האם נכנסתי להריון בלי חדירה? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי,

אני נשואה ואני ובעלי מנסים להיכנס להריון.
    יום לפני שגיליתי שאני בהריון מסטיק שקניתי בסופר פארם, הייתי במגע מיני עם תחתונים עם גבר אחר כאשר נוזל הזרע שלו הגיע לתחתונים שלי והיה עליהם במשך שעות רבות.
    האם יכול להיות שבעצם נכנסתי להריון מהגבר האחר ולא מבעלי? האם יום לאחר מגע מיני כזה, שללא חדירה אבל עם נוזל הזרע למשך זמן רב על התחתונים שלי, יכול להתפתח הריון ברמה שניתן לגלות על הסטיק?

תודה.
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב

יכול להיות ההריון ממגע מיני כפי שתארת - כלומר גם ללא חדירה.
    אבל, בדיקת ההריון החיובית היא לא ממגע מיני שהיה יום קודם לכן, אלא מיחסי מין קודמים

ד"ר הדר

• שלום
    אני נשואה 4 חודשים ואני בהריון שלושה חודשים
    איך מקיום יחסי מין לא שלם אף פעם לא הצלחנו לקיים יחסי מין שלמיים
    ישלי בעיה וקושי בחדירה זה כאוב ולא ניתן להכניס את המין ללא כאב או את כולו
    אמרו לי שאי אפשר לטפל בזה עכשיו רק אחרי הלידה
    אבל השאלה שלי היא אם המין קשה להכנס לנרתיק אז איך אני יילד איך יצא משם העובר
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה