מחזור בהריון..היתכן? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות..
    חייבת התייעצות..אני מאוד מבולבולת..
    בחודש קודם ניסינו להכנס להריון .. שבוע לאחר הניסיון החלו הפרשות חומות במשך שבוע וחצי..ולאחר צכן קיבלתי מחזור ב5.6 למשך 5 ימים ונגמר..מהרגע שנגמר אני עם שילשולים והקאות..בצרפאה אמרו כנראה וירוס..זה נרגע אח2י יומיים והיום שוב חזר..הקאות ושילשולים.. מאז שהחלו ההפרשות..כולל זמן המחזור ועד היום..מעבר לשילשולים והקאות שהחלו לאחרונה.. אני מרגישה סוג של סימפטומים הריוניים.. עייפות וכאבי בטן.. הרבה פיפי..רגישות יתר ועצבנות..

האם מישהי שמעה או חוותה הריון שהתחיל ועדיין היה מחזור כרגיל? האם זה יכול להיות? לא ביצעתי בדיקה כי קיבלתי מחזור מבחינתי..השאלה מה דעתכן?
21 תגובות
עמוד 1
  • קורה שיש דימומים בהריון. הכי בטוח לבצע בדיקת היריון, אפילו בדיקה ביתית. תוך כמה דקות את יודעת אם את בהיריון.
  • היי תודה על התייחסות מהירה.. יש לי בדיקה אני מאוד מפחדת להתאכזב..
    שאלה כזו..האם עדיף לחכות לשתן ראשון של הבוקר..או כבר עכשיו?
  • בעקרון מומלץ בבוקר, אבל אם ההריון בשבוע מתקדם יחסית לפי החישוב שלך נגיד שבוע 6-7 , אז בוודאות תראי גם בצהריים. אני לא הייתי מתאפקת:)
  • לאחותי היה מחזור בחודשיים הראשונים היה בכל חודש ל5 ימים והפסיק וככה היא גילתה הריון רק בחודש השלישי.
    הלוואי שזה המצב גם אצלך:)
    בהצלחה ועדכני אותנו:)
  • טוב בנות..אז ביצעתי בדיקת הריון ביתית והיא יצאה שלילית..

אני כבר לא מבינה את הסימנים..וגם את פשר השילשולים וההקאות..
  • תחכי עוד קצת גם אני עשיתי במשך שבוע ומשהו בדיקות ויצא שלילי
    ורק אחרי חודש גיליתי שאני בהריון

• למה את לא עושה בדיקת דם וזהו?
    הכי בטוח תשובה וודאית!

תחכי לאיחור של שבוע בערך ותעשי

• גשי לעשות בדיקת דם. באותו יום שעשיתי בדיקת בתא והיא יצאה 874, כלומר חיובית, עשיתי בערב גם בדיקה בייתית סתם שיהיה לי עוד סימן, והיא יצאה שלילית. אז מציעה לך לא להסתמך על הבדיקה הבייתית!!
  • תראו..בכל אופן הרי כן קיבלתי מחזור לכן אני כבר בספק אם זה יצא חיובי.. למרות כמו שציינתי בהתחלה שיש הרבה סימנים ולפני המחזור היו הפרשות חומות ..
    השאלה אם לחכות עד המחזור הבא או כבר לעשות בדיקת דם?
    זה מטריף!!!
    ואגב בנות אני צריכה הפנייה לבדיקת דם להריון?
  • אין דבר כזה מחזור בהיריון!
    בשליש הראשון יכולים להופיע דימומים שיכולים לדמות מחזור, אבל זה לא מחזור.
    מקווה שאלה דימומים ואת מבלבלת עם מחזור.
    בהצלחה והלוואי שיהיה היריון
  • היי לבנדר.. זה בוודאות היה מחזור ולא דימום...
    לגבי זה שאין דבר כזה אני לא סגורה מכיוון שבימים אלו קראתי מספר ספרים ומאמרים וזה דבר שיכול לקרות..לא אופייני אבל קיים. בכל אופן לדעתי הריוי לא היה.. אבל קיבלתי מחזור ב5/6 ולכן השבוע הזה אני בימים הפוריים.. מקווים הפעם להצליח ונמתין עד לאיחור הבא ..בתקווה שיהיה .. תודה לך ! :)
  • עד כמה שזכור לי לא צריך הפניה
    את מגיעה מוקדם בבוקר עד שעה מסויימת למרכז בריאות האשה ושם עושים לך
    ככה בכל אופן זה אצלנו.

בסוף הדרך עוד תהיה מאושר!!!
  • בהצלחה רבה!!!
  • תודה רבה לכן על כל העידוד והתמיכה.. בטטחה שבזכות כל זה נצליח
  • בוקר טוב,
    זה נשמע באמת כמו וירוס...
    אבל ככל הנראה את באמת בימים הפוריים שלך ממש עכשיו אז אני מאחלת לך שהפעם יצליח.
    חוץ מזה - כמה זמן יש לך בין וסת לוסת? כי הימים הפוריים הם בערך כ-14-18 ימים *לפני* הוסת הבאה, ולא 14 ימים אחרי הוסת הקודמת (הרבה פעמים זה יוצא כך, אבל נניח למי שהמחזורים שלה הם 35-40 ימים - הימים הפוריים הם רק שלושה-שלושה וחצי שבועות אחרי תחילת הוסת הקודמת)

בקיצור - אם המחזור שלך קבוע ואת יודעת מתי את אמורה לקבל בפעם הבאה - את יכולה לחשב לפי זה בערך 14-18 ימים לפני.

בהצלחה רבה!
  • בלתק
    אני הייתי בטוחה שקיבלתי מחזור בהריון האחרון אבל הוא פשוט לא נגמר והיה קצת שונה וקצת חלש ממחזורים הקודמים אז עשיתי בדיקה שהיתה חיובית ו-9 חודשים אחר כך איתן הגיע

יעל, אמא של יונתן ואיתמר
  • המחזור שלי הוא ממש מדוייק כל 27-28 ימים. לכן ביצעתי חישוב פשוט שאם קיבלתי מחזור ב 5/6 המחזור הבא אמור להיות ב 2/7 ..החסרתי 14 ימים שזה לפי הממוצע.. והנחתי שהשבוע הזה הוא הפורה.. אני מרגישה גם לפי ההפרשות השקופות .. מקווה שיצליח..אעדכן אתכן.. ותודה רבה !!
  • זה מה שאני חווה עכשיו אשמח לתשובות אני משתגעת ??
  • זה מה שאני חווה עכשיו אשמח לתשובות אני משתגעת ??
    אני איתך!!
  • מומלץ לעשות בדיקת ביוץ (לקנות בבית מרקחת) ואז לא צריך לחשב ... בהצלחה לכולכן
  • הייתי שבוע הייתי עם בחילות אחרי כל ארוחה והוסת איחרה בכמה ימים עשיתי בדיקה יצאה חיובי ולאחר מכן התחיל דימום חלש כמו מחזור מה זה אומר?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה