טחורים בהריון (ובכלל) - טיפים להקלה :-) - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות,

אז טחורים היא באמת תופעה שכיחה בהריון, הלחץ של הרחם ההולכת וגדלה נותן את אותותיו

הטחורים יכולים ליצור גירוי הפי הטבעת בזמן היציאה, לצרוב, ליצור הרגשת נפיחות בפי הטבעת ואפילו לגרד !

אז כמה טיפים :

1. לנסות כמה שיותר להימנע מישיבה ממושכת / עמידה ממושכת
    2. להימנע מהרמת משאות כבדים (בקבוקים של מים, קניות מהסופר, הילדים שלכן ) - בקיצור להתפנק באישור מיוחד
    3. יש לאכול ת ז ו נ ה שהיא עשירה בסיבים ת ז ו נ ת יים - בעיקר בירקות, אורז מלא, חיטה מלאה, שעועית וכד'.
    ישנה אפשרות גם לקנות בנה - פייבר (קופסא ירוקה, יש בבתי מרקחת של קופות החולים - ולהוסיף לתפריט באופן קבוע)
    4. לצרוך הרבה דובדבנים אוכמניות - מכילים חומרים שהם מחזקי כלי דם / לחלופין אפשר לקנות ויטמין C שמכיל יחד איתו את החומרים האלה (בהקשר הזה ממליצה במיוחד על "סי ברי" של חברה בשם פוקה) - בחנויות טבע.
    5. לעשות הרבה הליכות / פעילות אירובית על מנת לשפר את זרימת הדם
    6. ישנו קרם שנקרא פרוקטו - אובליפיכה שעושה עבודה מצויינת
    7. ניגוב על ידי מגבוני פרוקטו המכילים הממליס. ישנם גם תכשירים שונים (בחנויות טבע) המכילים הממליס (שהוא מכווץ), גם בחנויות טבע, רק אל תשכחו לציין שאתן בהריון!
    8. אם יש עצירות - לטפל בה ! (ראו פוסט על כך בנפרד) - עצירות וטחורים הרבה פעמים הולכים ביחד. יש בפוסט הזה גם המלצה על ברזל שלא עושה עצירות (נוזלי).

המון בהצלחה !!!

אשמח אם תשתפו כאן מה הכי עבד לכן לטובת כולן
    כאן בשבילכן בכל שאלה

יעל

יעל נרקיס,
    נטורופתית, רפלקסולוגית מטפלת בתטא הילינג ומלווה לידות
    מתמחה בהריון ולידה
    [email protected]
    054-6949977
2 תגובות
עמוד 1
  • לי עזרו אמבטיות פושרות וגם מוצרים של פרקטו
    המליצו לי לקחת אבקת חילבה, כפית אחת לתוך כוס מים חמים עם סוכר (כמו תה)
    ואמרו לי שזה מעולה לטחורים.

קראתי שאם עןברים יום מאומץ וכואב
    אפשר וכדאי לשבת על גלגל ים... או על כרית.

כל השאר יעל המקסימה כבר אמרה

• שלום בנות, רוצה לשתף אותכם מניסיוני..אני סבלתי בהריון מטחורים קשים שהחלו לאחר הלידה הראשונה, בנוסף התפתחה גם פיסטולה פרה-אנאלית שנאמר לי שניתן לנתח רק לאחר הלידה ומשום כך מומלץ לעבור לידה בניתוח קיסרי. למזלי הגעתי למטפלת ברפואה סינית- מולי קליניק, בזכות הטיפול אצלה הייתה הקלה מיידית בטחורים ובהמשך נרפאה גם הפיסטולה לחלוטין ועברתי לידה טבעית וקלה.
    ניתן לקרוא על הטיפול באתר שלה- http://www.moli-clinic.co.il/%D7%98%D7%97%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A4%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%91%D7%94%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%9F/
    אני ממליצה בחום!! הטיפול ממש הציל אותי!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה