רקטות ואזעקות- איזה דכאון!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אין קייטנות, צריך להשאר ליד הממד, זה רק היום הראשון וכבר חטפתי דכאון.
    כל הסיוט מעמוד ענן חוזר עכשיו בפלאשבק. אוף, פשוט דכאון

13 תגובות
עמוד 1

• אני מאשדוד . מטסקל אבל למזלי העברי הצבאי תורם לכך שאני לא מושפעת מזה בכלל . לכן גם ילדים לא מגיבים . משעמם כן אבל נעבור גם את זה .
    Free image hosting by
    htt
  • אני לא מהדרום אבל חוויתי אתמול חוויה מזעזעת ואני מזדהה מאוד עם התושבים.

אני לא הייתי מעודכנת במצב שהסלים, אתמול הייתי עם מנדי בנופשון לילדים מיוחדים מהבוקר מנותקת לגמרי ולקחו אותנו לבריכה לילית ביישוב רבדים (ליד המושב חפץ חיים שם נמצא המלון בו שהינו)

בסביבות 8 הגענו, פרשתי על הדשא שמיכה קלה, השכבנו את התינוקות עליה (חברה שלי ואני היינו עם עוד אימהות עם ובלי תינוקות)
    התחלתי לנפח את הגלגל של מנדי ופתאום כולם רצים!!!! אזעקה!!!! ואנחנו לא מכירות את המקום, לא יודעות איפה יש מקלט!! שטח פתוח עם מדשאות!
    התחלנו לרוץ כמו מטורפות החזקתי את מנדי חזק והרגשתי שאני רצה אבל לא מצליחה להתקדם, הרגליים רעדו וגם כל הגוף.
    ביציאה משטח הבריכה פגשנו אנשים נחמדים מהיישוב שהנחו אותנו לשכב על הרצפה (שמתי מתחתי את מנדי ונשכבתי עליו..) כי לא נספיק עד המקלט...
    שכבנו שם חסרי ישע והגנה בשטח פתוח, וראינו הכלללל!!!
    3 טילים עפו מעלינו, הייתי בהיסטריה לגמרי, דמיינתי אותם נופלים ומתפוצצים, ואז הם התפוצצו בשמיים ע"י יירוט מכיפת ברזל- פתאום 3 הבדקי אור ופיצוצים...

זה היה נורא. מזעזע וטראומטי. עד שלא חווים ורואים בעיניים סכנה מוחשית לא מבינים.
    זה באמת טילים, הם באמת עפים ויכולים להתפוצץ ולהרוג. יוווווווווו.

מיד כשהסתיים רצנו למקלט שהיה 2 שניות משם, וחיכינו עם כולם עד שיצאו.

מיותר לציין שעפתי מיד אספתי את הדברים, רצתי לאוטו ונסעתי על 150 קמ"ש ישר לירושלים. כל הדרך דמיינתי מה אני עושה עם יש אזעקה פתאום, איך אני נשכבת עם מנדי... רק כשראיתי את ההרים בשער הגיא הלב שלי הפסיק לפעום בקצב של 10000000 פעימות לדקה.

בקיצור- מזדהה עם כל אחת מכן, לא מבינה איך אפשר שרוד דבר כזה לאורך זמן.
    תישארו כמה שיותר בבית ליד הממ"ד. אין טראומה גדולה יותר מלהיות עם הילד שלך במקום בו אתה לא מסוגל להגן עליו.

אתמול אמרתי- לא חוזרת לדרום בשנים הקרובות...
    אבל מה? הנה לי.. היום היו אזעקות גם בחולון, נס ציונה, אור יהודה, בני ברק, תל אביב, נתב"ג

• טוב אז אחרי אזעקה ונפילה גם כאן בירושלים, אנחנו לגמרי אתכם.

כאן מפחיד גם בגלל ההתפרעויות- אני מפחדת לצאת מהבית. היה נסיון דקירה ברכבת מטר מהבית שלי, ועכשיו הבלגן של האזעקה (ושלא יהיו עוד)

• לא בדרום אבל עם 4 ילדים לבד..
    בעל במילואים בדרום.
    ואזעקות ויירוטים במרכז.
  • רק אתמול אמרתי שאני לא יכולה לדמיין - והיי, חמאס עוזר לי לדמיין (אין כמו חמאס
  • לחץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ
    8:30 בבוקר
    מזלי שדיבנו המון עם הילדים
    ככה שהם לא לחוצים במיוחד עכשיו שאעזקה
    תפסה אותם בקייטנה...
    מעל 160 רקטות ואין נפגעים בנפש זה נס אחד גדול
    בשורות טובות אמן!!!

]

• אני בדרום,
    ובמילה אחת: ח-א-ר-א
    נטלי
  • אנחנו מאשקלון ..
    דכאון !!!
    לא פשוט בכלל.
    בייחוד שהבנים אמורים להיות בחופש הגדול .
    תאמת אנחנו יוצאים קצת ( כל פעם לבית של מישהו אחר ) וכל פעם האזעקה תופסת במקום אחר. לא נעים !!!!
    אלון הקטן כבר מחכה בקולו את קול האזעקה
  • אוי אחת ויחידה, בהחלט נשמעת חוויה לא נעימה.
    מכירה את הבריכה שם, זה בהחלט לא נעים כי המקום ממש פתוח.

קטע, כתבתי את שתי השורות הנ"ל, ואז הייתה פה אזעקה, את השורה הזאת אני כותבת אחרי שיצאנו מהממ"ד...

• איך היה לכן השבת הזאתי?

יש לנו חמישה חיילים הרוגים. יקרים, צעירים, מלח הארץ

ארץ אוכלת יושביה

הבומים בערב שבת חירבנו לנו את כל השבת
    פייס: ortal_hori

• על הפנים

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה