אחרי לידה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שבוע טוב,אני כותבת כי אני כל כך מבולבלת שאני לא יודעת מה לעשות ואשמח לעצה ועזרה. לקח לנו להביא את ביתנו לעולם בערך כ3 שנים וברוך השם לאחר טיפולים נולדה להו נסיכה מדהימה. ילדתי בקסרי בבוקר וראיתי את הילדה כמעט בערב כי הייתה במצוקה וכל כך רציתי להניק אותה אבל לא היה את החיבור הזה לצערי ונלחמתי כל כך והיא רק צווחה,לאחר 3יועצות הנקה ויתרתי אבל כמובן ששואבת כל הזמן.ההתחלה הייתה ממש קשה ובכיתי המון כי הכל כאב והיה מתיש,והיום שהיא אוטוטו בת שלושה חודשים אני מרגישה שקל קצת יותר,אבל למה המצבי רוח האלה ? אני פתיל קצר מאוד אני חסרת סבלנות עם בעלי,מוצאת את עצמי נפגעת מאנשים,כשהיא בוכה אני כבר מיואשת,אני לא שמחה וקלילה כמו שהייתי לפני, יש ימים שבאמת אני מרגישה נפלא ויש ימים שמדוכאת. אתה מחכה לילדים כל כך הרבה זמן ומשום מה כשזה מגיע זה לא מה שציפיתי. ציפיתי להיות בעננים אבל אני לא :-(
7 תגובות
עמוד 1
  • אני מצטערת לקרוא על הקושי שלך...
  • תודה רבה לך :-))
  • היי אורלי
  • אני קודם כל רוצה לציין שהצלחת להעלות חיוך על שפתיי! ואכן אני קצת יותר מחוזקת מדברייך,וצריך תמיד להסתכל על הכוס המלאה,בכל זאת הבאנו ויצרנו חיים :-)))))))) תודה לך
  • היי, שמחה שהצלחתי להעלות חיוך!
  • שרון היקרה שבוע טוב, עברו כמעט חודשיים, למי אוכל לפנות לעזרה לאחות טיפת חלב אמרת לי? והאם את מקבלת גם?
  • היי, אני מצטערת לשמוע...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה