שלום! חדשה כאן... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום! קוראים לי מיכל (כולם קוראים לי מיקה :) ) ואני בת 28, נרשמתי לאתר כי הייתי ממש בלחץ מהכאבי בטן התחתונה שהיו לי ושהמחזור שלי איחר בשבוע, חשבתי שאולי משהו לא בסדר ורציתי לכתוב ולהתייעץ... אבל באותו היום כאב לי כל כך שהלכתי לעשות אולטרסאונד חירום וגילו שאני בהריון! ועכשיו אני עוד יותר בלחץ חח אני ובעלי התחתנו רק לפני שבועיים! ואפילו לא ניסינו להיכנס להריון... ואני דיי לא מוכנה לזה וכל דבר שקורה לי מלחיץ אותי... למשל זה שלא כואב לי בחזה או שאין לי בחילות והכאבי בטן האלה פשוט לא עוזבים אותי... שנראה לי הכי לא נורמלי בעולם!
    שלא לדבר בכלל שאני הכי פחדנית בעולם, ממחטים ומכאב. יש לי כוח סבל של תולעת בערך אז רק המחשבה על לידה מטריפה אותי! קיצר אני מצטערת שאני חופרת אבל אין לי כל כך עם מי לדבר, בעלי בשוק וגם הוא גבר מה הוא כבר מבין? חחח, אמא שלי עברה 4 הפלות לפניי ואחריי והיינו שתינו בסכנת מוות בלילה שנולדתי (חודש 7!) היא דיי בטראומה מכל הנושא...אז אין לי כל כך עם מי לדבר.... מקווה שמצאתי אוזן קשבת... ושוב מצטערת שחפרתי!
    אה ולא אמרתי... אני בשבוע 4 פלוס 3.
8 תגובות
עמוד 1
  • שלום לך מיקה,
    ברוכה הבאה!

קודם כל, תדעי, שמה שקרה לאימך, לא בהכרח יקרה לך.
    לכל אישה יש גוף שונה, ולרוב הסימפטומים אינם עוברים בירושה :)

מזל טוב על החתונה.
    אני מבינה שאת בלחץ, ומבינה שזה הריון רצוי, אם כי לא מתוכנן.
    אם זהו המצב, קבלי את זה שזה המצב כרגע.
    כמה שתהיי יותר עסוקה, כמו שתהיי יותר "אדישה",
    כך יעבור ההריון מהר יותר ובקלות.
    נסי לשמור על אופטימיות. יהיו לך כאבים של גדילת הרחם, כאבי מחזור קלים,
    עייפות, בחילות, כאבים בחזה...
    לכל אישה זה אחרת אבל בהחלט תתכונני לחוסר נעימות בתקופה הקרובה.

התקופה הזו של ההריון היא תקופה קסומה.
    את מגדלת בתוכך חיים חדשים, ואת כבר תרגישי את האחריות על הפרי שגדל אצלך בבטן. זה מדהים!

יש לך עוד הרבה זמן עד הלידה.
    לא אשקר, זה לא פשוט, אבל אנחנו כנשים נולדנו חזקות, ואנחנו יכולות לעמוד בזה - עובדה!
    כשתהיי בחודים מתקדמים, הבטן כבר תהיה כבדה וכ"כ תרצי ללדת שלא יהיה אכפת לך מהכאבים.

שמרי אותנו בתמונה, אנחנו קבוצה תומכת.
    אגב, אני כבר מחבבת אותך, לשתי הבנות שלי קוראים מיקה ומיכל
  • ברוכה הבאה, מזל"ט על החתנוה ובשעה טובה מותק
    כאבים בתחילת הריון טבעים ונפוצים
    הרחב מתרחב, הגוף מתרגל לנס הקטן שגודל בתוכו.
    עם הסטוריית הפלות כזו במשפחה, כן כדאי להיות במעקב ולנוח הרבה.

אצלי אישית כאבי החזה, הבחילות ושאר 'תענוגי' ההריון התחילו רק בשבוע 6-7.
    יש כאלה שזה בכלל לא מופיע אצלן.

הפחד ממחטים ומכאב- אני מכירה אישית. מתגברים כי אין כל כך ברירה. לוקחים תמיכה רצינית לבדיקות (בעל, חברה, דודה- מי שזה לא יהיה).

שיהיה בבריאות ובקלות ובכיף!
  • תודה שכתבתן לי בחזרה! :) כל כך כיף לדעת שמה שאני מרגישה זה נורמלי חח וזה שיש לי עם מי לדבר! וכן ההריון שלי מאוד רצוי... אבל מפתיע! תכננתי אולי להתחיל לנסות עוד חצי שנה וגם אז הייתי בטוחה שיקח לי זמן להיקלט, הרי אני שומעת מסביבי כל כך הרבה סיפורים על קשיים...
    בכל מקרה יש לי עוד שאלה קטנה... בכמה אני צריכה לשנות את החיים הרגילים שלי עכשיו? בגלל מה שקרה לאמא שלי וסיפורי הזוועה ששמעתי כל הזמן אני בלחץ שבטעות אעשה משהו לא בסדר ותיהיה לי הפלה...
  • מזל טוב !!

לא לעשן ולא לשתות

לאכול דברים בריאים והכי חשוב להיית במעקב הריון

בסוף הדרך עוד תהיה מאושר!!!
  • היי מיקה
    גם אני מיכל

l]
  • אם לא תכננתם ונקלטת כל כך בקלות- זה משמיים!\

הכי חשוב עכשיו לא להיות בלחץ מזה, על מנת שלא יקרה שום דבר רע,
    וכמו שכבר אמרו לך- מה שקרה לאמא שלך ממש לא מעיד כלום עליך.

ואת ובעלך תתרגלו לרעיון המדהים הזה שתיהיו הורים.. קצת זמן והכל יהיה בסדר

• ברוכה הבאה ובשעה טובה

• אז שלום לך מיכל/מיקה
    הגעת למקום הנכון!
    אנחנו פה תומכות ומקשיבות
    שיהיה לך הריון קל ושתסיימי אותו בידיים מלאות עם לידת תרנגולת
    תהי חיובית
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה