אמבטיה לעגלה - מיותר או חשוב? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות...
    אני עדייין בהמון התלבטויות לגבי עגלה. מאוד קשה להחליט.
    השאלה שלי היא לגביי האמבטיות של העגלה.

חלק אומרים שזה מיותר וחלק אומרים שזה מאוד יעיל וחשוב.

מניסיונכן...... כן או לא לאמבטיה לעגלה?

אני אמורה ללדת בתחילתו של חורף )סוף אוקטוברר(

ליטלילי
20 תגובות
עמוד 1
  • אני אישית לא אוהבת אמבטיות לעגלה.
    הן זמניות, ל-3 חודשים ואחכ צריך לאחסן אותן.
    אני בשתי הבנות השתמשתי בעגלה בוגבו בי שהיא טיולון לכל דבר, קלה ונוחה. ורכשתי איתה שק שינה חם ואיכותי שסוגר על התינוק ומחמם והוא תחליף מעולה לאמבטיה.
    אגב הגדולה שלי נולדה בסוף אוקטובר
  • אני ילדתי ב 16 באוקטובר וקניתי את הטרילוג'י שלה יש אמבטיה ענקית.
    השתמשתי בה המון וזו מיטה ניידת לכל דבר.
    היא שימשה לה כעריסה בלילה, התניידתי רק איתה ביום, היה נוח להשכיב אותה לישון בעגלה כשהיינו אצל אנשים אחרים ואני אישית העברתי אותה לטיולון רק בחמישה וחצי חודשים ככה שהיא שירתה אותי ארוכות ונאמנה.

• ילדתי באמצע אוקטובר וגם אני כמו לבנדר קניתי טיולון (שנשכב שכיבה מלאה) ושק שינה טוב, וזה היה מצוין. היא גם ישנה בעגלה, וגם היתה על הבטן. אמבטיה בעיני מסורבל ותופס מקום
  • אני חושבת שזה מאד חשוב , במיוחד שאת צריכה ללדת בתחילת חורף
    אז את יכולה לצאת כמה שאת רוצה ומתי שאת רוצה, את פשוט שמה שמיכה וגג ואת רגועה שנעים בפנים...

וחוץ מזה שבתחילת החיים של הקטנים האלו, זה יכול לשמש ממש כמו מיטה.. זה ממש פלוס, את יכולה ללכת לכל מקום, ובלי דאגה של עריסה או מיטה.

שיהיה לך חמודה הצלחה רבה והמשך הריון קל ותקין
  • אני כן קניתי. שימש אותי כמעט חצי שנה...
    ילדתי במרץ ונהנתי מזה כל רגע...
    יכולתי לשים אותה על הבטן ולטייל איתה בשמש החמימה של האביב מבלי שהיא תזוז לצדדים ביציבות מלאה, מה שלא ניתן לעשות כ"כ בטיולון.
    נכון שזה דורש איחסון, כמו עוד דברים חשובים אחרים.
    וכשהיינו מתארחים, לא הייתי סוחבת איתי עריסה.
    זו דעתי.

l]
  • אני חושבת שזה מאוד יעיל...
    ילדתי בתחילת אפריל והשתמשתי באמבטיה עד גיל חצי שנה
    וכמו שכבר כתבו לך לפני זה משמש את הפיצים לסוג של עריסה

בהצלחה ולידה קלה

• לדעתי אמבטיה יותר נוחה מהטיולון, אותי היא שימשה כמעט חצי שנה,
    ממש לפני שבןעיים בערך עברנו לטיולון,
    לדעתי לא לוותר , בהצלחה
  • תודה בנות ...
  • אני גם חשבתי לקנות עם אמטיה ובסוף אחרי שהתעייצתי עם חברות אמרו לי שזה לגמרי מיותר , מקסימום משמש ל 3 חודשים וזהו , אבל כל אחת אחת והבחירה שלך .
    /]
  • אני גם חשבתי לקנות עם אמטיה ובסוף אחרי שהתעייצתי עם חברות אמרו לי שזה לגמרי מיותר , מקסימום משמש ל 3 חודשים וזהו , אבל כל אחת אחת והבחירה שלך .
    /]
  • הי !

אני גם אמורה ללדת בעזרת השם בסוף אוקטובר, ואחרי התלבטויות וגם דעות שונות מכל מיני כיוונים החלטנו שאנחנו קונים עגלה עם אמבטיה, זה נראה לי נוח וכדאי

הלכנו על האינגלזינה טרילוגי באמת האמבטיה שלה מאוד מרווחת ונראה לי שזה יהיה מאוד כיף לבייבי
  • אותנו זה מאד שימש ומשמש.
    נהוראי ותהל היו שם עד 4 חודשים 24/7 בלי סוף
    ושוהם בכלל. המוצי די גבוהה ואני שמה אותו שלא יוכלו לגעת
    אם הוא לא בהשגחה כמובן...
    וגם ישן שם שאנחנו נוסעים שבת להורים למשל.

קיצר ממליצה בחום

• לי זה היה מאוד נוח עם כל 3 ילדי (ובני הקטן ישן עכשיו באמבטיה של העגלה)

יעל, אמא של יונתן ואיתמר
  • אני חושבת שאמבטיה זה משהו כן שימושי, מאוד אפילו
    במיוחד לתינוקות שנולדים בחורף.
    הקטנה שלי נולדה בסוף דצמבר והשתמשנו בו עד גיל 4.5 חודשים. בחודש הראשון ישנה בה בסלון (כאשר העריסה בחדר).

יש היום מגוון רחב מאוד של עגלות, אפילו די זולות, שהאמבטיה היא חלק מהמחיר ללא תוספת.

• לפי הסרגל את צריכה ללדת תאומים???
    לדעתי לעגלת תאומים זה מאוד מסורבל אמבטיות
    הייתי קונה עגלת תאומים שנשכבת ל 180 עם שק חמוד
    תחשבי להכניס 2 אמבטיות לרכב וגם הגלגלים והשילדה מסיבים
    עם כל הכייף הייתי מוותרת...
    בנות אתן התייחסתם לעגלות יחיד
    ]

• ממש לא מיותר, מצטרפת להמלצות על אמבטיה בכלל (יופי של אימון בטן לקטנטקנים במהלך היום ובטיולים) ועל האמבטיה של אינגליזינה בפרט (מרווחת מאוד, שימשה גם אותנו כעריסה ניידת עד גיל 5 חודשים)
  • רינת אני מסכימה איתך לגמרי חברה של אחותי גם ילדה תאומות , ברוך השם כבר בנות 6 , ולא קנתה עגלה עם אמבטיה ו הסתדרה מעולה , ודווקא כשילדה פעם שנייה עוד בת , המוכרת בחנות פשוט בכוח שיכנעה אותה לקנות עגלה עם אמבטיה ו היא שימשה אותה בקושי 3 חודשים , הילדה גדלה ולא נכנסה בה , הרגליים של ילדה פשוט נתקעו לה בדפנות ולא היה לה נוח. אני מסכימה שאם שני ילדים זה שזה עוד יותר מסורבל .
    /]
  • רינת אני מסכימה איתך לגמרי חברה של אחותי גם ילדה תאומות , ברוך השם כבר בנות 6 , ולא קנתה עגלה עם אמבטיה ו הסתדרה מעולה , ודווקא כשילדה פעם שנייה עוד בת , המוכרת בחנות פשוט בכוח שיכנעה אותה לקנות עגלה עם אמבטיה ו היא שימשה אותה בקושי 3 חודשים , הילדה גדלה ולא נכנסה בה , הרגליים של ילדה פשוט נתקעו לה בדפנות ולא היה לה נוח. אני מסכימה שאם שני ילדים זה שזה עוד יותר מסורבל .
    /]
  • כמו שהזכירו פה את העגלה של אינגליזינה טרוליג'י היא ממש ענקית וחברה שלי השתמשה בה עד גיל חצי שנה! אני קניתי את העגלה של פג בוק פלוס וגם ילדתי באקטובר, נהנתי מישמוש באמבטיה למרות על ההמלצות לא לקנות! אמנם אצלי זה באמת שימש ל-3.5 חודשים כי קטני שלי התחיל להיות סקרן אז העברתי לטיולון..בגדול - ממליצה. אבלללל אני רואה שיש לך תאומים בדרך, תחשבי על זה, את צריכה להתנייד בחורף עם עגלה ענקית + 2 תינוקות + 2 אמבטיות? לא נראה לי אנושי
  • לי יש שני ילדים בהפרש של שנתיים כשהקטן נולד קניתי עגלת שכיבה שלחלק הקדמי שלה התחבר כיסא פעוט כך שלא הייתה אפשרות לאמבטיה ולכן קניתי - עריסה רכה לעגלה. זה היה מעולה שימש אותי ל- 3 חודשים בערך קניתי בד״ר בייבי עלה אז 200 ₪ :

http://www.babystav.co.il/sites/stav/UserContent/images/מוצרים/דוורון/פיל%20אנד%20טדס/cacoon/cocoon_black.jpg

אם יש לך תאומים בדרך את יכולה לקנות שתי עריסות רכות ולשים אותם בעגלה לדומה מסוג של בייבי ג׳וגר נראה לי שזה הכי פרקטי...
    הילדים הם גשר אל עצמנו, שנתן לנו הזמן.
    שלום חנוך { מתוך השיר "על פני האדמה" }
    "I see your ture colors shining through
    I see your true colors and that's why I love you
    So don't be afraid to let them show
    Your true colors are beautiful like a rainbow"
    (מילים מתוך השיר true colors של Cyndi Lauper )

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה