מחזור או השתרשות?! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,אשמח לקצת עזרה!
    המחזור הקודם שלי היה ב 28.5.14. ביום ה 14 בדיקת הביוץ זיהתה ביוץ ושכבנו באותו היום וכמה ימים אחרי.ביום שלישי האחרון מהבוקר התחילו להופיע כתמים חומים על הנייר בכל פעם שהייתי בשירותים.בדרכ המחזור שלי מתחיל ישר בדימום ולא בכתמים.ביום רביעי התחיל דימום שנמשך בכל יום רביעי וגם ביום חמישי עד שעות הצהריים המאוד מוקדמות.זה מאוד מוזר לי כי המחזורים הקודמים שלי היו אחרי 39 או 36 ימים וזה הגיע אחרי 28!בנוסף לזה היום יש לי ממש כאבי מחזור! כאבים נוראיים באגן וברגליים ומחזור כבר אין ביכלל מאתמול...
    מה אתן אומרות-כדאי לעשות בדיקה ביתית או מיותר? חשוב לציין שהמחזור שלי בדרכ נמשך יומיים ככה שהזמן עצמו לא מוזר לי,אלא כל השאר...
25 תגובות
עמוד 1
  • הי.יש לך כאבים ביצי? את מרגישה עוד סימנים חוץ מזה...? תעשי בדיקה בבוקר.בהצלחה

מורן
  • המממ סורי על הבורות,אבל מזה כאב ביצי? :-) יש לי כאבים באגן,ברגליים ובגב התחתון ממש! שזה די דומה לכאבי מחזור רק שכבר אין מחזור כמעט יומיים!
    אבל קראתי שדימום השתרשות הדימום הוא לא ממש דימום אלא יותר כתמים,אצלי זה התחיל ככתמים אבל יום וחצי כן היה דימום...יכול להיות משהו כזה וזה לא מחזור?
  • אם עוד לא הופיע דימום ויש לך ווסת סדירה ממליצה לך לעשות בדיקת היריון ביתית, במידה והיא שלילית ועדיין לא הופיעה הווסת ממליצה לך לקבוע בדיקת דם על מנת לברר את מדדי הבטא-הבדיקה הזו מזהה היריון צעיר באופן וודאי.
    מחזיקה לך אצבעות!!!!!!!!
    בנוסף את יכולה למדוד חום ברגע שאת מתעוררת-חום השחר-ממליצה לך לקרוא ולנסות-לי זה עזר לאתר את ההיריון גם כשהבדיקה הביתית היתה שלילית.
    המון המון המון בהצלחה!!!!!
    אל תשכחי לעדכן
  • ונראה לי שמורן התכוונה לרגישות בחזה-לרוב יש רגישות בחזה\כאב בחזה
    למרות שלי לא היה בכלל רגישות בחזה או כל סימני היריון עד שבוע חמש או שש להיריון
    מאוד תלוי בכל בחורה:)
  • תודה :-)
    היה דימום רק שכל מה שנלווה היה מוזר,אז אני לא יודעת...
    ובינתיים אין רגישות בחזה,יש כאבי מחזור שלא נעלמו עם הדימום וזה מוזר
  • נראה לי מהתיאור שלך שזה יכול להיות השתרשות ... לידיעתי כן בהשתרשות יש דימום של ממש (אני לא חוויתי אבל קראתי שכן יש מצב לדימום מעבר להכתמות) אז כדי שתהיי בטוחה אני הייתי ממליצה לך לעשות בדיקה ביתית
  • הי.התכוונתי לציצי.חחח בכל אופן כדאי לבצע בדיקת הריון עם מקלון הזהב.אם את אומרת שמחזורה שלך הוא יומיים סהר. והיה לך כתמים במשך כמה ימים בודדים ולא מחזור כמו שאת רגילה לראות...אז יש מצב.... אבל שוב תבדקי בבוקר. ובדק חום השחר לפני שאת קמה בבוקר.אם זה נע בין 36.6 בין 36.9 זה גם סימן להריון מאחר וכבר ביוץ כבר לך.( גם הביוץ מראה חום כזה ) מחכה לעדכון! בהצלחה

מורן
  • תודה בנות :-)
    אני מנסה לא לפתח ציפיות כי כשראיתי דימום עברו עליי יומיים מאוד קשים של אכזבה ובכי ועכשיו כבר השלמתי עם זה שהחודש זה לא.
    מקסימום אהיה מופתעת לטובה
  • תודה בנות :-)
    אני מנסה לא לפתח ציפיות כי כשראיתי דימום עברו עליי יומיים מאוד קשים של אכזבה ובכי ועכשיו כבר השלמתי עם זה שהחודש זה לא.
    מקסימום אהיה מופתעת לטובה
  • שירן מאמי רק רוצה שתדעי שאני מבינה אותך. ותדע עוד משהו אם זה לא דם והמון דם כמו מחזור אז זה לא מחזור. לדעתי.רק שתדעי עוד משהו לי בהריון הראשון כל חודש עד חודש 5 היה לי דימום כל חודש!!! הייתי באשפוז ים. טוב תעדכני אותי ותדע שאם חלילה החודש לא יצא אז תרפי קצת כי את נשמעת לחוצה וזה לא טוב!!! ותנסה חודש הבא!!! הכל לטובה!! שולחת חיבוקים ואהבה!!!

מורן
  • תודה מאמי! אני לא לחוצה...אני פשוט כבר נורא מתוסכלת מזה...זה ממש קשה שאת עושה הכל כמו שצריך וזה ביכלל לא בשליטתך.והאכזה הזו כל חודש לגלות שלא הלך-זה נורא קשה לי :(
    בכל אופן אעשה בדיקה מחר כי עכשיו אני אצל ההורים והבדיקה בבית חח
    כמו שאמרתי אין לי יותר מידי ציפיות מזה,אבל אולי תיהיה הפתעה טובה :-)
    כמובן שאעדכן!
  • הי שירנוש

רציתי לשתף אותך שחודשיים לפני שנכנסתי להיריון היה לי גם פחות או יותר מצב כמו שלך, איחר לי המחזור בשישה ימים שזה נדיר אצלי הוא כמו פק"ל מגיע!!!
    בתאריך המשוער של המחזור שלי הופיעו לי כמה כתמים חומים על התחתונית והייתי בטוחה שזה זה!!
    הלכתי לרופא נשים שלי ביום השישי והוא אמר לי שהוא לא רואה הריון ושזה יכול להיות הריון כימי (כשהביצית מופרית אבל לא מצליחה להשתרש ברחם ואז זה גורם למחזור להתעכב בכמה ימים או לחלופין, יכול להיות שהגול מנסה לקבל הריון...
    כיום יש חודשים שמגיע לי דימום ישר ויש כאלה שעושים לי הקדמה ע"י כמה כתמים על התחתונית..
    ואל לנו נשכח כי יכול להיות וזה דימום השתרשרות (הלוואי)!!!!!!!!!!!!!!!

בקיצור, כל הנושא הזה לא כל כך מדוייק, רק הזמן יגיד לנו והבדיקת הריון!!!
    תעדכני אותנו בתוצאות...
  • ולזה שהוא הקדים יש איזשהי משמעות?!
    בכל אופן מחר אעשה בדיקה וככה יגמרו הספקות :-)
  • אגב,
    אם זה אכן דימום השתרשות-במידה וכבר הייתה השתרשות...זה שלב שבו בדיקה ביתית כבר בהכרח תזהה הריון?
  • טוב...אז הבדיקה שלילית לחלוטין בלי שום ספק.
    זה היה מחזור :-(
  • לא נורא מאמי... עוד שבועיים תהיה לך את ההזדמנות להתחיל לנסות מחדש!!!
    את עוד בהתחלה, אני יודעת שזה מעציב ומאכזב וקצת מוציא את האוויר מהמפרשים אבל אין דבר... אפשר לנסות שוב ובסופו של דבר זה יצליח ויהיה לך הריון בריא ותקין בעז" ה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • תודה מאמי!
  • מצטרפת לשני,הרבה בהצלחה ובשורות טובות!
  • אמן לכולנו!
    תודה בנות,אתן מקסימות!!! זה באמת עוזר ומעודד ממש
  • אמן לכולנו!
    תודה בנות,אתן מקסימות!!! זה באמת עוזר ומעודד ממש
  • הייי לכולם היה לי איחור של 14 יום ואצלי אין מצב לאיחורים במחזור ..ואחרי ה14 יום יש לי כתמים קטנים של דם מה זה מחזור או סתם דימום?!!
  • היי אז ככה אני צריכה את העזרה שלכם בנות..
    הייתי אמורה לקבל מחזור ב19/10 איחר לי וקיבלתי ב 28/10 אני בדרך כלל מקבלת מחשור 5 עד 6 ימים והמחזור שקיבלתי הוא היה יומיים בדיוק וממשיך לי בכתמים בהירים אדמדמים על התחתונית מה זה אומר ?
  • תודה :-)
    היה דימום רק שכל מה שנלווה היה מוזר,אז אני לא יודעת...
    ובינתיים אין רגישות בחזה,יש כאבי מחזור שלא נעלמו עם הדימום וזה מוזר
    וןאי לי שבוע אחרי המיקווה התחילו כתמים חומים שהמחזור צריך להגיע רק בתחילת החודש
    הכתמים התחילו 22.7
    וב26.7 פתאום דימום לא חזק כמו כל מחזור אבל היה דימום ויש לי ממש רגישות בחזה
  • היי צריכה עזרה! המחזור האחרון היה ב2/11 קיימנו יחסי מין לא מוגנים הוא לא גמר בפנים כמה שבועות אחרי מרגישה בחילות נפיחות בבטן מה אומרות לחכות לאיחור בשביל לעשות בדיקה ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה