מעקב זקיקים עזרה דחוףףףף - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום בנות, אז ככה
    ב27.3 היה ווסת אחרונה שלי, הווסת שלי נעה בין 22-23 ימים.
    קבלתי בצהריים.
    בקשתי מהרופא נשים שלי מעקב זקיקים.
    ןהוא הפנה אותי לעשות מעקב זקיקים ב 4.6 שזה היה שישי האחרון ונצפה זקיק בשחלה ימנית בגודל 12 מ"מ לפי דברי הטנאית זקיקי גודל ביום עד 2מ"מ .
    ביום שבת הופיע לי בתחתונית הפרשה צמיגית לבנה (סורי מראש על התיאור). ביום ראשון 6.4 הלכתי לעשות שוב מעקב זקיקי אשר הראב זקיק בשחלה ימנית בגודל 18 מ"מ. לפי דברי הטכנאית זה שיהיה ביוץ בימים הקרובים. לא וויתרתי ועשיתי בדיקת ביוץ דגיטלית ביתית. ויצא פרצוף שמח שזה ביוץ. השאלה שלי היא האם יכול להיות שאתמול היה סיוץ וכבר מהר נגמר? גי היום עשיתי בדיקת ביוץ והראה לי שאין ביוץ... דחןףףף מי שמבינה אני חייבת עזרה

אדררר
16 תגובות
עמוד 1
  • הגיוני שאכן יש ביוץ מזקיק בגודל 18 מ"מ? (עשיתי את המעקב בבוקר אז אולי הזקיק גדל עד הערב).
    אדררר
  • כן.. זה יכול להיות...

בעיקרון במעקב זקירים מהרגע שאומרים לך שיש לך זקיקים בגודל של 18 ומעלה - להתחיל לעשות סקס יום כן יום לא. . .

בהצלחה

ליטלילי

• תודה ליטל... הלוואי וזה יצליח!!

אדררר
  • יש סיכוי להיריון גם שקיימנו יחסים רק באותו יום? פשוט נסעתי לנסיעת עסקים ולא הייתי בבית עד יום רביעי... ואז כבר לא היה ביוץ.
    מה הסיכוי שאכן זה נתפס?
    סליחה שאני חופרת לך...

אדררר
  • זה בסדר.. את לא "חופרת".. בשביל זה אנחנו כאן!

ולדעתי יש סיכוי.. הזרע, אם הוא חזק, נשאר בגוף עד 3 ימים..

ליטלילי

• עשיתי באותו יום חוץ מהמעקב זקיקים גם בדיקת ביוץ דיגיטלית שאכן הראתה ביוץ... ויום למחרת כבר לא היה ביוץ... באמת הגיוני שהביוץ חלף ביום שני?

אדררר
  • לדעתי כן.... הוא עד 36 שעות. ויכול להיות שהוא התחיל לפניי ולא ידעת...

ליטלילי

• קיימנו יחסים באותו יום שמעקב הזקיקים הראה זקיק בגדול 18אז קיים סיכוי להיריון?

אדררר
  • אני חושבת שכן...

ב ה צ ל ח ה ((:

ליטלילי

• אני חושבת שכן...

ב ה צ ל ח ה ((:

ליטלילי

• תודה ליטל.... חג פסח שמח וכשר... אני יעדכן בהמשך

אדררר
  • היי
    היום הייתי אמורה לקבל מחזור ולא קבלתי...
    חוץ מהפרשות אין כלום.
    האם זה סימן להיריון?

אדררר
  • היי

אל תחפשי סימנים לכי לעשות בדיקה.. זה הכי בטוח
    ואם את יכולה בדיקת דם - יותר טוב

ליטלילי

• ליטלילי

• יש לי איחור של יום
    אני יעשה בדיקת היריון בערב ואני יראה אם כן או לא... תודה וחג שמח

אדררר
  • עשיתי עכשיו בדיקת היריון (לא השתן הראשון של הבוקר) והראה פס אחד משמע אין היריון... האם זה וודאי? או לעשות שוב כעבור מספר ימים?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה