12 ימים לאחר החזרה סימנים... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני בת 35 אחרי מס' טיפולי פוריות מתישים ביותר, כרגע אני 12 ימים לאחר החזרה של 2 עוברים חתיכיים שחולקו כבר ל 7-8 תאים.
    יש כול כך הרבה סממנים לכאן ולכאן כמו: כאבים מהמותניים ומטה (דומה לצירים) מצבי רוח איומים עצבים חוסר סבלנות, חשק מיני שואף לאפס ( בעל מתוסכל) והרבה דמעות לא הגיוניות.

אשמח לדעת שאני לא היחידה שלא שפויה פה.

13 תגובות
עמוד 1
  • בדיקת הריון ביתית בשתן הראשון של הבוקר תפתור לך את השאלות. .ככה אני עשיתי תמיד אפילו ביום ה 11 כבר בדקתי למי יש סבלנות לחכות 14-15 יום?
  • צד אחד רוצה לבדוק והצד שמתאכזב כול פעם חושש, ניראה מה יכריע בסוף.
    בינתיים הלחץ בגב משתק וגם המצב רוח.
  • היי
    גם אני אף פעם לא עומדת בפיתוי ובודקת לפניי הזמן...

ממליצה לך לבדוק זה עדיף מלהעסיק את הראש במחשבות

מחזיקה לך אצבעות לבשורות טובות..

ליטלילי

• היי
    גם אני אף פעם לא עומדת בפיתוי ובודקת לפניי הזמן...

ממליצה לך לבדוק זה עדיף מלהעסיק את הראש במחשבות

מחזיקה לך אצבעות לבשורות טובות..

ליטלילי

• אני מחזיקה לך אצבעות
  • אז ככה הסקרנות גברה והבוקר עשיתי בדיקה ביתית מחר בבוקר בדיקת דם כדי לדעת בוודאות מה קורה.
    הרגשה מאכזבת שחוזרת כול חודש וחודש.
  • היי,
    קודם כל איך לא רצת על הבוקר לעשות בדיקת דם.
    היא אמורה להראות תוצאה אמינה גם ביום ה 12.
    בדיקה ביתית אמינה רק כמה ימים אחרי בדיקת דם.
    תעדכני
  • עידכון: התוצאה שלילית, החודש נקיון מההורמונים ביוץ טבעי והחזרה של עוד 2 עוברים,
  • שיהיה בהצלחה!! להסתכל קדימה!
  • לנשןם עמוק ולהמשיך באופטימיות לחודש הבא.....

בסוף זה יקרה!!

ליטלילי

• אשמח לתשובה .
    אני אחרי החזה 12 יום של 2 עוברים בני 3 ימים בדיקה ביתית יצאו 2 פסים ברורים אדומים והיתי אמורה לעשות בדיקת דם ועדין מחכה לעשות בחר בבוקר..
    האם זה אומר הריון .
    אשמח שתעזרו לי כי אני ממש בלחץ
  • כנראה שכן. מזל טוב !!
  • כנראה שכן. מזל טוב !!
    תודה רבה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה