בדיקת ביוץ כבדיקת הריון(?) - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    ביום שישי לפני קצת יותר משבוע (4.7.14) הייתי אצל רופא נשים שראה על הדרך ביוץ בבדיקת אולטרסאונד.זה היה ביום ה 11 למחזור ובאמת שחזרתי הבייתה עשיתי בדיקת ביוץ והיא הייתה חיובית.מאותו יום ניסינו במשך שלושה ימים...במהלך השבוע האחרון יש לי כאבים שמאוד מזכירים מחזור...אבל זה לא מחזור כי אני היום רק ביום ה 20 למחזור הקודם,ככה שזה מוקדם מידי. מה גם שלמען האמת אני כבר ממש לא סומכת על התחושות שלי-אני משוכנעת שהן נובעות מהרצון ולא באמת קיימות שם(וזה אחרי כמה חודשים של אכזבות).
    מתישהו קראתי פה שיש כאלה שעושות בדיקות ביוץ במקום הריון...אז הסקרנות השתלטה עליי ועשיתי קודם! ויצא פס אחד חזק והפס של הביקורת חלש...זה מעיד על משהו?!
22 תגובות
עמוד 1
  • חבל להתעסק בזה.. מניסיון..
  • מסכימה עם adizo
  • אני כבר מיואשת ולא שולטת בהתעסקויות האלה :(
  • יש לך איחור?
  • לא...עברו 12 ימים מהיום שהבדיקת ביוץ הייתה חיובית
    ו 22 יום מהמחזור האחרון
    המחזור הקודם הגיע אחרי 28 יום בדיוק ו 14 יום בדיוק אחרי הביוץ...
    ככה שבינתיים אין איחור...לפי 28 יום-אני אמורה לקבל ב 21.7
  • עשיתי היום שוב בדיקת ביוץ והיא יצא חיובית! לא קו חלש אומלא ברור...חיובית ממש! וביוץ היה כבר לפני 12 יום עפ הרופא נשים ובדיקה! אז יכול להיות שזה מעיד על הריון?!
    או שהבדיקה דפוקה
    כי בהפרש כזה של 12 יום זה מוזר שעכשיו יצא חיובי שוב!
    אני ממש ממש במתח וממש ממש מפחדת להתאכזב-זה מוקדם מידי לבדיקת הריון?

• יש מצב שזה זה!!!!
    אם הבדיקה חיובית ממש- תנסי שוב מחר, אם עדיין חיובי=שני פסים כהים, לדעתי זה הריון..
    בהצלחה!!
  • מחר זה יהיה 13 יום אחרי הביוץ-זה מוקדם מידי לבדיקת הריון?
  • אני עשיתי בדיקת בטא ביום ה12 אחרי ביוץ וזה גילה הריון. לכי לעשות בדיקת דם:)
    בהצלחה;))
  • תודה!!!
    אם יש הריון-בדיקת דם כבר תגלה ב 100%? לא בא לי לעשות מוקדם מידי ולהתאכזב
  • אז בדיקת הריון ביתית הייתה עכשיו שלילית.
    איך יכול להיות שבדיקת הביוץ הראתה שלשלום פס חזק אחד ושני חלש,ואתמול 2 חזקים לגמרי
    כשהביוץ היה ביכלל לפני 13 ימים! גם עפ בדיקת ביוץ וגם עפ אולטראסאונד של הרופא נשים!
    זה די אומר שלא אוכל לסמוך על הבדיקות שיש לי יותר...
  • היי
    בשלב כל כך מוקדם עוד לפני האיחור הסיכוי שהיא תהיה חיובית בערב קלוש. צריך בשתן הראשון של הבוקר. וגם אז אולי היא לא מספיק רגישה.
    הייתי מחכה עוד יומיים לאיחור ועושה בדיקת דם...
    אני אישית עשיתי יומיים לפני האיחור והבטא הייתה 76 שזה בהחלט חיובי אז אמורים לראות
    מחזיקה לך אצבעות!!!
  • אני עשיתי אחרי 12 יום בדיקת בטא ויצא חיובי ובאותו היום עשיתי בדיקת הריון ביתית ויצאה שלילי!
    בדיקה ביתית לא אמינה!
  • תודה בנות!כולי תקווה שאולי זה בכל זאת הריון...
    גם עכשיו עשיתי בדיקת ביוץ והיא ללא שום צל של ספק חיובית לחלוטין! כבר יומיים ברצף! והביוץ היה ביכלל לפני 13 ימים!
    אז אם אני לא בהריון-אני יכולה לזרוק את כל הערכת ביוץ מאיביי לזבל חחח
    בכל אופן יש לי תור לבדיקת דם ביום שני וזה בדיוק היום שבו אמור להגיע המחזור...מקווה שלא יגיע :-)
  • בהצלחה!!! מקווה שגם המחזור שלי לא יגיע ביום שלישי :-)
  • תודה מאמי :) מחזיקה לנו אצבעות,לכולנו
  • היי אני צדשה פה.. אני יודעת שאלו תגובות ישנות אך אני במצב דומה ומאוד מסקרן אותי לדעת מה הייתה התשובה הסופית
    תודה:)
  • היי עדן אשמח עם תעדכני מה היה לך בסוף
    אני בדיוק באותו מצב
    אני בדיוק באותו מצב
    אני בדיוק באותו מצב
    מה יצא בסוף
  • לי זה קרה , וזה היה הריון
  • מחר זה יהיה 13 יום אחרי הביוץ-זה מוקדם מידי לבדיקת הריון?
    אם היה לי ביוץ ביום חמישי שעבר אז מתי קוראת בהישתרשות איך אני יכולה לדעת ???
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה