הילדה לא עושה פיפי!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • כבר כמה זמן שאני שמה לב שבוע ומשהו
    היא כבר לא עושה חבילות פיפי כמו פעם
    אפילו אחרי לילה שהטיטול צריך להיות ספוג יש קצת פיפי

היא אוכלת הרבה פעמים חמש עשר דקות ונשפכת ואי אפשר להעיר אותה
    מה עושים? מודאגת מהמשקל!!
    עלתה בשבועיים רק 200 גר בושה

7 תגובות
עמוד 1
  • 200 גר בשבועיים זה ממש לא נורא (הלוואי עלינו..) גם לאכול 10 דקות יכול להיות נורמלי (תלוי בזרימת החלב שלך). אבל הפיפי זה כבר יותר מטריד.. לדעתי כדאי שתלכי איתה לרופא ילדים.
    מה שאת מתארת שהיא מתחילה לאכול ונשפכת, זה רק בשעות הערב? אם כן, יכול להיות שכדאי שבארוחה הזו אחרי שהיא נרדמת לשאוב ולתת לה בבקבוק. ההבדל הוא שכשהיא יונקת היא נדרשת ליותר מאמץ מאשר מבקבוק שפשוט מטפטף לה לתוך הפה. ככה האכלתי אותה בשבועיים הראשונים כי היא היתה נרדמת אחרי כמה שלוקים.
    עוד שאלה- החלפת לה בזמן הזה את סוג הטיטולים? לפעמים יש הבדלים בין סוגים ככה שחלק נראים מלאים יותר וחלק פחות
  • לא היא עם אותו טיטול
    זה לא שהיא לא עושה אבל לא הרבה

• אם את מרגישה שהיה שינוי משמעותי, לדעתי כדאי לראות רופא. תמיד עדיף ללכת סתם על פני לא ללכת כשצריך... ובע"ה זה יהיה שטויות והכל יהיה בסדר
  • כמובן שמה שאני אגיד זה לא במקום בדיקה אצל רופא..
    אבל הם מגיעים לגיל מסויים שכמות השתן שלהם יורדת.. בעיקר בלילה
    אני לפני כל האכלה מחליפה טיטול לאליה..
    גם בלילה..
    הוא היה קם פעמיים שלוש והייתי מחליפה
    ואז הוא היה קם רק פעם אחת וגם החלפתי
    ואז ראיתי שכמות הפיפי כבר לא כמו פעם..
    ויש גיל שבלילה כבר לא מחליפים(אלא אם יש קקי) בגלל שבזמן ההחלפה התינוק יותר מתעורר ואז קשה לו לחזור לישון..
    זה אומר שאני מרדימה כל ערב את אליה ב7:30 והוא קם בבוקר בסביבות 6-7 (אחרי פעם אחת שקם בלילה בלי להחליף לו) והטיטול עם פיפי אבל לא מפוצץ כמו פעם

ממליצה לך לקרוא על זה.. זה קצת ירגיע אותך

ואליה שלי עלה בחודש כמעט 800 גרם....

• תנסי להניק אותה לפני שהיא ממש עייפה ,ככה היא תאכל ולא תירדם
    תינוק יונק בגיל בערך 3-4 חודשים מגיע למצב של פלטו -קו ישר בעלייה במשקל ולא כלפי מעלה
    תנסי להניק אותה עם מרווחים יותר קטנים , 200 גרם בשבועיים זה בסדר בגדר הנמוך ויש מצב שהיא תעשה איזו קפיצת גדילה עכשיו ואז היא תשלים את הכל. חוץ מכמות השתן יש עוד שינויים בהתנהגות למשל ? שינה?
  • היא בזמן האחרון קצת ישנונית
    נרדמת בצהריים לפעמיים ל4 שעות
    אוכלת נגיד ב12 ואז ב5 וחצי שש בערב
    והיא אם היא עייפה כלום לא מעיר אותה חחח
    חוץ מזה היא בסדר עירנית חייכנית הכל בסדר ברוך ה
    היא בדרך כלל ישנה מ23:00-05:00 ואני מצפה לטיטול מפוצץ ובקושי יש
    ואחרי שראיתי שהיא עלתה קצת אני דואגת

עד עכשיו היא עלתה יפה פעם ראשונה שנתקע לה קצת

היא עלתה סך הכל עד עכשיו בחודשיים מאז היציאה מהבית חולים 1.700
    איך העליה יחסית לילדים שלכם?
    בהתחשב שהיא יונקת וזה לוקח יותר זמן לעלות

• שלום! נולדה לי נכדה בארה"ב בת 27 שעות .
    הכל תקין והיא אינה עושה פיפי עד עכשיו , קקי כן.
    אני מודאגת ! לא מצאתי אינפורמציה באתרים.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה