מי עשתה עגילים לילדה שלה??? ומתי? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מתלבטת מתי לעשות לה
    בדיל 3 חודשים או 4-6 חודשים

מתי עשיתן ואיל הילדה הגיבה?
    תופעות של אחר כך..

24 תגובות
עמוד 1

• עדיף כשהם קטנים ומאפשרים.
    אני עשיתי לבת שלי בגיל שנה אבל אחייניות שלי וגם אנחנו כשהיינו קטנות עשו לנו לא לפני גיל חצי שנה.
    בכל אופן, לפני חצי שנה זה נראה לי גיל ממש קטן..
  • עשיתי בגיל 9 חודשים לקטנה
    האמת לא היה תופעות לוואי רק לשמור על האזור נקי...
    בגיל הזה זה מומלץ כי עור התנוך רך יותר וזה פחות כואב :)

• לי עשו עגילים כשהייתי קטנה עוד לפני שידעתי מה זה
    ואני שמחה על זה. כי כשהייתי גדולה יותר הוספתי עוד חור וחששתי מזה.
    לא שמעתי על מישהי שלא אוהבת לענוד עגילים קטנים או גדולים. מי שלא עונדת היא בעיקר
    אחת שלא עשו לה חורים.
    עדיף לעשות נניח אחרי גיל חצי שנה ולדעתי זה מהמם! כשהיא תדע לבחור היא בטוח תרצה
    רק שהיא עשויה לפחד מהמכשיר.
  • אני חושבת שלפחות בגיל שנה אם לא יותר
    הילדה קטנה מדי, זה בטח יפריע לה וזה בעיקר בשביל האמא....
    לי עשו בגיל 3 או 4 ואני זוכרת שבכיתי בדיוק שעה אחת וזהו

• עשיתי לתהל בגיל שלושה חודשים
    הרבה יותר קל שהם קטנים
    גם מבחינת הכאב וההבנה

זה ממש כמו חיסון, 2 דקות אח"כ היא שכחה.

צריך לחטא במשך חודש עם אלכוהול וזה הכל.

ממליצה לא לקנות את הרגילים כי הם נתפסים ותהל כבר איבדה 2 זוגות של זהב
    המתברגים הכי טובים, אלו שמסובבים ע"מ להדק (ולא לוחצים).

זהב עולים סביבות ה-300 ומעלה אז חבל...

ודבר אחרון לפני שעושים את העגילים ומסמנים בטושון
    שיהיה ממש מדוייק למרכז ותתפסי את הראש יציב
    תהל מעט זזה ובצד אחד יצא מעט עקום, זה מרגיז אותי כל פעם שאני רואה!!

• אגב, תעשו לה בשיטה החדשה
    היא הכי סטרילית ונעימה.

יש את האתר הזה שדרכו ביררנו איזה סניף ברחובות משתמש בזה

http://www.valoro.co.il/

• אני עשיתי לבת שלי כשהייתה בת 4 ורק כי היא ביקשה אני בעד לחכות אם הילדה תירצה או לא זה הגוף שלה ולא מרגידה שיש לי את הזכות לבחור בשבילה אם לעשות חורים באוזניים או לא וחוצמזה אני אישית לא אוהבת תינוקות עם עגילים!!
  • לא הייתי עושה עגילים לתינוקת. למה?? שתחליט לבד בבוא היום אם בא לה. זה הרי לגמרי בשבילך בשלב הזה. אז תעשי לה קוקיות, בגדים מגניבם, למה דווקא עגילים?

~~ענת~~
  • לולייי יא הורסת בדיוק אתמול חשבתי על זה!!!!
    אני אעשה לעדן במהלך החודש היא בת שלושה חודשים וזה סבבה.
    היא בת וזה מאוד יפה ונשי...
    לדעתי זה רק יוסיף.
    מעדיפה מוקדם כי ככל שהיא תגדל היא תתנגד בעיקר אחרי העגיל הראשון יהיה בעייתי לעשות את השני...
    חיים שלייייי יהלומיםםםם היא תקבל

• חחחחחחח מתה עלייךךךךך
    אין כמו לעשות מוקדםם שהכל רך וזה כואב שניה ועובר
    בגיל גדול זה יותר כואב והם ייותר מפחדים

• אני גם ביררתי ושאלתי והגעתי למסקנה קבגיל 3 חודש הכי כדאי ככה היא גם חא תיגע ותכאיב לעצמה. אז אני יעשה בסוף חודש 3. וזה יפה ונשי ולי עשו בגיל 10 ופחדתי נורא. חבל שלא עשו לי לפני. למרות שעם הגיל היה לי כבר 3 פירסינגים בפנים ( שירדו לצערי)
  • אני חושבת שזה הגוף שלה ורק לה יש הזכות לבחור לחורר אותו. אם היא מאד תרצה את זה היא גם תתגבר על הפחד כשתרצה. אני ממש לא מתכוונת לעשות לה חורים בשנים הקרובות. ואני כן מכירה נשים שלא מעוניינות בעגילים.. לא יודעת, לא מתחברת...
  • מסכימה עם תמר.. אני בשמחה אעשה לה עגילים ברגע שהיא תבקש..
    אבל לפי דעתי זו בחירה שלה בלבד..
  • אני לא אוהבת עגילים, כשהייתי ילדה עשו לי בגיל 7 בערך בלי ממש לשאול אותי, הייתי עם עגילים כמה שנים, הם ממש הציקו לי עד שבסופו של דבר הפסקתי, עדיין יש לי חורים.לבת שלי כמובן שלא אעשה אפילו אם היא תבקש ,לדעתי החלטה בגיל 7 לא יכולה להיות ממש שקולה. מבחינתי זה כמו לעשות פירסינג לתינוקת:) אם היא תחליט אחרי גיל 16 שתעשה לעצמה .
  • מנסיון של אחת שהייתה בעבר מחוררת עגילים (גם לתינוקות בני חודש)
    ממליצה בחום דבר ראשון על השיטה החדשה יש ציפוי זהב ויש זהב על אחת ומה שהיא מחליטה ( לאימהות שהן אלרגיות לציפוי ממליצה לעשות לילדה רק זהב..)
    דבר שני כשהבנות כבר גדלות גיל שנה ומעלה הן נעשות קשות יותר מפחדות , זזות במהלך הניקוב מה שמקשה על המחוררת לדייק . ממליצה על גיל 3 חודשים!!

מורי תכף יולדתתתת
  • לדעתי מיותר לגמרי עגילים בגיל כזה, התינוקות יפים גם ככה, לא צריך לקשט אותם. כשתיגדל ותבקש בעצמה נעשה, אבל לא לפני בית ספר.
  • אנחנו עשינו לאליאנוש ביום של יום הולדת שנה שלה...

• אמא שלי עשתה לי עגילים בגיל חצי שנה כמובן שאני לא זוכרת איך הייתה ההרגשה אבל אמא שלי אמרה לי שבכיתי קצת ואז זה עבר וכולם התלהבו מהעגילים שלייי

• מצטערת ואני מממש נגד למה לעשות להם משהו כנגד רצונם
    אני חיכיתי כשענבר ביקשה ולפני חצי שנה עשינו לה !
    גם הגדול שלי החליט השבוע שהוא רוצה עגיל אנ היתי נגד כי לא אוהבת עגיל לבנים אבל בעלי הצליח לשכנע אותי וזרמתי בסוף ...
    גם ככה מבחינת חיסונים כואב לי כל פעם מחדש שאני מכאיבה לה אז להכאיב לה ולעשות לה לא נעים כי זה יפה או כי היא בת !
    אני ממש נגד זה ...
    אביבית

• תמיד מתפתח ויכוח ענק כשהנושא הזה עולה...

אני עשיתי לבת שלי כשהייתה בת 3 וחצי חודשים, מרחתי לה דוקאין והיא לא בכתה בכלל. היום היא בת כמעט 3 ומתה על עגילים ותכשיטים בכלל.
    כשקטנים לא מתנגדים ולא מפחדים, ולא נוגעים בעגילים לפני שעוברים כמה ימים שהחור יחלים. אידאלי למי שיודעת בוודאות שהיא תרצה לעשת עגילים בכל מקרה.
    העגילים יפים, מזהב בצורת לב, היא מבקשת לענוד את שלי
  • עשיתי בגיל חודשיים וחצי.
    הבת שלי בכתה טיפה, מיד הכנסתי לה הנקה ושכחה אחרי 20 שניות הכל..
    כמובן שעשיתי בשיטה החדשה.

l]
  • לא הפסקתי לחשוב על זה כל השבת ושאלתי את אמא שלי, היא אמרה שהייתי בת 4 בערך ביקשתי ממנה לעשות עגילים
    אז היא לקחה אותי ועשו לי חורים. אני זוכרת שבכיתי - בבית ולא בחנות
  • אגב, תעשו לה בשיטה החדשה
    היא הכי סטרילית ונעימה.

יש את האתר הזה שדרכו ביררנו איזה סניף ברחובות משתמש בזה

http://www.valoro.co.il/

איפה יש ברחובות???
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה