שבוע 34+5 כאבים בישבן - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בוקר טוב,
    אז ככה קמתי בבוקר עם כאבים איומים בצד בשמאלי של הישבן שמקרין לרגל, בהריון הראשון לא חוויתי את זה ולפי מה שקראתי כנראה שהיא יושבת על איזה עצב או שפשוט האגן לא סיים להתרחב ועכשיו הוא בישורת האחרונה.

האם עוד מישהי חוותה או חווה את העונג הזה?

10 תגובות
עמוד 1
  • הייי
    לא יצא לי לחוות את זה.
    אבל אם הכאבים בלתי נסבלים ממליצה לך ללכת להבדק
    בשביל השקט הנפשי
    תרגישי טוב
  • אצלי כל הזמן יש את הבעיה הזאת! גם בצד השמאלי ורוב הסיכויים שזה איזשהו תא עצב שעושה בעיות . יש לך ממש הרגשה כזאת שאת לא מצליחה גם לדרוך על הרגל השמאלית? אצלי זה ממש ככה אחרי ישיבה ממושכת או שכיבה אני קמה ולוקח לזה איזה 10 דק מינימום היה כמה פעמים שזה לקח שעות עד שהשתחרר!

• זה מרגיש כמו שריר תפוס עמוק בפנים ומקרין לרגל.
    ממש מציק ולא נוח בשום תנוחה, ניפלאות ההריון חחחח.

• זה היה קורה לי כמה פעמים
    והרופאה אמרה שפשוט לא ישנתי בתנוחה נכונה
    וכנראה נתפסתי

• הטוסיק חזר לקדמותו ואני תוהה כמה נוח יכול כבר יכול להיות לנו בלחלה כשאפשר או לישון על צד שמאל ( רוב הפעמים היא בועטת כי לא נוח לה) או על הגב
  • היא יושבת לך על העצב...
    זה היה קורה לי ברמה שזה היה משתק לי את הרגל
    והיתי יכולה לצרוח לשמיים מהכאב.

בעיקר בלילה היתי קמה לשרותים וקופצת.על רגל אחת ונופלת על המיטה יו איזה זוועה זה היה

• זה נקרא סיאטיקה, חפשו תרגילים ומידע ברשת. חבל שהרופאים חסרי ידע בסיסי בנושא הזה
  • אני שבוע 19 ועכשיו חווה זאת, הריון ראשון
    ההרגשה אצלי זה כמו שריר בטוסיק בצד שמאל שנתפס וכשאני עומדת זה מקרין לי לרגל שמאל
    אני מרגישה כמו...אתאר לך שזה כמו שאני עשויה מברזל וכל כמה צעדים כאילו כאב של תקוע, כאילו צריכה שמן שישחרר את החלודה חחחחח

קראתי על זה קצת והיה כתוב שלא כדאי לשבת ישיבה מזרחית, להימנע מעמידה ממושכת...צריכה עוד להפנים שאני בהריון ויש לי מגבלות לעמוד הרבה ואני אחת שהיא כל הזמן בתנועה...חחחח
    ממליצה לך לעסות את הגוף במקום הכואב ולתת לו לנוח מעט לא בישיבה אלא בשכיבה כי זה משחרר קצת, לי זה שוחרר אחרי רבע שעה פלוס מינוס
    המשך הריון מוצלח ותקפידי על שתיה מרובה
  • אני כרגע גם בשבוע 35 וכבר כמה ימים עם כאב חד בצד ימין של הטוסיק שמקרין לרגל ובנוסף גם גרד חזק....מליחץ וכואב
  • אני כרגע גם בשבוע 35 וכבר כמה ימים עם כאב חד בצד ימין של הטוסיק שמקרין לרגל ובנוסף גם גרד חזק....מליחץ וכואב
    אני שבוע 37 +5 וגם לי זה קורה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה