שאלה לגבי ערכי בטא גבוהים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות!
    דבר ראשון אני ממש שמחה שהצטרפתי, ממש מקל עליי לקרוא דברים פה ומרגישה בנח לכתוב ולשתף מעצמי שזה כל כך חשוב לי! אני בחורה דיי דברנית ומשתפת וזה כלכך קשה לא לספר על הדבר המשמח הזה שקורה לי בתקופה הזו

מהדברים שקראתי פה בפורום הרבה בנות שגילו שהן בהריון ועשו בדיקת בטא ממש אחרי האיחור במחזור היו עם ערכים של סביב ה400 500
    כשאני עשיתי בדיקת בטא זה היה ב14.7 שזה בערך בתחילת שבוע 4 לפי הספירה המעודכנת של הרופאה והיה לי ערך של 1337.3 mIU/mL זה ערך קצת גבוה לשבוע 4 לא?
    אין סיכוי שזה תאומים נכון??
27 תגובות
עמוד 1
  • ראשית שיהיה בשעה טובה, קל ותקין!!!!
    זה לא כזה ערך חריג.
    לי בשני ההיריונות היה יותר מזה בשבוע 4 (סביב ה- 300).
    בכל אופן, לגבי תאומים אי אפשר לדעת, בד"כ ערכי הבטא יהיו גבוהים (הרבה יותר ממה שיצא לך), אבל אני מכירה היריונות עם תאומים כשערך הבטא היה סביר ולא גבוה במיוחד ולהיפך, לאחותי באחד ההיריויות היתה בטא מאוד גבוהה (2000) בשבוע 5 והיה היריון עם עובר 1.
    תאומים רואים בבדיקת הדופק בשבוע 6.
    לגבי הבטא, הערכים לא אומרים הרבה ומשתנים מאישה לאישה, מה שחשוב זה שהבטא מכפילה את עצמה כל יומיים בערך, זה מעיד על התקדמות ההיריון.
  • בטא גבוהה לא בהכרח מעידה על תאומים,
    גם אני עשיתי בסביבות השבוע שלך בדיקת בטא וגם לי יצא מעל 1000
    ולא היו לי תאומים, בהצלחה
  • ראשית מזל טוב וברוכה הבאה:))
    לי היתה בטא מאוד גבוהה יומיים אחרי האיחור קצת יותר מ6,000 ויש לי עובר 1.
    כמו שאמרו לך למעלה תאומים ניתן לראות באולטרסאונד, וניתן לשער לפני ערכי הבטא, אם הם קופצים כל יומיים פי 4, אך עדין זה לא בטוח שיש תאומים.
    בהצלחה ושיהיה. לך הריון תקין ומשעמם :)
  • מזל טוב!! וכמו שכתבו למעלה, לא בהכרח תאומים,
    לי היה בשבוע 4+4 בטא של 1972, אני ובעלי היינו המומים מהערך. הסתבר לי אח"כ שזה יכול לקרות לנשים עם ביוץ מוקדם.
    על כל מקרה, נשמע מרגש! בכל מקרה מקווה בשבילך שאולי בכל זאת תאומים, תעדכני
  • היי, לי אומנם לא היה ערך כזה גבוה בשלב שלך אבל עשיתי 3 בטות (שתיים בהתחלה ואחת שבועיים אחכ) וכל פעם זה קפץ פי 3 וגם הייתי בסרט, ועוד לאחותי יש תאומים לא זהים טבעי (וזה גנטי). אבל היה רק עובר אחד וכל אחת ורמות ההורמונים שלה ולכן בדיעבד מצטערת שבכלל נכנסתי לסרטים האלה עם הבטות ולא הקשבתי למי שאמרה לי לחכות לא"ס ברוגע לוותר על זה...
    בהצלחה וברוכה הבאה!!!!
  • תודה רבה לכולכן! אתן מקסימות ועוזרות מאד!
    עשיתי רק בדיקה אחת כדי לוודא שזה באמת הריון.....
    אני יודעת שזה ישמע מצחיק אבל במסיבת רווקות של אחותי שהייתה לפני חודש בערך הייתה שם קוראת בקלפים, מעולם לא הייתי ואין לי דעה לגבי העניין.... אבל בכל זאת החלטתי להיכנס ולשאול אותה אם אכנס בקרוב להריון, כי מאד רצינו והפסקתי גלולות בינואר.... היא אמרה לי שאהיה בהריון בקרוב מאד ויהיו לי תאומים או שני הריונות ממש קרובים..... הפלא ופלא 10 ימים אחרי מסיבת הרווקות גיליתי שאני בהריון....
    כשהתקשרתי למרכז בריאות האישה הפקידה ששוחחתי איתה שאלה אם יש לי תאומים ואמרתי לה שאין לי מושג כי זה תחילת ההריון.... אז היא אמרה שאם היא שאלה אז יש סיכוי שיהיו.....
    ופתאום העניין עם הבט הגבוהה הזכיר לי את עניין התאומים.....
    אין לי נטיית לב ברורה אם אני רוצה תאומים או לא

מתי אפשר לראות את זה בא"ס?
    אם עשיתי א"ס בשבוע 6 והיא לא אמרה כלום אז זה סימן שיש רק עובר אחד? או שמוקדם מדיי לראות?

שבת שקטה לכולנו!
  • היי, כעיקרון בשבוע 6 כבר אמורים לראות שני שקי הריון אבל כשביררתי מזמנו נתקלתי בטענות מוזרות שאפשר לגלות גם בהמשך... אולי תשאלי את דר הדר מתי אפשר. ומקסימום אחרי ההריון הזה מחכה לך עוד אחד
  • ואוו אז יש לך סיכוי טוב לתאומים!!!! זה מדהים!!!!!!
    הלוואי שיהיו תאומים!!! ושיראו 2 דפקים!!
  • שלום לכולן, אני בשבוע 4 פלוס 4 והבטא יצא לי 4909... זה נראה לי קצת גבוהה מדי לא?
  • שלום לכולן, אני בשבוע 4 פלוס 4 והבטא יצא לי 4909... זה נראה לי קצת גבוהה מדי לא?
    היי מה הייתה התשובה שלך בסוף זה תאומיים גם אני בדיוק עכשיו באותו מצב
  • הי שבוע 4 פלוס 5
    בטא 8650
    האם תאומים ?
  • הי שבוע 4 פלוס 5
    בטא 8650
    האם תאומים ?
    סקרנית לדעת, אם היו לך תאומים בסוף
    האם בסוף היו תאומים?
  • הבטא שלי בשבוע 5+ 5 יצא 88300, אבל אתמול באולטרסאונד ראו רק שק אחד, אני ממש חושבת שזה ערך עצום לשק אחד, אולי הרופאה פיספסה?
  • היי חייבת עצה ,
    עשיתי בדיקת בטבא בשבוע 4+2 והתוצאה יצאה 135
    ועשיתי אתמול בשבוע 5+5 התוצאה יצאה 18,431
    מודאגת מאוד !
    קרה למישהי ?
  • יתכן ומדובר בתאומים. את צריכה להתייעץ עם הרופא המטפל.
  • IU / l 151541 יצא לי ערך בטא כזה גבוה אני בשבוע 9 זה תאומים??
  • ראשית מזל טוב וברוכה הבאה:))
    לי היתה בטא מאוד גבוהה יומיים אחרי האיחור קצת יותר מ6,000 ויש לי עובר 1.
    כמו שאמרו לך למעלה תאומים ניתן לראות באולטרסאונד, וניתן לשער לפני ערכי הבטא, אם הם קופצים כל יומיים פי 4, אך עדין זה לא בטוח שיש תאומים.
    בהצלחה ושיהיה. לך הריון תקין ומשעמם :)
    היי שאלה אלייך גם לי היה ערך כלכך גבוהה ואין תאומים האם זה תקין? ממש בלחץ מזה !
    האם הבריון שלך היה רגיל לחלוטין?
  • הבטא שלי בשבוע 5+ 5 יצא 88300, אבל אתמול באולטרסאונד ראו רק שק אחד, אני ממש חושבת שזה ערך עצום לשק אחד, אולי הרופאה פיספסה?
    אני במצבך וממש בליץ אשמח לשמוע איך ההריון התפתח יקרה
  • היי ,
    יש לי שאלה דחופה !!
    לפני שלושה ימים ב14.12 עשיתי בדיקת בטא ויצא לי 1,601
    היום עשיתי שוב בדיקה ב17.12 לאחר שלושה ימים ויצא לי 9,298 !!
    זה עלה לי פי 6 בשלושה ימים במקום פי 2 ב48 שעות
    מה זה אומר ?? זה תקין ?
    יש לציין שלפני חודשיים עברתי לצעירה גרידה בשבוע 6 ..
    היי, מה יצא בסוף? זה היה תקין?
  • היי, מה יצא בסוף? זה היה תקין?
    בסוף.זה תקין?
  • אני במצבך וממש בליץ אשמח לשמוע איך ההריון התפתח יקרה
    גם אני במצב שלך שבוע 5+5 ובטא כ 50,000 נצפה דופק עוברי אחד.
    בלחץ נוראי!
    בשורות טובות
  • סקרנית לדעת, אם היו לך תאומים בסוף
    גם לי אותו דבר יצא לך תאומים
  • היי לכולן אתמול עשיתי בדיקת בטא בדם שיצא מאוד גבוה 22500 , זה שבוע 4, +6 ימים . האם זה מסביר הריון מולרי ?! אני מאוד מודאגת
  • היי שבוע 4
    בטא 10140
    אחרי יומיים 2080
    אחרי החזרה של 2 עוברים האם נקלטו 2?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה