בדיקת הריון - אפשר גם לא בבוקר? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן
    אני מתלבטת אם להשתמש בבדיקת הריון (אני דוחה את זה מחשש להתאכזב. אישהו האי וודאות נעימה יותר. יש בה תקווה..). בכל מקרה, במידה והסקרנות כבר תגבר עלי היום, רציתי לשאול אם אתן יודעות אם אפשר להשתמש בבדיקה גם שלא בבוקר. בדף הסבר המצורף כתוב שכדאי לבדוק בבוקר, אבל האם זה משמעותי?

תודה,
    עינת
21 תגובות
עמוד 1
  • לא משמעותי לחלוטין. אם יש לך איחור במחזור אז זה לא משנה באיזו שעה

תעשי את הבדיקה. אני את הבדיקה בהריון האחרון עשיתי בשעה 11 בלילה

והיא יצאה חיובית אחרי יום אחד של איחור.

בהצלחה.

ליאת

• היי,

בעיקרון עדיף לעשות בבוקר כי אז יש יותר שתן ובעקבות זה יש יותר הורמון ואם זה הריון צעיר אז לא בטוח שתקבלי תשובה חיובית בערב...
    לפי דעתי תחכי עוד לילה ותקומי בבוקר ותעשי...
    המון בהצלחה
    בהצלחה
  • אני בדקתי ב- 22:00 ויצאה חיובית

בהצלחה!

• גם אני בדקתי בלילה ויצא חיובי
  • גם אני בדקתי בלילה ויצא חיובי
    ואגב אין שום קשר לכמות השתן אלה פשוט בלילה כמות ההורמון נצברת בגוף ולכן הרמה שלה הכי גבוהה בבוקר, ולכן אומרים שבבוקר יש יותר סיכוי לראות הריון אבל האמת אם את באיחור ואת כן בהריון אז את תראי בכל שעה
  • היי עינת

יש לך כבר איחור ?, כי אם כן אז זאת לא בעיה לבדוק, אבל אם את לפני איחור בכמה ימים עדיף שתבדקי בבוקר. אני החלטתי לחכות לאיחור במחזור למרות שהצפייה הורגת , אבל לא בא לי לבזבז עוד ערכת בדיקה.

נצפה לתשובה חיובית לשתינו, בהצלחה

• את הבדיקה הראשונה שלי בדקתי בלילה היו שתי קוים ברורים מאוד.
    את הבדיקה השני בדקתי בערב למחרת והיה אותו דבר.
    את הבדיקה השלישית (סוף סוף) בדקתי בבוקר ואותו סיפור כמו הבדיקות הקודמות
  • תעשי !!!!
    אנחנו כבר מתות לדעת מה קורה !!!!
  • הי,
    הביוץ היה לפני 16 ימים, אבל הוא הקדים ביומיים. בעצם רק ממחר אני אהיה באיחור מבחינת המחזור.
    החלטתי בסוף לעשות באת הבדיקה בבוקר - אם יש בבוקר יותר סיכוי לראות, עדיף אולי לעשות אז ולא להתאכזב סתם. אבל האמת היא שגם כשאני חושבת עכשיו על האפשרות הזאת, זה מפחיד. נורא מפחיד להתאכזב. אולי כדאי לחכות עוד יום..
    ירח123 שיהיה בהצלחה. תעדכני גם את מה קורה...
    אני אעדכן כשאני אעז לבדוק

עינת
  • הי עינת, גם אני עכשיו בסרט של הבדיקות, אצלי מאחר יום אחד, אבל הבדיקה עדיין לא הראתה שום דבר בבוקר (נראה לי הביוץ היא מאוחר) מחזיקה לך
  • הי Mama,
    האמת היא שעוד אף פעם לא הגעתי לשלב של הבדיקה. המחזור תמיד הגיע רגע לפני שהתחלתי לחשוב שיש משהו. הפעם, בגלל שהשתמשתי החודש בבדיקת ביוץ, וכבר חלפו קצת יותר משבועיים, התחלתי לגלות אופטימיות ביומיים האחרונים משלא הגיעה המחזור. אף פעם גם לא קניתי בדיקת הריון, אבל היא הגיעה ביחד עם הבדיקות ביוץ. אני מקווה שיהיה לזה שימוש... מרוב חרדה כבר שבוע נדמה לי שאני מרגישה שאני תכף מקבלת מחזור. גם עכשיו זה מרגיש ככה, ואני כבר לא יודעת אם להתייחס לתחושות האלה.

מחזיקה לך
  • מניסיוני, כאבי מחזור ללא דימום זה מד אופטימי שיש סיכוי טוב להריון!!! לי זה היה ככה, ממש הרגשה של מחזור במקום המחזור עצמו
  • היי לכולם אני חדשה פה ורציתי לשאול שאלה .אני יום לפני קבלת מחזור ואני מתלבטת אם לעשות בדיקת בערב או לחכות לבוקר אני כבר לא יכולה לחכות הורגת אותי הסקרנות,השמאלי היא אם זה תופס??!!!
  • שלום לכולן אני חדשה פה
    עשיתי 4 בדיקות הריון וכולן יצאו חיובי
    אני חושבת שהרגע פשוט קיבלתי מחזור , זה יכול להיות הגיוני ? כן וקודם היו הפרשות חומות (סליחה על הפירוט)
  • שלום לכולן אני חדשה פה
    עשיתי 4 בדיקות הריון וכולן יצאו חיובי
    אני חושבת שהרגע פשוט קיבלתי מחזור , זה יכול להיות הגיוני ? כן וקודם היו הפרשות חומות (סליחה על הפירוט)
    שלום
    כל דימום בזמן הריון מצריך בדיקה. אני ממליץ לגשת לרופא נשים בהקדם.
    בהצלחה
  • היי,
    בחודש שעבר עשיתי בדיקת הריון כמה ימים לפני האיחור.. הבדיקה יצאה חיובית עשיתי בדיקת דם ויצא בטא 20.. נורא נבהלתי אבל הרופא אמר שזה כנראה הריון נורא צעיר.
    אחרי יומיים היה לי דימום..ראיתי שחור, ישר נסעתי לבית חולים ואמרו שזה היה הריון כימי..
    לקח לי זמן להתאושש, היום אני אחרי חודש מאז שזה קרה, ויש לי איחור במחזור(איחור של יומיים מאז שהתחיל הדימום שגיליתי שאין הריון)
    אני נורא מפחדת לעשות בדיקה אחרי חודש שעבר :/
  • שאלה יש לי איחור במחזור של 5 ימים שעשיתי בדיקה ביתית קיבלתי 2 קוים ברורים לאחר מכן באותה יום עשיתי עוד 2 ויצאו שלילי את 2 הבדיקות השליליות עשיתי לאחר שתייה של 3 ליטר מים מה אומרות קיים סיכוי
  • יש לבצע בדיקת הריון בבדיקת דם על מנת לוודא הריון.
    בהצלחה
  • היי אני חדשה פה היה לי איחור של 4 ימים במחזור עשיתי בדיקה ויצא חיובי ויש לי כאבי בטן כמו של מחזור ותחושת נפיחות כזאת
    האם זה תקין?
  • שלום ערב טוב יש לי שאלה אני ביחור של הוסת והים שאלכתי לקופת חולים קניתי בדיקת הריון ועשיתי אותו במרפאה ויצא לי קו אחת חלש וקו אחת חזק זה יש מצב שזה חיובי
  • היי
    אני חדשה פה
    רציתי לדעת אני באיחור של 3 ימים של המחזור אבל הבדיקה ביתית יצאה לי שלילית, לוותר או ללכת לעשות בדיקת דם?
    יש לי כמה סימנים של הריון אבל אני לא בטוחה זה הריון ראשון שלי
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה