יכול להיות שאני בהריון? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    רציתי לשאול בבקשה ,אני עם גלולות .
    בתאריך 16.09.2013 קיבלתי מחזור, לאחר מכן תוך כדי החפיסה קיבלתי שוב מחזור בתאריך 04.10.2013 ( כאשר לקחתי רק 11 גלולות).
    בגלל החלטתי להפסחק את הגלולות חודש אחרי אז כר לא המשכחתי לקחת עוד גלולות.
    השאלה שלי האם יש סיכוי שאני בהריון ? כיווןשאנילא רואה סימנים שהמחזור עומד להגיע ואני מרגישה ממש לא טוב בחילות כאבי ראש סחרחורות תופעות שמוכרות לי מההריונות הקודמים שלי.
    השאלה היא האם חישבתי את זמן הביוץ שלי נכון? בדרך כלל המחזור לי הוא כל 25 יום ועכשיו קיבלתי אחרי 17 ימים אבל עדיין חישבתי לפי 25 יום האן זה נכון?
    אשמח לקבל תשובה .
2 תגובות
עמוד 1
  • הביוץ יכול להשתנות מאשה לאשה...עצה מאמי רק בדיקה ביתית, ואם בעזרת ה' תראי אפילו פס הכי בהיר...בדיקת דם וכו' =)

בשרות טובות בע"ה

מילוש =)
  • היי,
    אני ביום ה-27 ועדיין המחזור לא הגיע.
    יש לי הרגשה עדנקית שאני אכן בהריון , יש לי מלא תופעות כמו בחילות, סחרחורות, כאבי ראש ועייפות ( תופעות שמוקרות לי מהריונות קודמים).
    האם כד לי כבר לבצע בדיקת הריון? בהריונות הקודמים שלי גליתי רק ב שבוע 6 לפי זה הייתי עושה בדיקות ותמיד היה יוצא לי שלילי.
    עוד שאלה : אני שומרת טהרה זמן המחזור לי וא 5 ימים ועוד 7 נקיים זה אומר שאני טובלת ביום ה-12 , הבנתי שזה הביוץ נכון?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה