לא מבינה איך זה הגיוני... תעזרו לי! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני כלכך מבואסת עכשיו, לא מבינה איך זה יכול להיות...
    אני אספר רקע קצר - התחלתי טיפול שני באיקוקלמין כשהזקיק הגיע לגודל 20 קיבלתי זריקת אוביטרל לתזמון הביוץ. הרופא אמר שעד 36 שעות יהיה ביוץ. ובאמת הרגשתי גם את הכאבים של הביוץ. ממה שהבנתי במידה ואין הריון וסת צריכה להגיעה בין 10-14 ימים. עברו כבר 18 ימים והוסת לא הגיעה. שמחתי זה סימן שהיא כבר לא תגיע.
    עשיתי עכשיו בדיקת הריון ביתית שיצאה שלילית!!!
    אין זה יכול להיות??? יכול להיות שמחזור מאחר אפילו שיודעים בוודאות מתי היה ביוץ??
    אוףףףף... אני מתוסכלת!
6 תגובות
עמוד 1
  • הבדיקות הבייתיות לא תמיד נכונות..
    אני הייתי בהריון ורק אחרי 14 יום של איחור זה הראה לי תוצאה חיובית..
    הכי טוב לעשות בדיקת דם:)
    בהצלחה ובשורות טובות
  • ברור שתעשי בדיקות דם ואל תסמכי על הבדיקות הביתיות!!
    אני קצת באותה סירה, גם אני יודעת בדיוק מתי היה הביוץ (יום שבת לפני שבועיים), וההפרשות כבר הגיעו אבל הדימום? המחזור? נעלם!!! אם הייתי במקומך- 18 יום אחרי ביוץ בלי זכר למחזור כבר מזמן הייתי עושה בדיקות דם

• יש נשים שלא מקבלות תשובה חיובית בבדיקה ביתית אפילו בהריון ודאי.

תגשי לבצע בדיקת דם ותדעי בוודאות. חבל על העצבים.
  • תעשי בדיקת דם!!
    אבל חייבת להזהיר- תקווי לטוב ביותר, ותצפי לגרוע מכל!!
    גם אני עם אקקלומין- בפעם הראשונה שלקחתי נכנסתי מיד להריון שלצערי נגמר בהפלה טיבעית,
    עכשיו אני שוב לוקחת איקקלומין, קיבלתי מחזור באיחור של 6 ימים, ואצלי המחזור היה דייקן מאוד׳צ אפילו אחרי ההפלה הוא הגיע בדיוק אחרי 26 יום!
    יכול להיות שזו תעה של כדורים למרות שקראתי והם לא אמורים לגרום לאיחור...

מקווה שתחזרי אחרי הבדיקה עם בשורות טובות!!
    שיהיה המון בהצלחה ותזכרי שכל דבר- הוא לטובה!!

שני
  • גם אצלי יומיים ו4 ימים אחרי האיחור במחזור קיבלתי תוצאה שלילית בבדיקת הריון, וגם אני ידעתי בדיוק מתי בייצתי. בינתיים עשיתי בדיקה עם מקלון ביוץ שיצאה חיובית ואחרי הבדיקת דם גיליתי שזה הריון זה יכול לקרות.
    בהצלחה!
  • שלום בנות לא מזמן קיבלתי מחזור הייתי עכשיו בביוץ אני ובעלי קיממנו יחסי מין כדי לנסות להיכנס להריון ועוד הפעם קיבלתי מחזור והמחזור שלי מקדים כל חודש לפני הזמן מה זה אומר ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה