עזרה בפינוח תוצאות של מעקב זקיקים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש

• אהלן,

היום הייתי בפעם הראשונה במעקב זקיקים אשמח להבין מה התוצאות אומרות :
    עובי רירית הרחם: 6.2

נוזל דוגלס :מעט נוזל

שחלה ימנית גודל הזקיק: ממוצע : 1)16 מ״מ 2)17מ״מ

הערות לזיקים :נמצאו עוד מספר זקיקים בגודל עד 10מ״משחלה שמאלית : זקיקים קטנים מרובים
    אשמח אם תוכלו לעזור לי לפענח את התוצאות ומתי כדי להתחיל לקיים יחסים? תודה מראש
6 תגובות
עמוד 1
  • היי,
    לאחר שהתעמקתי בנושא ושאלתי המון, זקיק שמתפתח שמגיע לגודל 21-22 חורג מהשחלה וזה בעצם הביוץ.
    הזקיק גדל בכל יום בין 1.5 ל - 2...
    ז״א משהו כמו עטד ארבעה ימים לביוץ , את יכולה לוודא את זה גם בחישוב של המחזור שלך, ולראות אם זה תואם.. 17 זה נשמע קרב לביוץ, השאלה כמה זמן את המחזור?

בע״ה שהחודש יהיה החודש האחרון לכולנו, אמן!! :))
  • בע"ה :)

המחזור שלי היה ב -22 ליולי כבר 11 ימים למחזור

השאלה למרות שיש זקיק 16 מ"מ ו 17 מ"מ, האם אפשר כבר עכשיו להתחיל לקיים יחסי מין?
  • כן תתחילי עכשיו

אומרים שהזמן הפורה ביותר במידה והזרע תקין הוא דווקא יומיים לפני הבײוץ...

שיהיה בהצלחה!!

תמשיכי לעקוב אחרי הזקיקים אחת ליומיים עד שיגידו לך שהם נעלמו ובייצת..

איה
  • בנוסף למה שכתבו לך- אין לי שמץ מושג מה המשמעות של הדוגלס הזה, אבל אצלי תמיד היה כתוב ללא נוזל, שוב, אני לא יודעת מה המשמעות של זה אבל שווה לשאול... שיהיה המון בהצלחה!!!!!
  • היי
    לפי מה שאני יודעת, זקיק שלא מגיע ל 18 , אין בו הרבה סיכויי הצלחה.
    הדגודל האופטימאלי הוא 18-21

אבל את יכולה להתחיל לנסות כי הזרע גם נישאר בגוף יום יומיים.. וגם הזמן שממש ליפניי הביוץ הוא הכי פורה

ביום יומיים הקרובים לשלב שכזה- את אמורה לבייץ וזה בדיוק הזמן להתחיל ולנסות..
    שיהיה המון בהצלחה!!

שיגיע היום וחיוך יעלה :)
  • היי נצפה אצלי שעובי רירית הרחם 17 וגודל הזקיק 17, האם זה אומר שאני לקראת ביוץ למרות שהחודש קיבלתי פעמיים וסת? כי יש לי התעבות רירית הרחם תודה רבה מראש על המשוב
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה