עזרה!למישהי היה הריון שהתחיל עם בטא נמוך והיה תקין - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • עשיתי בדיקת הריון ויצא בטא 189.ביחס למה שהיה בהריון הראשון זה מאד נמוך (2000 ומשהו). יש לי שחלות פוליצסטיות אז ככה שאני לא ודעת מתי היה הביוץ.

אני כל כך לא רוצה להתאכזב אחרי שחודש שעבר גם היה לי נמוך( 96) והיה לי הריון כימי בסוף, וגם אחרי שההריון הראשון נגמר בשבוע 21.

אשמח לשמוע אם למישהי זה כבר היה וזה נגמר בהריון תקין, וגם להפך !
15 תגובות
עמוד 1
  • הלוואי ולא תתאכזבי הפעם!!
    שיהיה בהצלחה

בסוף הדרך עוד תהיה מאושר!!!
  • כל הריון מתחיל מבטא נמוכה... שהולכת ועולה. יכול להיות שעשית את הבדיקה יחסית בהתחלת ההריון. ערך יחיד של בטא לא מספיק כדי להעריך את ההריון וצריך בדיקה נוספת להשוואה... לראות אם יש עליה ואם כן מה גובה העליה
    מחזיקה לך אצבעות

• תעשי בדיקה ביום ראשון ותביני אם זה תקין

כי אין בעולם אהבה, כמו אהבה של אמא.

[

[url=http://www.desiglitters.com/bear/running-glittered-bear/]

[URL=http://www.babynamestext.com]

• את ההריון של הגדולה שלי התחלתי עם בטא 115
    לנו י' אותך נתן
    "רָנִּי וְשִׂמְחִי, בַּת-צִיּוֹן כִּי הִנְנִי-בָא וְשָׁכַנְתִּי בְתוֹכֵךְ, נְאֻם-יְהוָה"
  • מאחלת לך שלא תתאכזבי כמו שרשמו לך יכול להתחיל מנמוך ולעלות תבדקי הכפלה בע"ה שיהיו בשורות טובות עדכני
  • תודה לכולן! אעשה בדיקה נוספת ביום שני ואעדכן. מקווה לתשובות חיוביות!
  • בס"ד

בבן שלי בטא 33 אחרי יומיים טיחור ובבת בטא 19 ביום שהייתי צריכה לקבל
    ותודה לאל

• תעשי הכפלה לבדוק..
    את ההריון הנוכחי התחלתי עם בטא 42

• אני בהריון עם תאומים והבטא הראשונה הייתה 135 אחרי זה היא התחיל לשלש את עצמה ולא להכפיל אבל בטא ראשונה לרוב נמוכה כזאת אלה עם כן תעשי בדיקה לאחר איחור של שבוע שבועיים
  • גם הבטא הראשונה שלי יצאה נמוכה.. 26 לדעתי.. כל עוד היא מכפילה את עצמה אין בעיה..
  • ראשית תלוי מתיי עושים את הבדיקה, הריי כל יומיים זה אמור להכפיל את עצמו בממוצע. אז אם את משווה להריון קודם, תשווי גם את היום המדויק בו עשית את הבדיקה.
    חוצמזה, כל הריון בפני עצמו ואין משמעות לגובה הבטא, גם ערכים נמוכים יכולים להיות תקינים ולהיפך.
    מה שחשוב זה לעקוב שזה עולה.
    איזה שבוע את?
  • עשיתי בדיקת בטא ב 8.01.20 יצא לי 137
    ואז עשיתי ב 12.01.20 ויצא 699
    זה ניראה לכן תקין לשבוע 5 ?
    יש לי רופא רק עוד שובעיים וזה די מלחיץ אותי שזה נמוך
    כי אני רואה שבנות רושמות שהבטא שלהן בשבוע 5 מגיע ל2000 ומעלה
  • היי נונית, מה שטוב זה שהבטא הוכפל פי שש תוך ארבעה ימים כך שזה נראה סביר - אבל כמובן רק רופא יוכל לאשר. בהצלחה !!! קרין
  • היי
    אשמח ליעוץ עשיתי בדיקת בטא לאחר שבועים מהחזרת העובר לאחר הפריה יצא לי 23.0 iu/l הרופא אמר שאעשה בשני בדיקה נוספת לוודא שמכפיל את התוצאה
    כרגע אמר שאני חיובית אבל אם זאת מדאיג ולא יודעת קראתי שיכול חהיות הריון צעיר או ביוץ מאוחר או הפלה טיבעית
    מישהי פה חוותה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה