ואטס אפ מיסיס שמש? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי! כבר המון זמן לא ראיתי אותך בפורום הורים...
6 תגובות
עמוד 1
  • חה חה!! מתה עלייך נטע, ואת יודעת את זה...
  • מתה עליך בחזרה :-)
    ״זונה של אוכל״ - חשבתי שאני המצאתי את הביטוי הזה, אבל מסתבר שהוא קיים באנגלית - food whore שם מדובר על כאלו שאוכלות בלי אבחנה.
    אפרופו מסרים לא וורבלים - למעין יש בעיה כזאת שהיא רוצה להיתפס ע״י הסביבה וע״י עצמה כדמות ללא רבב. זה ללא ספק עניין חרדתי ואני תוהה מאיפה היא הביאה את זה. אני מניחה שיש מרכיב גנטי ומרכיב סביבתי. את המרכיב הגנטי אני יכולה להבין, אבל הסביבתי - אנחנו לא שופטים את הילדים שלנו באופן שיכול לגרום להם לרצות להיות מושלמים. אנחנו אפילו לא קצת מנסים להפוך אותם למושלמים, אלא ממש מקבלים אותם כמו שהם (או לפחות מנסים). האם יתכן שהילדה מקבלת ממני דוגמא ע״י מסרים לא וורבלים? האם הדרך לעבוד על הבעיה של מעין זה להתחיל לנסות לאהוב את עצמי כולל הפגמים שבי? סתם מחשבה...
  • הא?.. את מדברת על אכילה בולמוסית? או "התקפי זלילה"? אני מכירה את זה כ"בינג' " - bing eating. את הביטוי שאת משתמשת אני לא מכירה...
    את חושבת שאת כזו?... לא ממש נראה לי - ה"bing" מוגדר כהפרעת אכילה, היא מוכרת וברת טיפול. אבל צריכים להתקיים כמה קריטריונים כדי להגדיר אותה כהפרעה ספציפית. זה שאת מחבבת מתוקים, מאפים ומוצרי חלב (גם אני כזו!!!!!), עדיין לא שם אותך בקטגוריה הזו...

ולגבי מעיין: תראי, אני לא מטילה ספק בתיאוריה מוכחת - והתיאוריה שילדים מקבלים מהוריהם דוגמא אישית ע"י מסרים שכוללים התנהגות, אמירות, מחוות, יחס חברתי ופשוט צפייה בתגובות (ילדים הם "ספוגים", ציינתי את זה פעם?...) היא תיאוריה מוכחת שנבדקה ואושרה שוב ושוב במחקרים שונים ומגוונים לאורך שנים.
    אני מציעה לך את האופציה להתחיל לטפל (לפחות להכיר...) את הקושי שלך עצמך. אולי מעיין שמה מולך מן מראה שכזו, שתפקידה לנסות להסביר לך עד כמה חשוב להיות שלמה עם עצמך?...
  • אה, לא התכוונתי בביטוי הזה להפרעת אכילה ממש. זה גם לא מה שהוא מתאר. הוא בעצם מתאר נשים שלא מחשבנות באוכל והן יכולות להיות שמנות או רזות, אבל הן אוכלות מה שבא להן. במקרה שלי - אני אוכלת מה שבא לי, אבל אחר כך מתחרטת.
    אתמול, לדוגמא, אכלתי מול המחשב שלוש סוכריות ואחר כך חשבתי לעצמי ״מה עשית? את הורסת את הלבלב שלך רק בגלל שבא לך מתוק!״
    לגב המילים ״הפרעת אכילה״ - ניסיתי לעשות הקבלה בין הפרעה שנגרמת כתוצאה מדימוי עצמי פיזי לקוי ובין דימוי עצמי מוסרי לקוי. יצא לי מבולבל
  • בקר טוב מותק
  • האמת היא שאני לא חושבת שאני פחות טובה מרוב בני האדם, פשוט ציפיתי ליותר מעצמי
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה