בנות שנקלטו אחרי ivf- שאלה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • עוד 3 ימים אני צריכה לעשות את הבטא,
    בינתיים אני עם נרות אודמטרין פעמיים ביום,
    בעיקרון אני אמורה לקבל בשבת, אבל הבנתי שהתמיכה מעקבת מחזור אז אני לא יכולה להשתמש בזה כסימן טוב לצערי,
    האם העובדה שזה לא טבעי משנה את החוקים מבחינת הסימנים?
    אני לא מרגישה כאבים בחזה, יש טיפה רגישות כמו לפני מחזור, אבל לא כמו שמספרים,
    כבר כמה ימים יש לי כאבי מחזור קלים,
    האם העובדה שאין סימנים אומרת משהו..?

אשמח לשמוע אם משהי מכן לא הרגישה דברים מיוחדים ובכל זאת נקלטה
    אני ממש פוחדת להתאכזב גם הפעם
40 תגובות
עמוד 1
  • וואי אני כ"כ מבינה אותך ! אז ככה כמו שהגבתי לך בהודעה הקודמת אני למרות התמיכה - 2 נרות אנדומטרין ביום כן קיבלתי מחזור אז לכל אחת זה אינדיבידואלי.
    לגביי התחושות אני אספר לך משהו שיעודד אותך הטיפול האחרון שלי היה החזרת מוקפא בלסטוציסט אחרון שנותר לי על בסיס טבעי , אני כבר שנתיים בטיפולים וכל פעם מנסה לקבל רמזים ואני יכולה להגיד לך שכבר הפסקתי להאמין לגוף שלי. בפעם הזאת לא הרגשתי כלום (דווקא לעומת פעמים קודמות שכן חשבתי שהרגשתי או שדמיינתי :-) )עשיתי בדיקת דם שהייתה שלילית ולא קיבלתי מחזור אחרי שבוע בדיקה ביתית ואני רואה 2 פסים ! עשיתי בדיקת בטא 788! אני באמת רואה את זה כנס . אז לא היו לי תחושות מיוחדות אבל שום כלום - שום רגישות בחזה או בחילות , כל אחת מקבלת את זה אחרת אז הסירי דאגה מליבך! מחזיקה לך אצבעות שתתבשרי בבשורות טובות!
  • תודה מיקה
    הרגעת אותי קצת, בימים האלה קל כבר לאבד תקווה,
    גם עם הזמן והניסיון לצערי כבר מנסים למנוע אכזבה
  • אני יודעת מאוד קל לאבד תקווה .. אני לא ידעתי איך נראים בכלל שני פסים והייתי בטוחה שיש לי בעיה ברחם שלא עלו עליה כי לא היה נראה לי שאחרי כ"כ הרבה נסיונות אין שום קליטה ויש לי עצה שאולי תהייה לך שימושית -תעשי לך סביבה סטרילית- אני התרחקתי מכל האנשים שהיו שואלים אותי "נו מה קורה?" כל שיחה מחדש ואח"כ באותה נשימה "את יודעת בלי לחץ , הלחץ הזה לא טוב " , כן אני יודעת ! אם לא הייתם שואלים אותי כל פעם מחדש אז לא הייתי נכנסת ללחץ ! ופשוט ניטרלתי המון אנשים והבנתי שזה ממש משחרר אותי. לפני כל שיחה עם חברה גורמת לחץ הייתי פשוט מתכווצת וזה ממש לא עשה לי טוב אז התחלתי לסנן בלי רגשות אשמה , אז הבעיה הזאת בעצם לא במתכוון פתרה לי בעיות נוספות הבנתי מי באמת אוהב אותי ורוצה לטובתי - אנשים שבאמת אוהבים אותך ישימו את הסקרנות שלהם בצד ואותך במקום הראשון ולא ישאלו שאלות חופרות ... כי הציפייה הזאת מהסביבה העצימה אצלי את תחושת האכזבה.
    מחזקת ידך .
  • מיקה כל כך מסכימה עם כל מילה שכתבת, גם אני בתקופה הזאת סיננתי הרבה אנשים והשארתי לידי רק את האנשים שבאמת חשובים ואת אלה שהפכו את זה ליותר מלחיץ ממש ניתקתי קשרים ואני לא מצטערת על זה
    סאל מאמי תהיי חזקה לא נשאר לך עוד הרבה להמתין, אני מחזיקה לך אצבעות מאמיייייי! המון!!!

אני אחרי החזרה של עובר מוקפא וההמתנה רק החלה

איה
  • היי לי לא היו שום סימנים בכלל....מה שכן היו לי כאביי מחזור בעוצמה משתנה והגיע למצב של כאביי טופת של ממש הנה זה באאאאא וכלום לא בא... הכאב היה מקרין לי לרגליים ומה לא וחשבתי שזה המחזור שאמור להגיע והייתי כ 8-9 ימים אחרי ההחזרה ולבסוף קיבלתי תשובה חיובית ועוד כפליים כמו שאת רואה בחתימה... ככה שעל תחפשי בכלל סימנים.אני כרגע בשבוע 13 כבר ואין לי שום תופעות של הריון לא בחילות לא כלום... רק הבטן שהתחילה לצאת מזכירה לי על ההריון..
  • תודה בנות! איזה כיף שיש לי אתכן!!
    תמשיכו להיות חזקות ומחזקות
    איוש יאללה תתחילי לנהל יומן הריון
    בע״ה השם זו התחלה של משהו נפלא
    המשך הריון קל ותקין בנות
  • מיקה את כלכך צודקת!! גם אני באותה הגישה.. עד כדי כך שמהמשפחה של בעלי ממש התרחקתי ברמה של לא ללכת אליהם כי הקשר איתם בתקופה הזאת ממש ממש לא תורם לשלווה שלי ולאפשרות שמשהו חצליח כל עוד הם עם הלחץ שלהם וכל העצבים שהם גורמים לי.
    כנל לגבי כמה "חברות".....
    איה, בהצלחה מאמי!! מתי יש לך בדיקת בטא??
    וסאל.. מחזיקה לך אצבעות...... הלוואי שתבשרו לנו בשורות טובות בקרוב..

חיבוקים לכולן!!

ליטלילי

• הייי בנות אני ביום ה 15 של החזרת עוברים היום הייתי בבריכה הופיע לי שחזרתי דם בתחתון לדעתי לא הצליח הטיפול ומחר יש לי בדיקת דם האם לשלול לגמריי בבקשה תעזרו לי ?????
  • היי, לא לשלול. אני כמעט שבוע עם דימום ובטא שמכפילה את עצמה.
  • היי מי יכולה לעזור לי אני אחרי החזרת עוברים ב11 ימיים עשיתי בדיקת הריון ביתית יצא לי פס כהה ופס בהיר מה זה אומר !!!
  • שלום לכולן
    ב3/9 עשיתי החזרה של שני עוברים.
    ב9/9 התחיל לי דימום עד היום.
    הדימום יותר מסיבי ממחזור רגיל
    המחזור לפי התאריך היה אמור להגיע ב10/9 אני אחרי שבועיים של הזרקות הורמונים ותמיכה של 4נרות כל יום. ביום שהתחיל הדימום נאמר לי לעלות ל6 נרות ביום. עשיתי בדיקת דם לראות אם התמיכה מספיקה(לביטא זה היה עדין מוקדם) היום כמעט שבוע אחרי תחילת דימום יש לי כאבים בבטן תחתונה הדימום הופסק הבוקר. בדיקת ביטא אני עושה ביום שני 17/8 ואני מזריקה קלקסן .
    שאלתי אם זה בעצם מחזור או שעדין יש סיכוי שאני בהריון ?
    אציין שהבוקר בשתן הראשון עשיתי בדיקת הריון ביתית ויצא שלילי
    תודה על ההתיחחסויות וסליחה על אורך ההודעה??
  • היי בנות אני 8 ימים אחרי ההחזרה היום עשיתי בדיקה ביתית בערב יצא שלילי יש התייחסות לזה ?
  • יש לבדוק הריון 14 יום לאחר ההחזרה. זה הכי בטוח ואין ספקות.
    בהצלחה !
  • היי לכולם, שאלה -אני שבוע לאחר החזרת עוברים מוקפאים בני 48 שעות . ובכל יום מתחילה להרגיש כאבים בבטן התחתונה (סגנון כאבי מחזור) האם זה תקין ?
  • יש לבדוק הריון 14 יום לאחר ההחזרה. זה הכי בטוח ואין ספקות.
    בהצלחה !
    אז מדוע יש רופאים שבודקים כבר אחרי 8 ימים מההחזרה (עוברים בני 5 ימים)? ועל סמך זה גם מורים כיצד להמשיך/להפסיק.
  • לא יודע.
    בד״כ זה נכון, אבל יש מקרים שלא.
    נכון שאחרי בלסטוציסט אפשר 12 יום.
  • לא יודע.
    בד״כ זה נכון, אבל יש מקרים שלא.
    נכון שאחרי בלסטוציסט אפשר 12 יום.
    כלומר ייתכן הריון ואף על פי כן בדיקת דם אחרי 8 ימים מההחזרה תראה תוצאה שלילית (עובר בן 5 ימים)?
  • בהחלט כן
  • בהחלט כן
    תודה רבה על התשובות!
    ובכל זאת הורו לי להפסיק עם התמיכה כי יצא שלילי אחרי 8 ימים, כאמור.
    לא ברור לי אם כך למה...
  • זו לא הפרקטיקה המקובלת.
  • וואי אני כ"כ מבינה אותך ! אז ככה כמו שהגבתי לך בהודעה הקודמת אני למרות התמיכה - 2 נרות אנדומטרין ביום כן קיבלתי מחזור אז לכל אחת זה אינדיבידואלי.
    לגביי התחושות אני אספר לך משהו שיעודד אותך הטיפול האחרון שלי היה החזרת מוקפא בלסטוציסט אחרון שנותר לי על בסיס טבעי , אני כבר שנתיים בטיפולים וכל פעם מנסה לקבל רמזים ואני יכולה להגיד לך שכבר הפסקתי להאמין לגוף שלי. בפעם הזאת לא הרגשתי כלום (דווקא לעומת פעמים קודמות שכן חשבתי שהרגשתי או שדמיינתי :-) )עשיתי בדיקת דם שהייתה שלילית ולא קיבלתי מחזור אחרי שבוע בדיקה ביתית ואני רואה 2 פסים ! עשיתי בדיקת בטא 788! אני באמת רואה את זה כנס . אז לא היו לי תחושות מיוחדות אבל שום כלום - שום רגישות בחזה או בחילות , כל אחת מקבלת את זה אחרת אז הסירי דאגה מליבך! מחזיקה לך אצבעות שתתבשרי בבשורות טובות!
    מיקה באיזה יום עשית את הבטא כי מבחינת רופא אם עשית ב14 יום ושלילי לא יכול להיות אחרי זה חיובי תכני לי בבקשה מאוד קריטי לי לדעת
  • היי
    אתמול עשיתי בטא ויצא לי תשובה 13 אחרי החזרה של עובר אחד

הרופא אמר לי שזה המכון ועלי להפסיק את התרופות

הראתי באינטרנט של מישהי גם היה ככה ולה אמרו להיות במעקב

קצת מטריד אותי שישר אמרו לי להפסיק

אשמח לתגובה האם למישהי קרה ככה
  • היי
    אתמול עשיתי בטא ויצא לי תשובה 13 אחרי החזרה של עובר אחד

הרופא אמר לי שזה המכון ועלי להפסיק את התרופות

הראתי באינטרנט של מישהי גם היה ככה ולה אמרו להיות במעקב

קצת מטריד אותי שישר אמרו לי להפסיק

אשמח לתגובה האם למישהי קרה ככה
    נמוך
    האם המשכת בטיפול הורמונלי ??
  • היי. אני ביום ה11 להחזרת עובר 1 מוקפא ובדיקת שתן בערב יצאה לי שלילית. מחר יש לי בדיקת דם. יש סיכוי שייצא חיובי?
  • היי אני 4 ימים אחרי החזרת עובר בן 5 ימים. התחילו להיות לי כאבים בחזה ואני מאוד נפוחה בבטן. האם זה סימן כלשהו? האם אני אבצע בדיקת הריון בזמן הנוכחי אני יוכל לקבל תשובה סופית?
  • היי אני 4 ימים אחרי החזרת עובר בן 5 ימים. התחילו להיות לי כאבים בחזה ואני מאוד נפוחה בבטן. האם זה סימן כלשהו? האם אני אבצע בדיקת הריון בזמן הנוכחי אני יוכל לקבל תשובה סופית?
    מצטרפת לשאלה אני באותו מצב
  • הי
    אני אחרי 12 ימים להחזרת 2 עוברים בני יומים ..
    בבדיקה ביתית יצא לי שלילי
    אני עם כאבי מחזור וקצת דימום חלש מהבוקר
    ואני מאוד לחוצה
    בדיקת דם עשיתי בבוקר מחכה לתשובה
    עצבים הורגים אותי
    יש תשובה יש סיכוי או לא ? ??
  • הי
    אני אחרי 12 ימים להחזרת 2 עוברים בני יומים ..
    בבדיקה ביתית יצא לי שלילי
    אני עם כאבי מחזור וקצת דימום חלש מהבוקר
    ואני מאוד לחוצה
    בדיקת דם עשיתי בבוקר מחכה לתשובה
    עצבים הורגים אותי
    יש תשובה יש סיכוי או לא ? ??
    שלום
    עבר זמן ואני ממש שמח לדעת איך הכל עבר. אני עכשיומאחרי החזרה וצמאה לכל מידע....מתה מפחד!
  • שלום רב,
    אני 3 ימים לאחר החזרה עד אתמול הרגשתי כאבים קלים בבטן תחתונה ובגב תחתון.
    אך הכאבים נעלמו לאחר שבצעתי תנועה חדה האם זה יכול להעיד על כישלון התהליך.
    תודה
  • שלום רב,
    תודה
    אני גם אותו מצב! היה כאבים קלים ואחרי סיוט בלילה הכל הפסיק, מרגיש שאיבדתי משהו. 10 ימים אחרי החזרת מוקפא ... בדיקת שתן שלילית... מקווה שלא אתאכזב עוד פעם.
  • גם אני הרגשתי סימני מחזור קלים בלבד. יצא חיובי. מחזיקה לך אצבעות.
    וגם אם יש סימנים לא תמיד הם בגלל שההריון נקלט אלא בגלל תופעות הלוואי של האדומטרין, כך שזה לא יערער לך את הביטחון.
    מקווה שיהיו בשורות טובות.
  • היי. אני ביום ה11 להחזרת עובר 1 מוקפא ובדיקת שתן בערב יצאה לי שלילית. מחר יש לי בדיקת דם. יש סיכוי שייצא חיובי?
    גם לי יש את זה.
    מה יצא לך בסוף?
  • שלום רב,
    תודה
    היי, גם אני בדיוק מרגישה כמוך.
    מה יצא לך בסוף חיובי או שלילי?
  • אני 5 ימים לאחר החזרה 2 עוברים עשיתי בדיקה ביתית וייצא שלילי אז הטיפול לא צלח?
  • היי אני 10 ימים אחרי החזרת עוברים מוקפאים בני 3 ימים
    מיום אחרי ההחזרה התחילו לי כאבי מחזור ועד היום יש לי קצת כאבים ולמזלי לא קיבלתי????????
    אני לוקחת אסטרופם 4 פעמים ביום מישהו יודע בכמה זמן המחזור יכול לאחר בגלל הכדורים????? כי עברו 36 ימים מהמחזור הקודם
  • הייי
    אני לאחר החזרת 2 עוברים
    מאתמול שזה היום התשיעי מההחזרה ,יש לי כאביי בטן (מחזור)ממש לא נעימים ,אי נוחות כזאת
    ודימומים קלים (לא מחזור שהולכים וחוזרים)הבדיקה שלי ב23 לחודש עוד 3 ימים (בלחץ) מה זה אומר ,שלא צלח ?
  • עברתי החזרה של עובר קפוא בן שלושה ימים
    שאלתי לעובר קפוא לוקח יותר זמן להשתרש ברחם?
  • לא
  • 6.2 החזרה
    16.2 בטא 28 ..
    ישמח לדעתך
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה