נמאאאאסססס לייי!!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,

אז קיבלתי מחזור היום!! אחרי שנה בלי גלולות.
    לפני כחודשיים עברתי צילום רחם, שרופא הנשים שלי אמר לי שיש סיכוי גבוה מאוד שאכנס להריון אחרי הבדיקה ואם אחרי חודשיים זה לא קורה לחזור אליו. אז זהו, זה לא קרה
    ביום שלישי קבעתי תור אליו ואני ממש מקווה שהוא יקדם את העניינים לקראת הריון.
    יש סיכוי לבקש ממנו לקחת כדורים כבר החודש הזה של איקקלומין??? אני לא ממש מבינה בזה, אבל נמאס לי לחכות. מה התהליך??

תודה לכל העונות!!
17 תגובות
עמוד 1

• מצטערת שלא הלך החודש.

• אגב, עניין ההיקלטות לאחר צילום רחם זה רק אם הבעיה הייתה שהמעברים היו סתומים ואז חומר הניגוד פותח אותם. אחרת אין לצילום השפעה, חוץ ממידע על מבנה הרחם שלך. לפחות את יודעת שכנראה הרחם שלך תקין בלי מחיצות.

• בכניסה להריון הראשון בעלי עשה בדיקת זרע והיא יצאה טובה ובאותו חודש נכנסתי להריון (אחרי 9 חודשים של ניסיונות).
    הפעם חוץ מצילום רחם לא עשו לי כלום.

מבחינת הביוץ, אני ממש מרגישה כשאני מבייצת ויש לי את ההפרשות כמו שרשום "בספר" ובכל זאת אנחנו לא מצליחים.

הכנתי את בעלי שאולי יצטרך גם הפעם לעשות בדיקת זרע.

• בעלי לא עשה בהריון הראשון ונכנסנו להריון תוך 3 חודשיפ, והפעם לא הצלחנו מלא זמן והבדיקה שלו הייתה על הפנים... מזל שבדקנו.

• אפשר לשאול מה הייתם צריכים לעשות בגלל שהבדיקה יצאה לא טובה?
    הכנתי את בעלי שאולי יגידו לו שאצלו הבעיה.
  • היי reas, כל כך מבינה לליבך ומזדהה.
    גם אנחנו בהריון הראשון נקלטנו די מהר ללא בעיות ועכשיו גילינו לאחרונה בעיית זרע (מורפולוגיה מאוד נמוכה).
    בכל מקרה עכשיו אנו בתהליך של בדיקה אצל אורולוג שגם זה לוקח זמן ולפי החלטה שלו המשך בדיקות, ניתוח אם יהיה צורך וכו וכו
    לכן כדאי להקדים ולעשות בדיקה לדעת היכן אתם עומדים...
    בהצלחה
    מאחלת לך בשורות טובות ומפתיעות כבר בחודש הבא
  • היי עדייןמקווה,
    מצד אחד, ממש בא לי להכנס לתהליך הזה ולהכנס להריון בקרוב. מצד שני, אני מקווה שכל התהליך לא ייקח המון זמן.
    תמיד חשבתי שברגע שיש לך ילד אחד כבר הסביבה לא לוחץ ושואלת לגבי ילד שני. מסתבר שזה לא ככה, ויש שאלות וזה מכניס לקצת לחץ. אני מאוד משתדל לנטרל את הלחץ הזה.

בכל מקרה, היום בערב אני אהיה יותר חכמה אחרי שיחה עם הרופא.

שיהיה לך המון בהצלחה!!!
  • היי
    הוצאת לי את המילים מהפה...
    באחד הערבים בהם נשברתי ובכיתי שוב אמרתי לבעלי בדיוק את אותם מילים שכבר אחרי שנכנסתי פעם להריום חשבתי שכל הפחדים כבר מאחורי אבל מסתבר שלא )-:
    גם אותי מלחיץ אורך התהליך, כי אני לא יודעת לאן פנינו מועדות וכמה זמן זה יקח לנו...
    זה ממש מכניס אותי לחרדות לא משנה כמה שאני מנסה לא לתת לזה להשפיע עליי...
    מאחלת לך באמת מכל הלב תוצאות תקינות ובשורות מדהימות בהקדם..
  • תודה רבה לך!!!

בהצלחה לשתינו
  • אתמול היינו אצל הרופא נשים.
    הוא הסתכל על הצילום רחם שלי ואמר שהכל בסדר. שאלתי אותו אם אני צריכה לעבור בדיקת דם לפרופיל הורמונלי (כבר קבעתי תור מראש ) אבל הוא אמר שאין צורך, כי המחזורים שלי מגיעים כמו שעון והצילום מצוין. עכשיו הוא שולח את בעלי לבדיקת זרע. אם הבדיקה תצא לא טוב, אז מתחילים הזרעות? איך זה הולך?
  • היי,
    אצלנו במקרה הזה הוא הפנה לאורולוג לבדיקה ורק אז שנחזור אליו עם תשובות ומשם נתקדם....
  • ובזמן הזה עוברים להם חודשים... מעצבן
    עכשיו הזמנתי תור לבדיקת זרע בבלינסון והתור הכי קרוב ב-21/5, בעוד חודש וחצי!!!!!!!! לא נורמלי
  • אתם במכבי?
  • לא, בכללית.
  • הבנתי כי במכבי אנחנו הצלחנו לקבוע תור מהיום למחר יחסית....
  • באמת????
    השארתי לה את הפרטים שלי למקרה שמישהו יבטל.
    מקווה שהיא תחזור אליי.

• היי! כתבתי לך הודעה נפרדת. תסתכלי.

בעלי במכבי ולא חיכינו הרבה. תבדקי אולי יש מכון קטן שאפשר ללכת במקום בלינסון. העיקר שיהיה תור קרוב.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה