הרבה מצבים גם לגבי ילדים... לא רק גברים...

כשאת תלכי מאושרת להורים שלך, תשארי הרבה זמן, תחזרי מאושרת ולא תראי לו שמפריע לך בכלל שהוא לא היה שם.. נגיד תזרקי בדיחה על משהו שהיה ואז תעצרי ותוסיפי ״אה נכון לא היית שם כדי לצחוק/ להבין...״ משהו בסגנון אז יתחיל להפריע לו והוא ירצה מעצמו לבוא...

ותזכרי שהדברים נראים יותר קשים עכשיו בגלל ההריון וההורמונים, אל תתייאשי - באמת שיהיה בסדר
  • תודה מאמי את מקסימה באמת!

זה מה שעשיתי הלכתי להורים שלי ולחברות עד מאוחר
    אבל זה לא מזיז לו הוא אפילו לא התקשר

מקווה שהרוחות ירגעו והכל יסתדר

• תודה מתוקה
  • צודקת בכל מילה
    נשיקות
  • פאולה, מאמי, מה את מלמדת אותה פה?

אין כאן שום אינטארקציה - סתם משחקי כוח....
    פייס: ortal_hori

• ההמלצה הראשונה היתה לתקשר... היא ענתה שהיא ניסתה לדבר איתו לא פעם ושזה הופך לריב או פשוט לא עוזר.
    אני לא רואה בזה עניין של משחקי כח אלא לגרום לו להרגיש את מה שהיא מרגישה, עד שאתה לא חווה משהו על בשרך, קשה להזדהות וקל לזלזל... כשהיא לא תבוא להורים שלו כל עוד הוא ממשיך לא לכבד את שלה ולא להגיע אז הוא ירגיש כמה זה לא נעים... לצערי את צודקת וזו התנהגות של חוסר בשלות... כנל לגבי היציאות עד מאוחר עם חברים וזה שהוא משאיר אותה לבד בהריון.. אבל אני באמת מאמינה וגם מנסיון, שהוא יוכל להבין אותה רק כשהוא ירגיש את אותו הדבר, עד שהוא לא יבין את ההשפעה של המעשה שלו על האדם האחר- הוא עלול שלא להפסיק להתנהג ככה. וחבל כי זה מרחיק בני זוג ולא מקרב. כשאחד מבלה והשני מחכה לו בבית זה ממרמר... כשהוא לא בא להורים שלה זה מתסכל וממרמר עוד יותר... אם תקשורת לא עוזרת חייבים לנקוט בפעולה. גברים זה ידוע לא עובד עליהם מילים... רק מעשים

• אגב מתוקונת, את צודקת לגמרי... לריב זה לא הפתרון... וגם כתבתי... כשהוא מתחיל לעורר ריב... להתעלם לחכות למחרת ואז לומר את דעתה כשהיא רגועה.

אני יכולה לדבר עם בעלי שעות- נכנס מאוזן יוצא מהשניה... עד שאני לא נותנת לו להרגיש את מה שהוא גורם לי, לצערי לא עוזר כלום.

אבל אם הוא ממשיך לקבל ממנה הכל ולא נותן חזרה כמו שהוא מקבל ושיחות איתו לא עוזרות... תסכימי איתי(?) שצריך לעשות משהו אחר... כולם היו אוהבים לאכול את העוגה ושהיא תשאר שלמה אבל זה לא עובד ככה וכל עוד העוגה נשארת ״שלמה״ אין לו סיבה לשנות את התנהגותו
    דוגמא לא טובה .... לא עולה לי אחרת לראש... בקיצור כל עוד היא ממשיכה לבוא איתו להורים וכל עוד הוא יוצא חופשי עם חברים לבד ואין שום תגובה כנגד - המצב לא ישתנה מעצמו

• שמי אֱלִישֶׁבַע דָּוִד, אני בא מתל אביב ,, אבל אני עובר לסקוטלנד עם בעלי, אני רוצה לחלוק את החדשות הטובות על חיי עם כולם ועם אלה הזקוקים לעזרה בנישואין / יחסים. סבלתי במשך שש שנים, בעלי עזב אותי והמשכתי ללדת אישה נוספת רק בגלל שהמשפחה שלו לא אהבה אותי, ובגלל שלא יכולתי לתת לו תינוק, בכיתי שבע שנים כי בעלי התגרש ממני. חיפשתי את הכישוף שהענן עזר לי ברשת פגשתי כל כך הרבה קוסמים, כולם גייסו כסף בלי לעזור לי, אבל ב -3 באוגוסט 2019 ראיתי תרומה מקוונת של קוסם טוב בשם דריגבינוביה. החלטתי ליצור איתו קשר כשקשרתי איתו, הוא אמר לי שהבעיה שלי נפתרה כי יצרתי איתו קשר, אמרתי לו את כל הבעיה שלי והוא הבטיח לעזור לי להחזיר את בעלי. דריגבינוביה הורה לי והראה לי מה לעשות אז אני עוקב אחר כל ההוראות ועושה את מה שהוא ביקש ממני לעשות אחרי שלושה ימים הוא אמר לי שבעלי יתקשר אלי לפני שאני ישן באותו יום ומתנצל. ברגע שהוא סיפר לי הכל, בעלי התקשר אלי וביקש שאחזור אליו אחרי שש שנות גירושין. היום אני חולק את המסר הזה כי אני רוצה שהעולם יידע וזו עבודה טובה, ואני גם שמח מאוד להיות בהריון ולמי מכם שזקוקים לעזרה, בעיות בעבודה או קידום צרו קשר עם Drigbinovia עוד היום ופתרו את הבעיה שלכם כאן הוא דואר אלקטרוני: [email protected] או whatsapp אותו בטלפון: +2348144480768 אני מבטיח לך שהבעיה שלך תיפתר
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה