פוקה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי פוקה

רציתי רק לשאול אותך כמה זמן אחרי ההפלה היה הביוץ?
11 תגובות
עמוד 1
  • היי מאמי..בטח כל שאלה!
    הביוץ היה 21 יום אחרי ההפלה...זה היה בדיוק באותו היום טבלתי במקווה אז הלכתי לראות שהכל נקי שם כי זה אחרי 7 ימים שלא היה דימום ואז אמרה שיש לי זקיק 21 מ"מ.....אבל עדיין לא קיבלתי מחזור מאז..בטח אקבל יום שישי שזה שבועיים אחרי ביוץ כביכול
  • עשית בדיקת דם לבטא לראות שהתאפס או הספיק לך האולטרסאונד?
    איפה עשית את האולטרסאונד? היית צריכה הפניה או שפשוט באת ואמרת שאת צריכה לעשות אולטרסאונד אחרי הפלה?
    כמה זמן נמשך לך הדימום?
  • לא עשיתי בדיקת דם, חשבתי לעשות אבל הבנתי שאם רואים בא.ס שהרחם נקי, אין צורך..אצלי עדיין לא כי יש שארית שאני ממתינה שתעוך ממני...הדימום היה בערך 10 יום בכולל הכל ממש משהו כזה..
    מממ הייתה לי הפניה מרופא לא.ס אז פשוט השתמשתי בזה והלכתי והסברתי לרופא במעמד הבדיקה למה באתי וזהו...
  • מייקי,
    גם אני בייצתי 21 יום אחרי ההפלה..
    עשיתי אולטראסאונד אצל הרופא שלי וגם בדקתי שהבטא התאפסה (מה שקרה אחרי שבועיים)..
  • הרופא בפורום אמר לי שאם הכל נקי אין צורך בבדיקת דם
    יש לי תור ביום חמישי לראות שהכל יצא
    אני רוצה לעשות אולטרסאונד שבוע הבא לראות מה המצב לפני הטיסה
    אני טסה שבוע הבא ללונדון לשבוע ואם הביוץ יהיה כמו אצלכן אז אולי לונדון תביא הריון חדש
    העניין הוא שאין לי הפניה, נראה לכן שאני יכולה להגיע בלי הפניה ולבקש אולטרסאונד?

עדי לפני כמה זמן עברת הפלה? ניסית שוב ישר אחרי ההפלה או חיכית למחזור?התחלת ישר שוב טיפולים או ניסית טבעי קודם?

אני מתלבטת כמה זמן לנסות טבעי לפני שאני חוזרת להזרעה במידה ולא יהיה

אחותי היום אמרה לי שגיסתו של בעלה הפילה בשבוע 11 ונכנסה להריון 3-4 חודשים אחרי ועוד פחות מחודש צריכה ללדת

תוך כמה זמן סיפרתן למשפיה שעברתן הפלה?
    בינתיים סיפרתי רק לאחותי ובעלי לאח שלו, קשה לי לספר, אני רק מתחילה לחשוב על זה ולספר ואני מתחילה לבכות
  • היי
    עברתי את ההפלה ב11.2. חיכיתי שלושה שבועות לביוץ וניסינו בו טבעי אבל היה ברור לי שלא יעבוד.. מיד במחזור שהגיע התחלנו עוד סבב של הפריה.. שעכשיו מסתיים בהריון כימי..

היה נורא קשה לספר למי שידע על ההריון שהוא נפל, אבל כאילו היה לי נורא לחוץ לספר כי הטריפה אותי המחשבה שהם חושבים שאני עדיין בהריון.. לא יודעת.. שריטה שלי כנראה..
  • היי עדי
    למה היה לך ברור שלא ילך טבעי?
    ידעת שהביוץ יהיה אחרי 3 שבועות או שהתחלתם לנסות יום כן יום לא אחרי שהסתיים הדימום?
    ועוד שאלונת, לקחתי את המנה השנייה של הציטוטק ביום ראשון, באותו יום היו לי כאבים ולקחתי אופטלגין
    מאתמול יש לי מדי פעם כאבים בבטן התחתונה, זה נורמלי? וכבר בלי דימום רק בקושי הפרשות חומות
    יש לי מחר תור לראות שהכל יצא
  • היה לי ברור בגלל שבמשך שנה ניסינו טבעי וזה לא הלך ובמשך 6 הזרעות זה גם לא הלך ורק עם הפריה נקלטתי אז לא נראה לי הגיוני שפתאום יקלט לבד..

ראיתי לפי הפרשות שהביוץ מתקרב ואז עשיתי בדיקת דם לאשש את זה..

אני חושבת שהכאבים שלך נורמליים לגמרי..
    מקווה שבבדיקה יראו שהכל יצא..
  • היי עדי
    גם אני מקווה ושנוכל להתחיל כמה שיותר מהר לעבוד על הריון חדש
    יש אצלכם איזה בעיה או שאתם מוגדרים בלתי מוסברים?

קראתי על בנות שהיה להן קשה להיכנס להריון ועברו טיפולים ואחרי ההפלה נכנסו טבעי
    אי אפשר לדעת
  • אנחנו בלתי מוסברים..
    גם אני קראתי על כאלה..
    מאחלת לך שתהיי אחת מהן :)
  • תודה
    גם אנחנו בלתי מוסברים
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה