שבוע אחרי הזרעה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני כבר לא יודעת מה לעשות!
    כל העולם מסביבי בהריון, שלא נדבר על כך שזה הריוו שני או שלישי שלהן...
    ואני מתפללת שזה כבר יגיע אליי!
    אני שבוע אחרי הזרעה ולא מרגישה כלום!!!
    אני יודעת מה תגידו - שאצל כל אחת זה אינדוידואלי שלא כולן מרגישות ששבוע זה עוד מוקדם
    אבל - הגוף שלי כל כך רגיש שאני יודעת שברגע שאקלט אני פשוט ארגיש את זה
    אין לי כוח עוד פעם כל התהליך הזה!

חייבת לפרוק....ושלא נדבר על הפרסומת של ערוץ 10 בייבי בום הזה שגמר לי על החיים וכל פעם מחדש אני מורידה דמעות!!

זהו.
11 תגובות
עמוד 1

• ליטלילי

• פוקה נשמה תחכי עוד קצת ואז תראי השיש לך הפתעה נעימה

מתי יש לך בדיקות דם?

כל מה שקורה זה לטובה
  • העיקר לא לחשוב על זה יותר מידי... תיהיה אופטימית ותמשיכי אם החיים כרגיל... מחזיקה לך

כל דרך שאין בה מכשולים , לא מובילה לשום מקום ...
  • אתן מקסימות שאין דברים כאלו!
    מזל שיש את הפורום להתפרק ובו זמנית להתחזק...

יש לי בדיקה ביום שלישי הבא בעזרת ה׳ אבל אני חושבת שאעשה בדיקה בבית לפניי שאעשה דם
    כמובן שזה יוצא 14 יום אחרי שהאובריטול לא ישפיע

אני פשוט איכשהו לא מצליחה להיות אופטימית, זה משהו....
    מתפללת להרגיש משהו הכי קטן, כאב בחזה משהו לא יודעת.....
  • היי פוקה
    גם אם תרגישי משהו זה יכול להיות מההורמונים, יש להם אותם תסמינים
    תחכי ותראי
    אי אפשר לדעת

שיהיה בהצלחה
    מחזיקה לך אצבעות
  • זאת בדיוק הנקודה - שגם בגלל ההורמונים אין שום תופעות....!

מדכא!
    אני מקווה שיהיה נס ושסוע הבא יצא חיובי...
    הלוואי.........
  • פוקה אני רק יכולה לומר לך שבחודש שבו לא היו לי שום סימנים (אבל ממש - אף סימן!!!) זה היה חודש שבו ניקלטתי.

לכמה ימים בודדקים אבל זו לא הנקודה.

העניין הוא שיכול להיות שאם תרגישי זה בכלל יהיה מהורמונים או פסיכולוגי ולעומת זאת יכול להיות שלא תרגישי כלום ויתרחשו שם דברים מדהימים!!

רק עטד שבוע ותוכלי לדעת.

אהההה וגם כתבת שאת רוצה לעשות בדיקה יום לפניי בדיקת הדם
    אז אני עשיתי באותו החודש בדיקה ביתית שהייתה שלילית ויום אחריבבדיקת דם - הפלא ופלא!!!

אז.........

ליטלילי

• ליטלילי תודה מאמי!

מה ז"א לא היה לך אף סימן? ממש שום דבר???
    ולמה לכמה ימים בודדים? אשמח אם תספרי לי, האמת שזה מעודד אותי לשמוע שכן אפשר להיקלט ללא סימנים לפניי...

הרוב אומרות לי כל הזמן שמרגישים תופעות רק שבוע אחרי בדיקת דם , לא לפניי..
    וחלק קטן מרגיש לפניי
  • לא הרגשתי כלום כלום כלום כלום. לא כאבה לי הבטן. החזה לא היה רגיש. לא היו לי בחילות. שום דבר מהתופעות המדוברות.
    הדבר היחידי היחידי שהיה זה שיומיים דלושה לפניי הבדיקה היו טיפה הפרשות חומות. שאחא כך הפכו אצלי לדימומים, כי זה החזיק רק כמה ימים... הייתה בטא חיובית של 32 ואחריי יומיים היא ירדה ל 8. ובזה ניגמרו רגעי האושר הקצרים היחידים שחוויתי מתחילת הטיפולים האלה (במה שקשור לטיפולים כמובן..)

אבל זה לא מעיד על כלום לכבייך. מה שטני מנבה לומר לך זה לא לחפש סימנים כי באמת שהבנתי שאצל כל אחת זה אחרת. אין כאן צתכון. החודשים שהרגשתי כל מיני דברים וסימנים - זה בכלל לא היה קרוב. ובחודש שלא הרגשצי כלום ולא דמיינתי בכלל שיש סיכוי לחיובי - זה היה חיובי........

ליטלילי

• שמי אורלי אני עשיתי הזרעה ביום שני אני אמורה להרגיש משו זה פעם רשונה שאני עושה
  • שמי אורלי אני עשיתי הזרעה ביום שני אני אמורה להרגיש משו זה פעם רשונה שאני עושה
    היי אורלי :) האם נקלטת?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה