מה דעתכן על אולטרסאונד ביתי? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות, שבוע 11+4 (עוד לא הבנתי איך עושים סרגל) וממש מתלבטת לגבי זה.
    בעיקר תוהה לגבי נזק מול תועלת מבחינה נפשית... כי מצד אחד אני לחוצה מאוד ולא באמת מצליחה להילחם בזה בצורה מדהימה לדעתי, וזה מן הסתם לא מקל עליי ביומיום מבחינת שקט נפשי.
    מצד שני אני מפחדת שלקנות כזה מכשיר זה רק לתת עידוד לכל הפחדים... כשאני עושה US אצל רופא אני רגועה לכמה ימים ושוב הכל חוזר. זה קצת מזכיר לי OCD, שכל הטקסים לא באמת נותנים פתרון אמיתי ועם הזמן הם רק מתגברים...
    לא רוצה למצוא את עצמי מקשיבה כל יום, ואז פתאום רוצה להקשיב גם באמצע היום... הבנתן :)

אשמח לשמוע מה דעתכן ואם מישהי ניסתה איך זה גרם לה באמת להרגיש...

וגם - האם מישהי הזמינה מאיביי? דרך בייבילינק זה ממש יקר (190 לחודש). אין לי בעיה לשלם המון על משהו שנראה לי חשוב (כמו סקירה אצל ברונשטיין), אבל לא אוהבת להרגיש שסתם מנצלים את ההיסטריה.

תודה!!!!
    שני
11 תגובות
עמוד 1
  • אני יודעת שיש כאן מישהי שקנתה דופלר ביתי.
    הכינוי שלה בפורום זה תות 27
    היא כנראה תגיב לך בקרוב.
  • היי שני, אני קניתי דופלר ביתי, משבוע 12 אני שומעת את הדופק ונהנת!
    אני יכולה להגיד שמשבוע 14 שמעתי ממש טוב את הדופק. אני מאוד מרוצה!!! אני עברתי הפלה נוראית ולקחתי אותו קשה מאוד, אז אני כל יום שומעת את הדופק לוודא שהכל בסדר ומאז אני לא נוסעת כל שניה למוקד חירום.
    אותי זה הרגיע, וגם אם לא שומעים דופק אני לא נלחצת אני אוכלת בננה או פרי מתוק וישר הוא משתולל! מומלץ להיסטריות:))))
  • ממליצה בחום! אני קניתי משבוע 14 אבל רק לאחרונה התחלתי להאזין במידה ואני לא מרגישה תנועות אני פשוט שמה קרם גוף ועם הדופלר הביתי שומעת אותו לכמה שניות ונרגעת...
    יוצא לי להשתמש בזה בערך פעמיים בשבוע לכמה שניות

• תודה רבה על התגובות... אולי באמת אלך על זה במקום להילחם בזה....
    תוכלו להגיד לי איך רכשתן את המכשיר ובאיזה דגם מדובר? באיביי יש מליון....
  • ממליצה לך לקנות איפה שתות קנתה כי היא קיבלה גם ג'ל וזה עלה לה 250
    אני הזמנתי מחברה בשם: פי מדיקל (יושבים באשדוד)
    דגם: סונוליין C1
    עם אחריות לשנה
    בלי ג'ל
    ועלה לי 600 שח
  • אני קניתי מבייבי סאונד, מכשיר מאוד פשוט עולה 250 שח ןקיבלתי גם ג׳ל גדול מאוד וגם אפשר עם קרם גוף ניסיתי את שניהם.
    http://www.bmommy.co.il/product-p-15/מוניטור-דופלר-לשמיעת-דופק-העובר/מוניטור-ביתי.html
    משבוע 14 שומעים ממש טוב, ולא להלחץ אם פתאופ לא מוצאים את הדופק, לנשום נשימות עמוקות לאכול פרי או משהו מזין, נגיד שמתי לב שהדפיקות, לב שלו ממש מהירות, יותר מהרגיל כשאני אוכלת כרוב והוא משתולל, לשניה אחת שומעת את הדופק ולשניה הוא כבר בקצה השני של הרחם. ואחרי שתאכלי ותשתי ממש טוב, תבדקי שוב, בעיקרון בשבועות אלו העובר נמצא בקצה שערות הערווה (אייך שרושמים) משבוע 14 זה עולה בקצת.
    אני אישית העדפתי לנסוע לאיפה שהמחסן ולקנות ממנו בידיים וגם גיליתי על הדרך אדם אמין מאןד.
    איזה יום אחד, נגמרו לי הסוללות (כי השתמשתי הרבה) ולא ידעתי שנגמרו הסוללות, התקשרתי אליו והוא היה מוכן לבוא עד אליי או להחליף לי מכשיר או להחזיר את הכסף.
    בסוף הוא ביקש שאחליף סוללות ואכן זאת הייתה הבעיה.
    אגב, שאלתי גניקולוג ואין באולטרסאונד קרינה! רק רק גלי קול!
    סליחה על החפירה
  • היי בנות,
    המון תודה על האינפורמציה!!! תות זה ממש עזר ההפך מחפירה... :)
    אני מתלבטת עדיין אם לקנות כזה שגם מראה את הקצב של הדופק ואז באמת ראיתי ב590.... חבל שלא נזכרתי קודם כי באיביי יש ב250 גם עם צג קצב אבל עד שזה יגיע....
    תודה רבה
  • שני מניסיון אין צורך לקנות את היקר ב590 - עם הצג שמראה את המספר של הדופק.
    את יכולה להאזין ולשמוע את הדופק ולספור את הפעימות ב15 שניות ואז להכפיל ב4 והנה לך הדופק של העובר:)
    הצג עושה המון טעויות בחישוב הדופק-אני בכלל לא מסתכלת על זה אני רק מאזינה.
  • מסכימה עם elle,
    אני אפילו לא סופרת. רק מאזינה שיש דופק וזהו.
  • טוב אתן ממש צודקות.. לא חשבתי על זה ככה
    אזמין את של תות.. מקווה שאצליח לשמוע בקרוב (יום שני שבוע 12).
    תודה!!!! עזרתן ממש

שני
  • היי שני, אני קניתי דופלר ביתי, משבוע 12 אני שומעת את הדופק ונהנת!
    אני יכולה להגיד שמשבוע 14 שמעתי ממש טוב את הדופק. אני מאוד מרוצה!!! אני עברתי הפלה נוראית ולקחתי אותו קשה מאוד, אז אני כל יום שומעת את הדופק לוודא שהכל בסדר ומאז אני לא נוסעת כל שניה למוקד חירום.
    אותי זה הרגיע, וגם אם לא שומעים דופק אני לא נלחצת אני אוכלת בננה או פרי מתוק וישר הוא משתולל! מומלץ להיסטריות:))))
    איזה מכשיר קנית ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה