כאבי בטן אחרי החזרת עוברים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות יקרות.
    קודם כל מזל טוב ענקי לכל מי שבהריון ( מקווה שגם לי מגיע )
    הייתה לי שאיבה ביום שישי, החזירו לי 2 עכברונים ביום ראשון
    מאז יש לי כאבי בטן תחתונה ( כמו מחזור אבל חלשים הרבה יותר ).
    מישהי מכירה את התופעה? האם לדעתכן זה משנה את סיכויי הקליטה?
    תודה רבה
14 תגובות
עמוד 1
  • לא מכירה את התופעה על IVF אבל כשעשיתי הזרעות היה לי אותו דבר. אולי הרחם מתאמץ כדי לקלוט אותם..
    שיהיה המוווווון המוווון בהצלחה!
  • תודה רבה :)
  • גם לי היו כאבי בטן אחרי החזרת עובר, לי החזירו בשני סבבים רק 1.
    אם הסבב הנוכחי הוא של עוברים טריים כלומר סבב מלא: זריקות, שאיבה והחזרה, את צריכה לשתות מלא שלא יהיה גירוי שחלות. אני שתיתי 3 וחצי בקבוקים של 750 מל ביום. אם הכאבים חזקים שאת לא יכולה לסבול, ממליצה ללכת להתייעץ עם הרופא שלך. :)
    בהצלחה וברור שמגיע לך להיות אמא:) מאחלת לך שהסבב הזה יהיה הסבב האחרון והמנצח:)

תות
  • תמיד כדאי להייעץ עם הרופא, אבל כאבים כאלה בהחלט יכולים לבשר על נסיונות השתרשות של עוברים, שיהיה מלא בהצלחה והלוואי בשורות טובות בקרוב
  • תות, המון תודה
    כן זה סבב מלא .
    האם שאני מקווה שזה גירוי יתר כי שמעתי מכמה בנות שזה מגדיל את הסיכויים לקליטה :)
    בהצלחה לך :)
  • בסבב האחרון לדעתי היה לי גירוי יתר קל.. היו לי ממש כאבי בטן ונפיחות וכו.. זה מההורמונים. מקווה בשבילך שמגיע לך מזל טוב (:
  • כאבים כאלה הם בדרך כלל מגירוי.. אם הם ממש חזקים אני ממליצה ללכת לבדוק. אותי אשפזו בגלל מקרה כזה
    ליטלילי
  • שלום לכולן,
    אני שבוע לאחר החזרת עוברים טריים.
    גם לי יש כאבי בטן תחתונה, כאבים שניתן לסבול אך הם ממש מציקים וגוברים כאשר אני מתאמצת או הולכת הרבה. כשאני יושבת אני מרגישה טוב, מצידי כל היום לשבת חח... האם זה נורמלי?
  • שלום לכולן,
    אני שבוע לאחר החזרת עוברים טריים.
    גם לי יש כאבי בטן תחתונה, כאבים שניתן לסבול אך הם ממש מציקים וגוברים כאשר אני מתאמצת או הולכת הרבה. כשאני יושבת אני מרגישה טוב, מצידי כל היום לשבת חח... האם זה נורמלי?
    היי ,
    אני אחרי 5 ימים של החזרת עובר מוקפא
    ויש לי כאבים בבטן התחתונה מציקים ובטן נפוחה
    וגם לא נעים לרשום .. אבל כבר יומיים שיש לי שילשולים לא יודעת אם זה קשור להחזרה..
    מה זה יכול להיות ? הבדיקת בטא בעוד 9 ימים ,
    חשוב לציין שעוד 6 ימים אני אמורה לקבל ווסת ויש לי כאבים של זה .. אני לא יודעת אם אני לקראת מחזור או שיכול להיות שזה נקלט לי ..
  • היי ,
    אני אחרי 5 ימים של החזרת עובר מוקפא
    ויש לי כאבים בבטן התחתונה מציקים ובטן נפוחה
    וגם לא נעים לרשום .. אבל כבר יומיים שיש לי שילשולים לא יודעת אם זה קשור להחזרה..
    מה זה יכול להיות ? הבדיקת בטא בעוד 9 ימים ,
    חשוב לציין שעוד 6 ימים אני אמורה לקבל ווסת ויש לי כאבים של זה .. אני לא יודעת אם אני לקראת מחזור או שיכול להיות שזה נקלט לי ..
    היי אשמח לדעת האם נקלט ה בסוף
  • היי אשמח לדעת האם נקלט ה בסוף
    היי אני גם אשמח לדעת אם נקלט ..
    יש לי אותם תופעות, החזרתי עובר מוקפא לפני כשבועיים, מחר יש לי בדיקת ביטא.

• הי בנות ,
    אני אחרי 3 הזרעותללא הצלחה ועברתי לIvf
    ועכשיו אני שבוע אחרי החזרת עובר טרי 1
    בת 26 , הוחזר לרחם עובר בלצוסטס
    ואני עם תמיכה שלאי דומטרין פעמיים ביום,
    ודקפפטיל יום כן יום לא במשך 5 ימים
    התחילו להיות לי התכווצויות בבטן התחתונה
    בעיקר שאני קמה והולכת, שאני שוכבת או יושבת לא ממש כואב
    קרה פה למישהי ?
    אני ב6.6 צריכה לעשות בדיקת בטא ואני ממש מכרסמת ציפורניים,
    מצד אחד אני מנסה לא להשלות את עצמי בשביל לא להתאכזב ומצד שני נורא רוצה ומתיחסתלכל תופעה שיש לי,
    יש מישהי שחוותה את מה שאני חווה ?...
  • היי אשמח לדעת האם נקלט ה בסוף
    גם אני אשמח לדעת
  • הי בנות ,
    אני אחרי 3 הזרעותללא הצלחה ועברתי לIvf
    ועכשיו אני שבוע אחרי החזרת עובר טרי 1
    בת 26 , הוחזר לרחם עובר בלצוסטס
    ואני עם תמיכה שלאי דומטרין פעמיים ביום,
    ודקפפטיל יום כן יום לא במשך 5 ימים
    התחילו להיות לי התכווצויות בבטן התחתונה
    בעיקר שאני קמה והולכת, שאני שוכבת או יושבת לא ממש כואב
    קרה פה למישהי ?
    אני ב6.6 צריכה לעשות בדיקת בטא ואני ממש מכרסמת ציפורניים,
    מצד אחד אני מנסה לא להשלות את עצמי בשביל לא להתאכזב ומצד שני נורא רוצה ומתיחסתלכל תופעה שיש לי,
    יש מישהי שחוותה את מה שאני חווה ?...
    בדיוק חווה את זה ובאותו מצב שרשמת אז, אשמח לדעת מה היתה התוצאה בסוף?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה