קעקוע לאמהות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שמעתם על קעקועים של אמאהות שכל פעם שנולד ילד מוסיפים עוד אלמנט קטן?
    אני מאוד רוצה לעשות ואין לי רעיון יפה.....
    שמעתי על שחפים, או ירח וכל ילד זה כוכב.
    יש לכן רעיונות?

6 תגובות
עמוד 1
  • את האמת לא ואני ממש לא אוהבת את זה . בתור אחד שנולדה ברוסיה האסוציאיות שלי עם קעקועים ממש לא טובות סורי .
    Free image hosting by
    htt
  • שמעתי על שרשרת שכל פעם שילד נוסף נולד אז מוסיפים לשרשרת ילד
    לא שמעתי על אלמנטים של קעקועים
    אני לא ממש מתחברת לקעקועים אולי בגלל זה גם לא שמעתי על זה
    אבל את יכולה לחפש באינטרנט תמיד יש רעיונות בלי סוף
  • גם אני לא כ׳כ אוהבת קעקועים,
    אבל שמעתי שכל ילד שנולד מוסיפים יהלום לטבעת נישואים - יותר נחמד לדעתי
  • אין לי תקציב להוסיף יהלום על כל ילד....
  • אני מאוד אוהבת קעקועים, מתחברת לרעיון ובעצמי מתכוונת לעשות קעקוע שקשור לבת שלי ולילדים העתידיים שיבואו כשיבואו.
    אני פחות ממליצה על חיפושים באינטרנט והרבה פחות על שחפים וירח כי אלו קעקועים חרושים ולאו דווקא בקשר לילדים {להקת שחפים יש היום לכל בחורה שנייה על הכתף :\ } .
    כשאני מתקעקעת אני חושבת על האדם שלו אני עושה את המחווה ומה הוא מסמל בעיניי, יצא לי לעשות שני קעקועי מחווה, אחד לכל אחד מהוריי וזה יצא מקסים.
    בנוגע לילדים, פשוט תעצמי את העיניים ותראי מה עולה לך לראש, איזה רגש, איזה סגנון {תמים, צבעוני, שחור לבן, ניו סקול, אולד סקול וכו'...} איזה דברים מסמלים את הבן\בת שלך ואיך בעתיד קעקוע יחיד יכול להתאים לקונספט של כמה דברים {זה גם זמן טוב לחיפוש באינטרנט כשיש לך משהו שבאמת משמעותי ומסמל אותם}.
    בנוסף, התייעצות עם מקעקע {תבחרי בקפידה} תעזור מאוד למרכז רעיון כללי.
    אשמח להמליץ על מקעקע אם תרצי.

• אני מאוד אוהבת קעקועים, מתחברת לרעיון ובעצמי מתכוונת לעשות קעקוע שקשור לבת שלי ולילדים העתידיים שיבואו כשיבואו.
    אני פחות ממליצה על חיפושים באינטרנט והרבה פחות על שחפים וירח כי אלו קעקועים חרושים ולאו דווקא בקשר לילדים {להקת שחפים יש היום לכל בחורה שנייה על הכתף :\ } .
    כשאני מתקעקעת אני חושבת על האדם שלו אני עושה את המחווה ומה הוא מסמל בעיניי, יצא לי לעשות שני קעקועי מחווה, אחד לכל אחד מהוריי וזה יצא מקסים.
    בנוגע לילדים, פשוט תעצמי את העיניים ותראי מה עולה לך לראש, איזה רגש, איזה סגנון {תמים, צבעוני, שחור לבן, ניו סקול, אולד סקול וכו'...} איזה דברים מסמלים את הבן\בת שלך ואיך בעתיד קעקוע יחיד יכול להתאים לקונספט של כמה דברים {זה גם זמן טוב לחיפוש באינטרנט כשיש לך משהו שבאמת משמעותי ומסמל אותם}.
    בנוסף, התייעצות עם מקעקע {תבחרי בקפידה} תעזור מאוד למרכז רעיון כללי.
    אשמח להמליץ על מקעקע אם תרצי.

Badolina רעיון מעולה!!!!!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה