הזרעה ראשונה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,

אני ובעלי מנסים להיכנס להריון כבר שנה וחצי... (זה מרגיש הרבה יותר מזה)...
    החודש עברנו הזרעה בפעם הראשונה יחד עם השבחת זרע, סדרה של אסטרופם, איקקולמין וזריקה יום קודם.

נכנסנו מלאי תקווה שאולי הפעם זה יצליח- אבל אני לא מרגישה כלום...
    אני לי בכלל כאבים, בחילות או כל דבר אחר וגם לא היו לי אחרי ההזרעה והרופאה אמרה שייתכן ויהיו... האם זה מעיד על כך שהרחם לא עושה כלום ולא הייתה הזרעה כלל?

אני לא יכולה עוד חודש ללא הצלחה... די זה כ"כ קשה.

מישהי חוותה משהו דומה?
    הדבר היחיד שיש לי זה תחושת מלאות.
    ואגב אני 5 ימים אחרי ההזרעה- זה מוקדם מדי לדעת? אני כבר לא יכולה להתאפק, כ"כ רוצה שיהיה הריון אבל השכל אומר לי להפסיק לקוות כי המכשפה האדומה בדרך... ייאוש.
17 תגובות
עמוד 1
  • היי,

ברוכה הבאה לשהות קצרה :)
    אני ובעלי גם עברנו הזרעה ראשונה לפני שבוע.
    חוץ מהתקף שתקף אותי, ציסטות קטנות בשחלות כנראה...
    כאב חזה..אין לי גם שום סימנים...
    ממתינה בסבלנות לבטא .

בהצלחה!

• וואו, זה נשמע כאילו אני כתבתי את זה!
    אם תסתכלי בשרשורים שלי כאן את תראי בדיוק את מה שאת כתבת...

מאמי, אני עשיתי טיפול של איקקלומין, וגם הזריקה וכל הפוצדורה...בפעפ הראשונה לא הלך ובפעם השניה - נקלטתי!

אני חפרתי כאן ממש חפירות על סימנים ומה מרגישים וכל זה ואני יכולה לומר לך שאני עכשיו שבוע 7 ברוך ה' (זה תחילת חודש שני) ואין לי כלום!!
    שום דבר, לא בחילות לא הקאות לא סימנים כלום!!

רק אולי בשבוע האחרון עייפות ורגישות בחזה - אבל תראי אחרי כמה זמן!
    אל תחפשי סימנים...אני כתבתי כאן לכולן שאני מכירה את הגוך שלי ממש טוב ושאקלט אני אדע ואני רגישה - חרטא....

בהצלחה!!
  • היי פוקה, הרבה זמן לא כתבת..
    איך את מרגישה? איך הבדיקות?
  • היי מתוקה,

קודם כל המון בהצלחה. כפי שכבר הספקתי להבין מהפורום הזה ומכל מיני סיפורים, סימנים או חוסר סימנים לא אומרים כלום על הצלחת הטיפול!! תחשבי חיובי ואמן ותבשרי לנו בשורות טובות!!
    חיבוקים!

לילך
  • אני בסדר ברוך ה', בפעם האחרונה עשיתי בדיקת דופק לפניי שבוע :)
    עכשיו מחכה לתור לרופאה ומשם ה' גדול......:)))
  • בע"ה הכל יהיה בסדר ורק בשורות טובות :)
    צריך רק אמונה!
  • הי הופ,

אני עברתי ארבע הזרעות עם הורמונים ובלי הורמונים (לא נקלטתי מהזרעות) בחלקם הרגשתי מיחושים שהייתי בטוחה שיש הריון, ובחלקם לא הרגשתי שום דבר. זה מ-א-ו-ד פסיכולוגי ברוב המקרים, לדעתי לפחות.

כל הנושא של פוריות זה עניין שעלול לקחת זמן, זה לא קסם של צ׳יק צ׳ק אלא תהליך של ממש , אז קחי הרבה אויר (ונקווה שלא תצטרכי אותו , אבל תמיד טוב לנשום) , אנחנו פה איתך ... לאט לאט גם את תהיי בהריון . אל תדאגי , רק תהיי סבלנית.

בהצלחה

תן לאהבה שלך להוביל אותך
  • היי הופ
    אני עברתי 5 הזרעות, 3 עם הורמונים ואני יכולה להגיד לך שבאף אחת מהפעמים לא הרגשתי כלום
    רק החודש התחילו לי כאבי חזה יומיים אחרי הביוץ, אבל לא ייחסתי חשיבות כי זה יכול להיות מהאוביטרל
    אבל שראיתי שזה נמשך אחרי האוביטרל והיו לי יומיים של בחילות אז הייתה לי תחושה מוזרה וצדקתי

אבל לאחותי לא היה כלום חוץ מכאבי מחזור

ככה שזה אינדבדואלי לכל אחת וגם בין הריון להריון

שיהיה בהצלחה
    מחזיקה לך אצבעות
  • איזה מתוקות אתן- תודה!
    אני כ"כ מקווה... זה כ"כ קשה, אני גם רואה בבעלי כמה שהוא בטוח שזה זה שהצלחנו ואני כבר הפנמתי מהאכזבות הקודמות - "זה לא הולך לקרות החודש" ולא רוצה שיתאכזב... אוף זה כ"כ קשה ואולי אפילו אכזרי - איך שאנחנו לא יכולות לדעת כלום כ"כ הרבה זמן....

עכשיו אני שבוע מההזרעה כמעט
    ולפי תאריכי מחזור בעבר אני אמורה לקבל מחר אבל בגלל העיכוב בביוץ זה בטח יופיע יותר מאוחר... אני ממש לא יודעת למה לצפות!

מחזיקה לכולן אצבעות
    יאללה שכולן יהיו בהריון על ילדים בריאים ויפים!!

תודה!

• את אמורה לחכות 14 יום מההזרעה ע"מ לזהות הריון..
    שיהיה המוןןן בהצלחה!

שיר (:
  • אני 6 ימים אחרי ההזרעה ויש לי קצת כאבים וחוסר נעימות כמו לפני מחזור
    יש מצב שאני מקבלת מחזור 6-7 ימים אחרי הזרעה?
  • אני 9 ימים אחרי הזרעה ומרגישה קצת התכווצויות .
    אמורה לעשות בטא ביום שלישי.
    לא נראה לי שאת אמורה לקבל, אלא אם פיספסו אצלך ביוץ.
  • גם לי לא נראה שאת צריכה לקבל בשלב הזה .... עד כמה שזכור לי מקבלים וסת (אם לא נקלט הריון) אחרי שבועיים . זה פחות או יותר שבועיים מהאביטרל שהזרקת לפני ביצוע ההזרעה .

אני זוכרת שבמחזור אחד אפילו היה לי איחור של שבוע בוסת ... וזה ממש לא אופייני לי. ביצעתי מיליון בדיקות הריון בשבוע הזה וכולן יצאו שליליות ...

אני כל כך מזדהה עם מה שאת כותבת. גם אני מאוד רוצה שיקלט הריון אבל הראש לוקח אותי להאמין שהוסת תגיע כל חודש כמו שעון שוויצרי .... זה סוג של מנגנון הגנה , כדי להתמודד עם התשובה השלילית של בדיקת ההריון או עם הופעת הוסת... תשתדלי לקבל באהבה את כל מה שקורה לך , על כל הקושי שבעניין. שינוי הגישה הזה הקל עלי בהתמודדות עם כל מה שאני עוברת .... ועם כל כישלון מעליב ....

שיהיה לכולנו בהצלחה, ורק טוב
    וחשוב לא פחות - בטא חיובית והריון מלא ותקין
    תן לאהבה שלך להוביל אותך
  • היום יום 10 להזרעה
    ואני ממש מרגישה התכווצויות בבטן התחתונה והרגליים...

המחזור מגיע?
  • היי אני 8 ימים מההזרעה והיום הרגשתי כאב בצד שמאל בבטן התחתונה
    הרגשתי שהלשון שלי ממש יבשה כבר כמה ימים
    והרגשתי תחושה שבאלי להקיא הבטן שלי כאבה מהקיא שלא יצא והרגשתי לא טוב מה דעתכן זה רק לחץ אהה?
  • אחרי כל הזרעה היו לי התכווצויות חזקות ועדיין קיבלתי מחזור, כך שאני לא חושבת שזה קשור
  • אני מתחילה החודש הזרעות ומקווה לטוב...
    אחרי 6 פעמים רק עם כדורים וזריקות שלא צלחו ( יותר נכון בפעם הראשונה היה הריון כימי)
    תודה לכל מי שמעודדת !!!
    מחזיקה אצבעות לכולן!!!
    ועוד אבשר לכם בשורות טובות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה