דייסת אורז תעזור לשילשול? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • באו אלינו משפחה מחול והתינוק שלהם קטן ממאור בשבוע והוא משלשל מלא..הם לא יכולים ללכת לרופא חשבתי אולי לנסות לו דייסת אורז מה אתן אומרות?

8 תגובות
עמוד 1
  • כן בטח שעוזר...
    יותר עוזר זה לבשל אורז ועם המים של הבישול לעשות מטרנה....
  • ומותר לערבב נוטרילון עם דייסה?

• אם זה רק דייסה אז כן. אם זה דייסה שקוראים לה "גם וגם" אז לא.
  • אצלנו היא עוצרת ישר

• תבשלי אורז עם כמות כפולה של מים ותעשו מטרנה עם המים הללו. או סתם תנו לו לשתות את המי אורז.
  • מה שענו לך שירגיש טוב ותשמרי על הקטן שלך
  • כשלבת שלי היו שילשולים הייתי מבשלת אורז עם מים בכמות כפולה והייתי שמה לה בפנים את הסימילאק אחרי שתי בקבוקים כאלו לא היה זכר לשילשולים תנסי מקווה שגם לו זה יעזור
    רפואה שלמה
  • אפשר בבקשה קצת יותר פרטים , כמה זמן לבשל את המי אורז וכמה לשים בבקבוק של סימילק אם אני נותנת לו 180 מ"ל עם 3 כפות סימילק.
    תודה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה