הסיפור שלי...ארוך מאוד אבל שווה!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ערב טוב בנות
    אני מרגישה צורך לשתף אתכן בסיפור שלי כדי לחזק אותכן ואולי לעזור לכן אני בת 24 בגיל 23 התחלתי בטיפולי פוריות לאחר שהתגלה אצל בעלי בעיית זרע חמורה יש לציין שיש לי ילדה מהריון ספונטני בת 3 שתיהיה בריאה.
    הרופא לא דאג ממני ואמר לי שבגלל שאני צעירה אני יקלט מהר וזה לא קרה מהר בכלל....הייתי מתוסכלת החברות מסביב שיגעו אותי מה עם עוד ילד וזה שהילדה שלי גדלה וחסר לה אח גם השפיע על הלחץ והפחד הזה שאני תוהה לעצמי האם אני יזכה להיכנס להריון? זה יקרה מתישהו אחרי כל השלילי הזה?
    בכל סבב הוחזרו 2 עוברים שהתחלקו יפה ועדיין לא נקלטו.
    המצב גרם לי להתקרב לאמונה בה' התחלתי לעשות הפרשת חלה ללכת לכותל לקברי צדיקים להדליק נרות שבת ניסיתי הכל!!! רק שיגיע כבר ההריון המיוחל...עברתי 4 שאיבות וסך הכל 8 סבבים של החזרה שכשלו ושוב אני מזכירה לכם שאני בחורה צעירה ובריאה והבעיה היא רק זרע...אבל העוברים לא נקלטו עד שנתקלתי פה בבחורה שמסרה תרופות ונקלטה לתאומים הלכתי אליה לאסוף את המנופור ואז היא סיפרה לי שהיא הלכה לרב חיים עמרם איפרגאן המכונה "אולטרסאונד" ואמרה שהוא נתן לה תאריך שבו היא תיהיה בהריון אני ממש רציתי ללכת אבל בעלי לא רצה למהר מהסיבה שצריך להתחייב לרב שאם את נקלטת להריון את משלמת 500 שקל תרומה לנזקקים ואם זה בן את מתחייבת שהרב יהיה הסנדק ואת תורמת 1100 לבית הכנסת שהרב בונה...אני הייתי מיואשת ונואשת ומוכנה לעשות הכל בשביל ההריון הזה והתעקשתי ללכת לרב.
    וכך היה קבעתי לרב בקרית אתא אני בכלל מאיזור המרכז הגענו וסיפרנו לרב את הבעיה ואז הרב בירך אותי לקח את העט ורשם בשעה טובה ומוצלחת הריון עד 30.12.13 אני הייתי אצל הרב בספטמבר והייתי בדיוק כמה ימים לפני הבדיקת בטא ואז יצאתי משם בהרגשה טובה שזה יקרה בקרוב מאוד...ובבדיקה תודה לאל בטא 583 ובאולטרסאונד תאומים!!! היום תודה לאל ישתבח שמו אני בשבוע 17 ויש לי שני בנים בדרך שיזכו לסנדק צדיק!

יש לציין שאני בחורה חילונית לגמריי והסיפור הזה אינו מסופר על מנת לעשות לכן שטיפת מוח באמונה. אלה באמת לנסות לעזור לכן יש פה בנות שמכירןת אותי בפורום באופן אישי וגם נפגשנו ומי שוותיקה פה מכירה אותי בשם nofi רק שהחלפתי את השם.
    מאחלת לכולכן בהצלחה ושתקלטו במהרה להריון תקין ובריא!!!
    ותזכרו "אין יאוש בעולם כלל"
    תאמינו לי בורא עולם נתן לי את התאומים האלה בזמן הנכון הכל לטובה ובידי שמיים ...ככה אני לפחות מאמינה

13 תגובות
עמוד 1
  • בנות, אני מרגישה שהייתי חייבת להגיב על הפוסט.
    תשתדלו לקרא אותה על מנת לחשוב בנושא ולא על מנת לשפוט אותי על קטנות אמונה.
    ראשית כמי שנמצאת במצב זהה לרוב הבנות בפורום וכמי שבעצמה עובדת במערכת הבריאות עם אנשים שחלקם נואשים וחולים סופניים אני מבינה את הרצון העז לקבל ולו מעט שליטה במצב הזה ולהרגיש שאנחנו עושות משהו בעצמנו ולא רק עוברות טיפולים קשים ביותר ומנוהלות על ידי צוות של מכון פוריות.
    מצד שני אני אטאיסטית והפוסט הזה רק מדגים לי את הניצול האכזרי של החולשות שלנו שהדתיים עושים.
    שילט, הרי ברור לך כשמש שנכנסת להריון לפני שהלכת לרב ובאותו זמן רק חיכית לתשובה. הלכת אליו כבר אחרי שקרתה ההשרשה. ודרך אגב, הסנדק של הבנים שלך ירצה להחזירם בתשובה. אם זה בדר מבחינתך מה טוב, אם לא דעי שזאת המטרה שלו .
    בנות, זה נראה לי איום ונורא שאנחנו צריכות לשלם על ברכה ועוד להתחייב למשהו אם ניכנס להריון. ברכות צריכות להיות בחינם אם הן אכן ברכות.
    הרב אולטרסאונד, רנטגן וכו' - תתביישו !
  • יוליה ...
    רציתי להגיד לך שהכול מאת ה' !!!
    אני הייתי אצל הרב איפרגן וגם לי הוא נתן תאריך ואצלי זה לא תפס .
    אז אני רוצה להגיד לך שהוא בסך הכול מתפלל עליינו ומי שמחליט אם יהיה הריון או לא זה רק ה' יתברך ...
    איך תסבירי את זה שאני נשואה 9 שנים מתוכם 7 שנים של הפריות 14 הפריות שלא הצליחו ודווקא כשעשיתי את ההפריה ה14 לא שאבו שום ביצית
    אבל... באותו חודש נפקדתי טיבעי !!!!!!
    אני מאמינה שהכול מאת ה' כול אחד והאמונה שלו.
    אבל אני חושבת שבלי אמונה הייתי מתמוטטת כבר מזמן .
    יהיה רצון שה' יתן לכול אחת את מבוקשה ושנזכה לזרע בר קיימא בריא במהרה !
    בשורות טובות לכולן !
  • רעיה, את דתייה ( כפי שאני מבינה )
    מקווה שאת דתייה מבחירתך החופשית. בכל אופן אני לא חושבת שפורום זה הוא מקום נכון להחזיר אנשים בתשובה ולפרסם רבנים.
    האמונה של האדם צריכה להיות קודם כל בעצמו , בכוחותיו הפנימיים ובמערכת הביאות.
    ואם כפי שאת אומרת הכל מידי שמיים אז אין כל צורך ברבנים למיניהם ובטח לא בתשלום להם והתחייבויות שונות שהם דורשים מאנשים שנמצאים עם גבם אל הקיר !!!
  • גברת יוליה...
    ציינתי שהפוסט הזה אינו פורסם כדי להחזיר בתשובה אף אחת ואני בעצמי חילונית מה שכן האמונה והתפילות וכל המצוות שעשיתי בכדי להתקרב לבורא עולם עזרו לי מאוד לעבור את כל התהליך הקשה הזה פיזית ונפשית ודרך אגב זה עשה לי רק טוב ברור שהרב אינו קוסם אבל לרב הזה יש מלא הוכחות ועדויות של נשים שהיו עקרות ולאחר שהיו אצל הרב נפקדו אם זה טבעי או אם זה בטיפולים יותר מאלף נשים נראה לי שזה קצת יותר מצירוף מקרים... ודרך אגב הרב עצמו אומר שהוא לא קוסם הוא מברך ומה שהשם יחליט זה מה שיהיה ולא לכולן הוא רושם תאריך הוא לא משלה אף בחורה.
    בכל מקרה את לא חייבת להאמין אבל גם אל תבזי ואל תלכלכי על אנשים צדיקים שכל רצונם הוא לעשות טוב לאחרים.
    ודרך אגב הכסף לא הולך לרב זה הולך לנזקקים ולבניית בית הכנסת אז אם כל הכבוד לך גברת יוליה הכסף הזה הולך לדברים טובים וזה ממש לא ניצול את לא חייבת להגיע לרב אף אחד לא שם לך אקדח על הרקה וחייב אותך לבוא!
    וזה ששיתפתי אותכן בסיפור שלי באמת לא הגיע ממקום של לפרסם את הרב זה היה רק מכוונה טובה.
    ועוד משהו אני מאוד שמחה שהרב יהיה סנדק בע"ה אני ממש לא מתחרטת ולו לרגע!
    אני חושבת שכולכן פה מספיק בוגרות בשביל לקרוא ולהחליט מה טוב בשבילכן. אתן לא חייבות ללכת אני רק שיתפתי את מה שעברתי ולי כמובן זה עזר מאוד!
    תודה לאל נפקדתי בשני בנים ומאחלת לכל אחת ואחת מכן שתפקדו במהרה בזרע בר קיימא
    שיהיה בהצלחה!!!

• אני בחורה מאמינה ובאה גם ממשפחה מאד מאמינה , אנחנו לא דתיים , אבל מדליקים נרות , שומרים על כשרות , חוגגים את חגים , אבל אני מסכימה לגמרי עם יוליה , אני מהלא מוסברים לא יודעים למה יש לנו בעיה , יש לי ילד מנשואי ראשונים , כל חיים למדתי בבית ספר דתיים ובכלל מאמינה באלוקים , בשנתיים וחצי אחרונות עברתי הרבה כאב וצער ואחרי חתונה שנייה שלי ישר נקלטתי להריון אך הוא לא התפתח ועברתי גרידה בשבוע 7 לקח המון זמן לחזור לעצמי והמשכתי לנסות אבל שום דבר לא הלך , עשינו את כל בדיקות אם זה צילים רחם , היסטרוסקופיות , בדיקה זרע, 4 הזרעות עם הורמונים וזריקות וכלום , בחודש אוגוסט עברתי הפריה שלשמחתי הצליחה ונקלטתי להריון אך לצערי הרב ההלבו של עובר נעצר בשבוע 10 ושוב גרידה והתרסקות קשה , כל פעם הייתי שואלת את אלוקים למה אתה מנסה אותי ככה ?? מה לא בסדר עשיתי , יש לי מוקפאים אבל חוששת להמשיך הלאה מאד מפחדת , עושה בירורים בגלל 2הפלות . רציתי גם ללכת לכיזה רב לקבל ברכה בעלי לא מוכן לשמוע על , מלא אם היו מברכים בלי שום התחיי יות זה משהו אחר , אבח עוד לשלם סכומים כאלו , לא שאומרים לך שימי כמה זאת יכולה יש כבר מחירון נקבע מראש אם את נקלטת אז משלמת ואם זה בן אז ככה מה זה ? מה זה ברכה או מחירון במספרה. אל תכעסי שילת אני בחורה מאד מאמינה ומאמינה ברבנים ובמקומות קדושים , פה זה באמת ניצול אנשים במצוקת הכה קשה . סורי לא בשבילי. מאחלת לכל בנות קליטה מהירה והריון תקין ל9 חודשים

/]
  • אני בחורה מאמינה ובאה גם ממשפחה מאד מאמינה , אנחנו לא דתיים , אבל מדליקים נרות , שומרים על כשרות , חוגגים את חגים , אבל אני מסכימה לגמרי עם יוליה , אני מהלא מוסברים לא יודעים למה יש לנו בעיה , יש לי ילד מנשואי ראשונים , כל חיים למדתי בבית ספר דתיים ובכלל מאמינה באלוקים , בשנתיים וחצי אחרונות עברתי הרבה כאב וצער ואחרי חתונה שנייה שלי ישר נקלטתי להריון אך הוא לא התפתח ועברתי גרידה בשבוע 7 לקח המון זמן לחזור לעצמי והמשכתי לנסות אבל שום דבר לא הלך , עשינו את כל בדיקות אם זה צילים רחם , היסטרוסקופיות , בדיקה זרע, 4 הזרעות עם הורמונים וזריקות וכלום , בחודש אוגוסט עברתי הפריה שלשמחתי הצליחה ונקלטתי להריון אך לצערי הרב ההלבו של עובר נעצר בשבוע 10 ושוב גרידה והתרסקות קשה , כל פעם הייתי שואלת את אלוקים למה אתה מנסה אותי ככה ?? מה לא בסדר עשיתי , יש לי מוקפאים אבל חוששת להמשיך הלאה מאד מפחדת , עושה בירורים בגלל 2הפלות . רציתי גם ללכת לכיזה רב לקבל ברכה בעלי לא מוכן לשמוע על , מלא אם היו מברכים בלי שום התחיי יות זה משהו אחר , אבח עוד לשלם סכומים כאלו , לא שאומרים לך שימי כמה זאת יכולה יש כבר מחירון נקבע מראש אם את נקלטת אז משלמת ואם זה בן אז ככה מה זה ? מה זה ברכה או מחירון במספרה. אל תכעסי שילת אני בחורה מאד מאמינה ומאמינה ברבנים ובמקומות קדושים , פה זה באמת ניצול אנשים במצוקת הכה קשה . סורי לא בשבילי. מאחלת לכל בנות קליטה מהירה והריון תקין ל9 חודשים

/]
  • מנגו , כל הכבוד לך ובהצלחה מותק !
    בנות, שיהיה לכולנו
  • תודה יוליה ובהצלחה רבה לכולנו.
  • תודה יוליה ובהצלחה רבה לכולנו.
  • קודם כל מרגו מצטערת לשמוע על ההפלות ומאחלת לך ההצלחה והריון תקין ובריא.
    דבר שני לגבי הכסף למי שלא יכולה לעמוד בסכומים האלה לתרומות הרב עושה בסכום שמתאים לכיס שלה כל המטרה של הרב זה לבנות את בית הכנסת ולעזור לנזקקים שאין להם אוכל בגדים וקורת גג שאני ממש גאה שלשם הכסף שלי הולך.
    לגבי הסנדקות הרב מגיע מקרית אתא לכל הארץ בשביל הברית ואני מאזור המרכז 3 שעות נסיעה אז כבר הדבר מוערך ושווה
    ולגבי ההתחייבות לסנדקות בתנאי הזה מגיע כי לרב הזה אין ילדים והוא מהכאב שלו שלא זכה לילדים מתפלל חזק ומכאב וברוב הפעמים שהתפלל על אותה אישה או בחורה זה הצליח..כמובן שהוא זוכה במצווה של להיות הסנדק.
  • אני לא מחזירה אף אחת בתשובה ואני לא באה להטיף לאף אחת ...
    ומי שמכירה אותי מהפורום יכולה להעיד על כך...
    אבל מה שרציתי להגיד זה שהלוואי שהכסף שלנו ילך על צדקה ולא על זריקות !
    יוליה יקירתי כול אחד עם האמונה שלו אבל ... אם מנסים טיפולים זריקות וכו'
    אז למה לא לנסות עוד דרכים ?
    אני מעדיפה להתחייב לתרום ( אם זה מצליח ) מאשר לתרום לרופאים ולזריקות .
    מאחלת לכולנו שכול שנבקש לו יהי ... ושה' ישמע את תפילותיינו במהרה .
  • בנות האם יש כאן עוד בנות שהיו אצלו ולא נפקדו?
  • אני לא יודעת אם יראו את התגובה שלי, יחד עם זאת, חילונים זה עם טיפש לחלוטין, וככל שהם יותר רחוקים ככה הם עם יותר טיפשים. מותר לחילוני בכל דרך להביע את דעותיו, אך לדתי אסור? אסור לספר על נס, ולרבנים אסור להתפרנס, זה נשמע הגיוני? ברכות צריכות להיות בחינם? מי את שתקבעי בעבור אחרים על מה לגבות תשלום?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה