האולטרסאונד הרב חיים עמרם איפרגן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולם
    אני רוצה להמליץ על הרב היקר שלי
    האולטרסאונד הרב חיים עמרם איפרגן
    כתובת: מורדי הגטאות 11 קרית אתא
    טלפונים: 04-8436767 או 054-3060723 בין השעות 11 ל- 16.
    שיהיה בהצלחה ובשורות טובות!!!
15 תגובות
עמוד 1
  • מצטרפת להמלצה
  • מה הוא עושה?? מתקשרים ומה..?
  • הוא אלוף בנושא פיריון תיתקשרי תקבעי תור
  • מדהים. מומלץ.

• ממולץ מאוד
  • היי שאלה לאתי שהמליצה על כבוד הרב
    האם זה באמת נכון שהרב מביא תאריך ובתאריך הזה נכנסים להריון?
    והאם הוא לוקח כסף עבור זה?
  • אם אפשר קצת פרטים לגביי הרבה מה עושה מה אנחנו צריכות לעשות??
    אשמח מאוד :)
    תודה
  • אני הייתי לפני שנה בערך ולמרות שאני אדם מאוד מאמין, התאכזבתי קשות.
    לגבי הכסף - את אמורה לתת תרומה אבל התרומה נכנסת למן קערה פתוחה מלאה בשטרות אדומים מול הרב, כאשר הוא רואה בדיוק כמה את מכניסה וזה די מביך לתת סכום נמוך.
    בנוסף, הוא מחתים אותך על מסמך כזה שאם יש לך בן את מחוייבת לכך שהוא יהיה הסנדק + את צריכה לשלם 1000+ ש"ח לאחר הלידה ואז שוב פעם את אותו סכום כעבור תקופה מסויימת.
    לצערי, לא נקלטתי בתאריך שהוא נקב (או בכלל) ולכן האכזבה של לנסוע כ"כ רחוק, לשלם ממיטב כספי, להתלות בתקוות שווא ואז להתרסק לרסיסים...
    אבל מנגד, יש כ"כ הרבה שטוענות שלאחר ביקור אצלו נקלטו, אז מי אני שאגיד אחרת.
  • בנות יקרות,

חלילה וחס אני לא באה להשמיץ, לזלזל וכדומה..ברור לי שיש כוחות על טבעיים ורוחנים שניתנו לצדקים המסוגלים לחולל ניסים וישעות. היום קצת קשה לנו לדעת מי כן נחשב בקטגוריה הזו או לא...
    מי מכירה כאן את הרבי מליובוויטש מחבד? כמה ניסים ונפלאות הרבי חולל ועשה..ללא שום כסף וללא שום תמורה אלא מתוך אהבת ישראל עצומה לכל יהודי בכל מצב.

אחד הדברים שהרבי הקפיד וחזר ואמר זה סגולת טהרת המשפחה להולדת ילדים בכלל, והולדת ילדים בריאים שלמים וטהורים בפרט.

יש המון אתרים שמסבירים איך לשמור. הרווח פשוט עצום. יש סיפורים מהממים איך הדבר פשוט פעל! זה מדהים.

אני אומרת זו גם מנסיון אישי- זה לא קל. אבל השכר שווה בסוף.

חלילה לא באה להטיף אלא רק לתת המלצה שפשוט לי,באופן אישי שניתה לי את חיי.

ואני באמת באמת מאחלת לכם שכל הבנות המתוקות כאן ובכלל תקלטו ותכנסו להריון ממש בקרוב .הריון בריא ותקין וקל.
  • צירפתי כאן סיפור מדהים בנושא: פשוט שווה לקרוא!

http://taharat.com/ContentPage.aspx?Content=21
  • אפחת לא נקלטת בגלל הברכה של אף רב , אלא בגלל שה' החליט
    שהיא תקלט והברכה רק תבלין קטן ...

אני אישה דתייה מאמינה עם כיסוי ראש והכל ולא מאמינה בכל השטויות האלו.
    לא משלמים כסף לרב בשביל ברכה , לא מתחייבים בטח ובטח שהוא יהיה סנדק או כל דבר אחר ,
    בשביל לתת ברכה לאדם לא צריך לקחת ממנו כסף , פשוט נותנים אותה.

השליחות של הרבנים הם לסייע לעם ולברך אותם תמיד ולבקשתם ולא לקחת כסף.
    להחתים על ניירות על התחייבויות וכולי .. זה שטויות במיץ.

תבטחו בה' תטבלו במקווה ובעז'ה שיגיע זמנכן ה' יתן לכן את מבוקשכן
    שיהיה לכן בהצלחה בנות.

• אסור, אסור, אסור להאמין לכל הבאבות והליצנים עם הזקנים והגלימות שמתחתיהן הם מחביאים את כל הכסף שהם עושקים מהמוני העם. רובם נוכלים, שקרנים, נואפים ומחללי הקודש. שום רב רנטגן, אולטראסאונד, סיטי, אמ אר איי, חוקן, טחורים ושאר שרלטנים, לא יכול להזיז אפילו את השערה באפו של עוזרו הכלבלב הכנוע. אתן מצפות שאלוהם ישמע לנוכל שכזה ודרכו ישלח ברכה? המתועב עושה מיליונים מנשים נואשות ו/או טפשות, ונקווה שהוא ישלם על כל מעשיו כאן ושם למעלה. ארורים שעושים צחוק מהדת ומהיהדות.
  • היי שאלה לאתי שהמליצה על כבוד הרב
    האם זה באמת נכון שהרב מביא תאריך ובתאריך הזה נכנסים להריון?
    והאם הוא לוקח כסף עבור זה?
    כן זה בדוק .
    זה קרה לי ולאנשי
  • ולאישתי
  • אסור, אסור, אסור להאמין לכל הבאבות והליצנים עם הזקנים והגלימות שמתחתיהן הם מחביאים את כל הכסף שהם עושקים מהמוני העם. רובם נוכלים, שקרנים, נואפים ומחללי הקודש. שום רב רנטגן, אולטראסאונד, סיטי, אמ אר איי, חוקן, טחורים ושאר שרלטנים, לא יכול להזיז אפילו את השערה באפו של עוזרו הכלבלב הכנוע. אתן מצפות שאלוהם ישמע לנוכל שכזה ודרכו ישלח ברכה? המתועב עושה מיליונים מנשים נואשות ו/או טפשות, ונקווה שהוא ישלם על כל מעשיו כאן ושם למעלה. ארורים שעושים צחוק מהדת ומהיהדות.
    אני מקווה שאתה תשלם על השקרים שאתה אומר .
    לי הוא אמר תאריך וזה קרה בדיוק בתאריך הזה.
    אני גם לא האמנתי בהתחלה אבל תודה לאל זה קרה!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה