רשלנות רפואית כיצד ניתן להבחין - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
 • שלום לכולן,

  רציתי לשאול בלידתי האחרונה ניתן לי זריקת אפידורל זריקה שלא השפיעה ולצערי הרגשתי את כל תהליך הלידה כולל החיתוך!
  רציתי לדעת האם מדובר ברשלנות רפואית, האם ישנם צעדים שי שלעשות בנושא, לאחרונה אף שמעתי שמוהלים את הזריקה במים בכדי לא לשתק לגמרי את האישה בכדי שלקראת סוף הלידה עדיין יישאר לה כוח למאמץ הדחיפות האחרון.
  עכשיו ברשת יש חומר רב, בין היתר בקישור שמצאתי ואני משתפת כאן. למזלי נזכרתי שבעבר נרשמתי לפורום כאן וכעת אני משתפת אתכם בתקווה לענות על שאלתי האם יש מקום לתביעת רשלנות רפואית?

  רשלנות רפואית
1 תגובות
עמוד 1
 • ??? ????,

  ?? ?? ???? ?/?? ????? ????????? ?????? ?????? ????? ??????? ??? ??? ????? ??? ?????? ?????? ??? ??? ????????? ??????? ??????? ????????? ?? ??? ??? ????? ????.
  ???????, ??? ?? ???? ????? ??? ?????? ?????? ??????, ??? ????? ??? ??? ??????? ????? ?? ????? ??? ??? ??? ?????? ?? ??? ???????? ????? ???? ????? ?? ???.
  ??? ??, ?? ?? ??? ???? ?? ?????? ????? ????? ????? ????? ?? ???? ???? ?????? ???? ????? ?? ??? ??? ???? ???? ???????? ??? ?? ???? ?????? ?????? ????? ????? ???? ?????? ??????.

  ????? ????? ????,

  ???? ???????? ??"?

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה