איך יודעים אם זה זה ? בטח בפעם המיליון אבל... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות יקרות זאת הפעם השניה כאן כותבת אליכן! האם מישהי ידעה שהיא בהריון עוד לפני האיחור במחזור? אני 8-10ימים לפני המחזור... מתה לדעת כבר מה קורה ?!?! חוץ מהפרשות שקופות וסמיכות וקצת מיחושים בבטן התחתונה אני לא מרגישה דבר שונה. לא עייפות לא ציצים נפוחים לא כאב ראש... אין לי הפרשות כהות אין לי בחילות... האם כל אלו אמורים להופיע מיד? האם יש סימנים מקדימים שעלי לראות או לחוש... שתפו בבקשה אולי אני אמצא משהו אצלי.:-/
    מה שכן בערך יום או יומיים אחרי שאני ובעלי עשינו מה שעשינו :-))) פתאום משום מקום התחילה לי שפעת... אבל באמת באמת שזה נראה לי סתם התקררות...חחח
    בכל מקרה בדיקת דם עוד מוקדם מידי לעשות נכון?!
    תודה
    לירון

Lironle
27 תגובות
עמוד 1
  • אי אפשר לדעת...
    אם כי יש בדיקות שיודעות לזהות הריון החל מ-10 ימים מיום הביוץ
    ("יס אור נו פרופשיונל" - מזהה הריון מבטא 10)
    חוץ מזה, כל התחושות של לפני קבלת מחזור יכולות להיות זהות לחלוטין לתחושות של הריון צעיר (הגוף מכין את עצמו באותו אופן), ולכן חבל לעשות ספקולציות ולהסתמך על מיחושים...

בהצלחה!
    "...אמא שרה לבן בלילה... אמא כאן לידך כל הזמן..."

• היי,
    תחכי ל 12 יום תעשי בדיקת דם. לא כולן מרגישות משהו ויש כאלו שמרגישות כאבי מחזור.
    תופעות ההריון הברורות התחילו רק שבוע שבועיים אחרי האיחור במחזור.
    המתח לא פשוט אבל תחכי עוד יומיים שלושה ותעשי בדיקת דם.
    בהצלחה!!
  • תודה בנות:-)
    די נראב לי שלא נקלטתי... לא יודעת למה... ועדין אין לי שום תחושה מוזרה. אבל בכל זאתשמחתי שלמוע שכל התופעות מתחילות אחרי האיחור במחזור:-). מעניין אם כן מישהי הרגישה משהו בימים שלפני האיחור. אם יש שתפי:-)

Lironle
  • תודה בנות:-)
    די נראב לי שלא נקלטתי... לא יודעת למה... ועדין אין לי שום תחושה מוזרה. אבל בכל זאתשמחתי שלמוע שכל התופעות מתחילות אחרי האיחור במחזור:-). מעניין אם כן מישהי הרגישה משהו בימים שלפני האיחור. אם יש שתפי:-)

Lironle
  • היי מאמי,
    את ממש מזכירה לי אותי , כי בחורה שניה שאני מכירה שוברה הריון שאני שואלת מליון פעם האם הרגשת משהו? מה התופעות? למען האמת 99.9% אמרו לי שאין בכלל תופעות לפניי ושכל מה שאנחנו שומעות זה שטיות.
    4 בנות דודות שלי, אחותי (שעברה 4 לידות) ובלידה האחרונה עד חודש שלישי לא ידעה... אני גם כל חודש מספידה בטענה ש״אני מרגישה שאני לא בהריון״ (עזבי את זה שזה נכון, כן..) אבל כולן תמיד אומרות לי שלא מרגישים בהריון ובטח לא לפניי איחור, רק שבוע ומשנו מתחילים להרגיש, גם אם יש משהו אלו כאבים שממש זהים לחלוטין של מחזור, כל הבנות אמרו לי שהרגישו שהן צריכות לקבל ואפילו שמו פד וחיכו... והנה, לא הגיע..

שנתבשר כולנו בבשורות טובות, אמן

• פוקה יקרה את חמודה !!
    בהקשר שלי אני השבוע אמורה לקבל! מקווה שלא! בכל מקרה די הפנמתי שאני צריכה לחכות בסבלנות אין מה לעשות :-) אני מקווה שכולנו נשמור על שפיות ;-) ולא נקבל מםזור ב 9 חודשים הקרובים.. אוהבת... ומוזמנות להמשיך לשתף כאן הרגשת טרום הריון כזו או אחרת.מ.. אני בטוחה שזה יתרום

Lironle
  • פוקה יקרה את חמודה !!
    בהקשר שלי אני השבוע אמורה לקבל! מקווה שלא! בכל מקרה די הפנמתי שאני צריכה לחכות בסבלנות אין מה לעשות :-) אני מקווה שכולנו נשמור על שפיות ;-) ולא נקבל מםזור ב 9 חודשים הקרובים.. אוהבת... ומוזמנות להמשיך לשתף כאן הרגשת טרום הריון כזו או אחרת.מ.. אני בטוחה שזה יתרום

Lironle
  • בכייף מאמי!
    כולנו כאן אחד בשביל השניה...
    אני גם אמורה לקבל, מחר לצערי
  • היי פוקה, האמת שרק התחלנו:-) ואני יודעת שהסיכוי קלוש שנצליח כל כך מהר באופן כללי...לי יש בעיה של תת פעילות של בלוטת התריס כך שהסיכוי עוד יותר נמוך:-) את יודעת... נורא רציצי שזה ילך מהר! נקווה שכן! ונקווה שלא נקבל מחזור ושהחודש הזה שלנו:-) למה את כל כך בטוחה שתקבלי מחזור???

Lironle
  • כי אני ממש מרגישה, למרות שאומרים שברוב המקרים מחזור והריון מתחיל אותו הדבר, אבל אני בטוחה ב 99% שאקבל....הלוואי ולא...אחרי 9 חודשים זה קצת מעצבן, אבל יש אמונה...

למיטב ידיעתי, למי שקיימת בעיה עם בלוטת התריס יש קצת בעיה בנושא של ההורמונים של הריום, אבל יש פתרון להכל ויש כדורים נראה לי .. יש לי חברה שגם סובלת מזה ויש לה שתי בנות...פשוט כדאי שתטפלי בזה כמה שיותר מהר
  • חמודה את:-) אני מטופלת שנים, אבל ידוע שזה קצת יותר קשה עם תת פעילות של בלטות התריס.. אני אעבור את זה אני מקווה ! יאללה לי עד יום שישי יש כדי לדעת אם יש או אין;-) למרות שאני ממש מאגישה כאילו אני עומדת לקהל.. וכנראה שזה גם יקרה .. כי אמרנו שאת התופעות בעצם מתחילים להרגיש אחרי האיחור.. אז למעשה אם מרגישים לפני כנראה שזה מחזור :-/

Lironle
  • חמודה את:-) אני מטופלת שנים, אבל ידוע שזה קצת יותר קשה עם תת פעילות של בלטות התריס.. אני אעבור את זה אני מקווה ! יאללה לי עד יום שישי יש כדי לדעת אם יש או אין;-) למרות שאני ממש מאגישה כאילו אני עומדת לקהל.. וכנראה שזה גם יקרה .. כי אמרנו שאת התופעות בעצם מתחילים להרגיש אחרי האיחור.. אז למעשה אם מרגישים לפני כנראה שזה מחזור :-/

Lironle
  • הי. תראי כרגע אני נמצאת ביום שלישי או רביעי לאיחור שלי במחזור ו3 בדיקות ביתיות מראות שאני בהריון והיום אני הולכת לבדיקת דם.
    מה שכן אני אציין שבגלל בעיה במחזור שחשבתי שיש לי אין תמיד יכולת לדעת אם היה ביוץ או לא ופרט לכך חוויתי גם הפלה לפני כשלושה חודשים.
    עכשיו אצלי החזה שלי לפני המחזור כאב רק פעמים ספורות בלבד. מה שכן מופיע לי אישית לפני מחזור זה בליסה בלתי נשלטת של אוכל ומצבי רוח משוגעים שמופיעים כ 4 ימים לפני המחזור. הפעם זה היה שונה לחלוטין - לא רוצה אוכל, קשה לי לישון והופיעו בחילות מה שבכלל היה לי מוזר כי בהריון הראשון לא הרגשתי שום דבר עד לשבוע 7ורק אז גיליתי בגלל בחילות. אגב עדיין אין כאבים בציצי אבל הציצי גדל....
    על כך ממש קשה לי לקלוט או להאמין שאני באמת בהריון כי... זה ממש שונה מפעם שעברה וזה למרות בדיקות ביתיות חיביות ושכולם בלי יוצא מן הכלל אומרים לי שאני בהריון...
    כך ש...
    אני חושבת שבמקרה שלך יותר מדי מוקדם לדעת. תראי שיש לך איחור במחזור או את מרגישה שונה ממש לקראת המחזור ולכי תעשי בדיקת דם.
  • היי לך! קודם כל מזל טוב ובשעה טובה ואני מקווה שיהיה לך הריון קל ובריא ושתצאי כמובן עם ידיים מלאות! העניין הוא ששאלתי אם יש מישהי שהרגישה משהו לפני האיחור במחזור :-) נגיד עכשיו שאני ידעת שאני אמורה לקבל ב 10.10 אני מרגישה כאבים בציצי וגם ןש לי מיחושים בבטן.. ממש תחושה שאנינעומדת.לקבל מחזור... ונראה לי שבגלל זה שכל התחושות לפני.. אז אני פשוט אקבל... הבנתי מבנות כאן שכל התחושות של חזה נפוח וכו הגיעו בכלל אחרי האיחר במחזור ... ואצלך?

Lironle
  • אומרים שהתופעות אצל כל אחת מאוד שונה...
    אני צריכה ממש לקבל עכשיו ובבאסה!
    גם לי אין שום תופעות לוואי ושום דבר, בגלל זה אני בטוחה שלא נקלטתי החודש לצערי
  • lironlre
    ??????? ?????? ?????? ???? ?????? ????. ?? ?? ???????? ????? ????? ???? ???? ?? ????? ??? ?? ????? ???????.
    ?? ????? ??? ???? ??? ??? ????? ?? ???????? ??????.
  • פוקה יקרה האם בדרך כלל את מרגישה שאת עומדת חקבל מחזור? כאבים בבטן התחתונה ? חזה רגיש ונפוח? מיחושים בגב התחתון? כאבי ראש.. ? משהו מזה?

Lironle
  • olgalit
    אני משום מה לא מצליחה לראות את ההודעה שלך.. זה מופיע לי כמו ממש הרבה סמנים שאלה... לא מצליחה לראות את הכתוב:-/

Lironle
  • גם אני לא מצליחה לראות את ההודעה שלה...

בכל מקרה מאמי, אני לפניי מחזור מרגישה לפעמים כאבי בטן שבאים והולכים אבל אבל לא משהו מיוחד (כמובן אחרי שאני מקבלת אני סובלת מכאבי בטן נוראיים)..
    לזה ממש בקטנה כואב/נפוח, לא משהו יוצא דופן, לכן אני כבר לא יודעת מה לחשוב...
    בדרך כלל שאני מקבלת יש לי תחושה כזאת לא יודעת איך להסביר, אבל נגיד יום יומיים לפניי אני מצוננת או קצת חמה מהרגיל, סימנים כאלה...
    אני חשבתי שזה ייקח קצת זמן, אבל כבר 10 חודשים שאנחנו מנסים, מקווה בעזרת ה׳ שזה יעקלט בקרוב
    בנתיים עוד לא קיבלתי, אבל אני מרגישה שאני צריכה לקבל.......
    "להתחיל הכל מהתחלה כמו לנשום בפעם הראשונה..."
    [url=http://www.desiglitters.com/smile/glittering-mickey-smile-graphic/]
  • :-( גם אני... טוב יאללה עוד חודש מתחיל ואנחנו כבר שם !!!! להיות חזקה.. לא להשבר!!! נפש בריאה בגוף בריא! הכל יהיה בסדר:-)

Lironle
  • היי בננות
    אז ככה אני חודש שעבר נקלטתי ולפני האיחור במחזור הרגשתי חזה נפוח ורגיש יותר מהרגיל לפני מחזור.... בנוסף היו לי כאבים יותר חזקים מהרגיל בבטן התחתונה והכי הרגשתי את זה בקיום יחסים- זה היה ממש בלתי נסבל
    וגם אני חשבתי כמוכם שאני עומדת לקבל מחזור....
    ולבסוףףףףף התברר לי בחודש הכי לא צפוייי וברגעים הכי לא צפויים שאני בהריון!!
    אז תהיו אופטימיות תתפללו על זה הרבה ותראו שבע״ה תקבלו את הבשורה המיוחלת..:-)
    בהצלחה!!!

מורן
  • באמת??? והמחזור שלך סדיר מורני והכל?? אוף אני ממש מקווה...אני אמורה לקבל מחר :-/ הלוואי ויהיו לי בשורות טובות:-)

Lironle
  • באמת!!! והמחזור שלי לא היה סדיר בכלללל!!!!!!

מורן
  • הי לא יודעת למה ההודעה יצאה איך שהיא יצאה

כרגע אני לא בטוחה כבר שאני בהריון - ראי הודעות שלי בנושא בפורום טיפולי פוריות.
    בהריון הקודם אני לא הרגשתי שום דבר עד שהופיעו בחילות לא חזקות ואז גיליתי שאני כבר בשבוע 7. מה גם שלא תכננתי את ההריון הזה כי היה לי ניתוח בהרדמה מלאה והריון התגלה שבוע בדיוק אחרי אותו הניתוח.

כרגע אני מרגישה בחילה .(אבל אני חושבת שזה בעיקר מלחץ שכרגע אני נמצאת בו) אני רצה לשירותים יותר מהרגיל וגם לא כל כך בא לי לאכול. אני לא יכולה להגיד שאני מרגישה עייפה מהרגיל. הציצי גם התנפח.

אצלי לפני מחזור זה תמיד מצב רוח משתנה בקיצוניות - זאת אומרת רגע אחד אני שמחה וברגע אחר אני כבר בוכה ומתעצבנת מאוד בקלות. בנוסף אני תמיד רוצה לאכול ולאכול. הציצי דווקא לא מתנפח ולא כואב. כל זה מופיע כ 4 ימים לפני מחזור.ביום של הווסת עצמה אני מתחילה להרגיש מין כאב בבטן התחתונה. למען האמת אני לא יכולה אפילו להגיד את זה ככאב אלא יותר לחץ ואז אני כבר 100% יודעת שבעוד כמה שעות תופיע ווסת. אני מהבנות בנות המזל שלא מרגישה כאבים פרט אולי לכאבי גב ממש ממש קלים.

שמעתי שהרבה בחורות באמת מרגישות כאילו הן עומדות לקבל מחזור. יש כאלו שבאמת מקבלות "מחזור" או דימום כלשהו ועדיין בהריון.

זה משתנה מבחורה לבחורה והדבר היחיד שאת יכולה לעשות כרגע הוא או ללכת להשתמש בבדיקת הריון ביתית במידה והמחזור אמור להופיע לך מחר או מחרתיים אבל תקחי בחשבון שהיא לא תהיה מדוייקת ז"א בשלב זה היא יכולה להראות לך שאת לא בהריון ואת בעצם כן או פשוט לחכות למחזור שיופיע או לא יופיע. אם אצלך המחזור מדייק כמו שעון שוויצרי ולא מופיע יומיים תעשי בדיקת דם.

בהצלחה
  • כן.. אני יודעת שאני יכולה לסעים עם זה ופשוט לקנות בדיקה.. אבל למען האמת בא לי לראות אולי המחזור יאחר ואני אהיה המאושרת באדם:-) בא לי להשאיר את הספק עוד קצת זמן. בגדול אני אמורה לקבל היום:-) נראה מה יהיה... בנתיים אין דבר! הלוואי שימשיך כך!

Lironle
  • היי אני צריכה לקבל מחזור מחר או מחרתיים
    היה לי כאבים בבטן התחתונה כמה פעמים היום כאב לי הבטן קצת מה בוקר חשוב לציין שאני מהאלה שמתעלפות וסובלות קשה מהמחזור אבל הפעם יש לי כאבים קטנים בבטן התחתונה ושהייתי בשרותים היה לי הפרשות ונקודה אדומה של דם אני לא יודעת אם לשמוח או שזה סתם עוד מחזור שבא אלי חחחח
  • היי ,
    אני מקבלת מחזור כל 33 יום המחזור שלי באיחור של 8 ימים בלי שום סימן לכך שאני עומדת לקבל מלבד כאבי מחזור
    בניגוד לכך יש לי חלק מהתסמינים
    השתנה מרובה
    כאבים בצד למטה
    בחילות
    עשיתי בדיקה ביתית ויצא שלילי מישהי קרה לה?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה