כסיסת ציפורניים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום שרון,
    יש לי שאלה בנוגע לכסיסת ציפורניים. בני בן 5 התחיל לכסוס ציפורניים סביב גיל שנתיים. כנראה שזה משהו תורשתי במשפחה, גם אני וגם בעלי בילדותינו כססנו ציפורניים וגם בתי התחילה בגיל שנה וחצי. בכל אופן כבר 3 שנים הוא כוסס ואנחנו עד עכשיו לא עשינו מזה עניין. אבל לאחרונה זה הפך להיות ממש חריג, היום הוא קם בבוקר וכל השמיכה שלו הייתה עם סימני דם, כל האצבעות שלו עם פצעים. אולי זה קשור לכך שנולדה לו אחות לפני חודשיים, למרות שהתופעה כבר לא חדשה אצלו.
    רוצה לציין שפעם הוא גם היה נושך שפתיים, עד להופעת סימני דם. דיברנו אתו על זה הרבה וזה פחת.
    כנראה שהוא במתח, אבל איך מטפלים?זה נראה נורא מה שהוא עשה לעצמו בידיים.
    אנסה היום מרה, אבל לא נראה לי שזה הפתרון? מה עושים?
    תודה
3 תגובות
עמוד 1
  • אאוץ'...
  • תודה שרון. לשאלתך אנחנו כבר לא כוססים. אולי יש לך רעיון לאלטרנטיבה?מה למשל אפשר להציע במקום?אולי נשכן?
  • היי שוב קטקט
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה