התהפכות בגיל 5 חודשים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    בתי בת 5 חודשים ולפני מספר שבועות החלה להתהפך מהבטן לגב, היא עשתה זאת זמן מה ואז הפסיקה.
    לאחר כמה ימים היא שבה להתהפך אך תמיד מצד שמאל.
    עכשיו אלו כבר כמה ימים שהיא שוב הפסיקה להתהפך.
    כנ"ל לגבי התהפכות מהגב לבטן, היא עשתה זאת יומיים, די הרבה, ואז הפסיקה ולא חזרה לעשות זאת שוב כבר שבוע.
    אני מניחה אותה המון על הבטן ואם היא לא רעבה או עייפה היא מסוגלת להיות שם המון זמן אבל בלי להתהפך.
    היא לא זוחלת אבל כן יכולה לעשות סיבוב של 180 מעלות, אז אני מניחה לה צעצועים במרחק סביר כדי שתנסה להגיע אליהם, אני מזכירה לה שאפשר להתהפך על ידי זה שאני עוזרת לה לעשות את הפעולה אבל משום מה זה לא בא ממנה.
    יש לי תור ביום ראשון לטיפת חלב אבל אני אשמח לשמוע מנסיונכם.

תודה.

5 תגובות
עמוד 1
  • הרבה פעמים ילדים עושה משהו חדש לתקופה מסוימת ואז מפסיקים לעשותו.
    זה שהיא התהפכה כבר מראה לך שיש לה את היכולת והיא מתפתחת תקין.

אנימאוד התלהבתי שהקטנה שלי התהפכה בפעם הראשונה ובעלי עדין לא ראה זאת - זה היה לפני 3 שבועות ואחרי שהתהפכה 4 ימים לערך הפסיקה.
    זה לא אומר שיש בעיה חלילה התפתחותית.

מה אמרו לך בטיפת חלב?
    אני משערת שתשובה דומה...
  • היי, תודה על ההתייחסות :)

בטיפת חלב היא אמרה פחות או יותר את אותו הדבר וציינה שעד גיל חצי שנה הם בכלל לא דואגים בנוגע להתהפכות וגם אז יש ילדים שעוד לוקח להם זמן.
    האמת שהיום היא כבר בת חצי שנה ושבועיים, מאז היא חזרה להתהפך והפסיקה ואז שוב חזרה והפסיקה וביומיים האחרונים היא לא מפסיקה להתהפך מהגב לבטן אבל החלק הכי מרגש הוא שהיא לא מפסיקה לעמוד על שש ו"להתנדנד" קדימה ואחורה!
  • אני שמחה לשמוע שאת אופטימית ושיש התקדמות בהתפתחות
  • שלום סליחה שאני נדחפת לשאלה שהיא לא שלי ..
    הבת שלי בת 4 חודשים השבוע.. הטעות שלי שאני לא שמה אותה הרבה על הבטן אולי כמעט ולא ממש כמה דקות ביום וזהווווו ... היא בוכה ומתעצבנת ואני ישר הופכת אותה. ומה גם שהיא פולטת כשהיא על הבטן גם אחרי שעברו כבר 3 4 שעות .. מה לעשות? אני יודעת שאני עושה טעות מאוד גדולה ושהיא חיייבת להתפתח ככה.
    תודה

• היי :)

זו הודעה ישנה היית פשוט רושמת מחדש ..

גם הילדה שלי לא הייתה אוהבת על הבטן והייתה צורחת ומתעצבנת..
    ברגע שהם רוצים הם עושים זאת לבד . זו המחשבה שלי שכל דבר בזמן שלו ..

שיהיה בהצלחה :)

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה