מורפולוגיה נמוכה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    המון זמן לא כתבתי כאן, קצת מעדכנת...
    כרגע בטיפול ראשון של איקקלומין, יום שישי בעזרת ה׳ מעקב זקיקים על מנת לראות את התפתחות הזקיקים.
    שבוע שעבר בעלי ביצע בדיקת זרע - הנתנונים לא מזהירים במיוחד, אך יחד עם זאת ״קיים סיכוי ךהריון טבעי אך ים סיכוי נמוך״
    הדבר שהכי מטריד אותי הוא תוצאות המורפולוגיה.
    יצא לבעלי 4% - רציתי לדעת אם יש כאן בנות שנכנסו להריון גם עם הנתון הלא מזהיר הזה באופן טבעי/הזרעה (אם לא תהיה ברירה) ויוכלו לעודד אותי...
    חייבת את זה למען השקט הנפשי שלי
17 תגובות
עמוד 1
  • היי פוקה....
    שמעתי גם על בנות שנקלטו עם מורפולוגיה נמוכה מזאת..

המון בהצלחה!!

ליטלילי

• היי פוקה....
    שמעתי גם על בנות שנקלטו עם מורפולוגיה נמוכה מזאת..

המון בהצלחה!!

ליטלילי

• גם הרופא אמר שאפשר אבל הסיכוי נמוך...השאלה איך נקלטו?
    טבעי?
  • זה בדיוק מקרים שמתאימים להזרעה. אני נקלטתי בהזרעה פעמיים (אצנם רק פעם אחת הצליחה אבל זה לא קשור)
    בהצלחה
  • בעלי עם מורפולוגיה 3 ובסוף אחרי 8 וחצי שנים נקלטתי טיבעי!!!
    (אחרי 3 הזרעות ו14 הפריות שבהם לא נקלטתי אף פעם )הכול מאת ה' הוא מחליט !!!
    בהצלחה
  • תודה רבה לכן, זה מאוד מעודד!
    אני גם חושבת הזרעה, אבל אני כל כך רוצה להאמין שזה יבוא טבעי...אוףףף
  • פוקה יקרה..

אין שום דבר רע בהזרעות... זה הכי קרוב לטבעי שיש וזה מעלה את הסיכויים ומזרז את ההמתנה

בהצלחההההה

ליטלילי

• בעלי עם מורפולוגיה 1% ונקלטתי בפעם הראשונה שניסינו (עם איקקלומין מאחר והמחזור לא סדיר).
    מקווה שזה ישאיר לך טעם טוב להמשך הסופ״ש :)
  • במעבדת זרע כשהייתי ״לקוחה״ בהשבחה כל פעם שאלתי מה חשוב
    והיא אמרה שהריכוז מאוד חשוב ואפילו יותר. גם אם התנועתיות נמוכה מסתכלים על שניהם.
    אצלנו המורפולוגיה 7 אחוז וכל פעם היא אמרה את דעתה על הריכוז ולפי זה החליטה אם הזרע טוב או פחות טוב באותה דגימה. לנו הזרעות לא עזרו.... הפריה עזרה.
    בהצלחה!
  • בנות, תודה לכן על התגובות!

נעמה - כתבת שלבעלך הייתה מורפולוגיה 1% ונקלטת, זה היה עם הזרעה או רק עם איקקלומין? ומה היו שאר התוצאות שלו בבדיקה?
  • רק איקקלומין..
    ללא הזרעה.
    יתר הבדיקות היו טובות.
  • בעלי עם מורפולוגיה 1% ונקלטתי בפעם הראשונה שניסינו (עם איקקלומין מאחר והמחזור לא סדיר).
    מקווה שזה ישאיר לך טעם טוב להמשך הסופ״ש :)
    היי נמצא אצלי מורפולגיה 1% מה עשיתם כדי להכנס להריון ?
  • היי נמצא אצלי מורפולגיה 1% מה עשיתם כדי להכנס להריון ?
    הי, אני נקלטתי עם הזרעה...
  • היי בננות אני תמיד עוקבת אחרי מה שכותבים כאן והיום נהיה לי אומץ גם לכתוב בעלי עם מורפולגיה 2% מנסים שנה להיכנס להריון רק השבוע גילנו בבדיקת זרע
    מחכים לתור שלנו אצל המומחה עד שנגיע אליו מישהי יודעת עם ה2% הזה אפשר להיקלט טבעי או חייב הזרעה או לקחת את האיקקלומין? ומה בעצם הוא עושה אם אצלי הבדיקות בסדר
  • היי בננות אני תמיד עוקבת אחרי מה שכותבים כאן והיום נהיה לי אומץ גם לכתוב בעלי עם מורפולגיה 2% מנסים שנה להיכנס להריון רק השבוע גילנו בבדיקת זרע
    מחכים לתור שלנו אצל המומחה עד שנגיע אליו מישהי יודעת עם ה2% הזה אפשר להיקלט טבעי או חייב הזרעה או לקחת את האיקקלומין? ומה בעצם הוא עושה אם אצלי הבדיקות בסדר
    גם לבעלי יש מורפולוגיה נמוכה 3 אחוז אני גם מחכה לתור אעדכן בהמשך אבל המצב לא ניראה הכי ואווו
  • שבוע טוב.

מורפולוגיה לא נחשבת מדד מאד משמעותי. צריך גם לזכור שהנורמה היא מעל 4% תקינים. בד"כ מתקדמים במסלול הרגיל- הזרעות וכד' בתנאי ששאר הפרמטרים של הזרע תקינים או מתאימים.

בהצלחה !
  • היי, לבעלי יש מורפולגיה נמוכה של 1% גם לנו אמרו שאפשר טבעי אבל סיכוי מאד נמוך.. מה זה אאקלומין? הבדיקוץ שלי יצאו תקינות ב'ה . החודש עשינו הזרעה ראשונה, מחכים לתוצאות ??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה