ממש דחוף - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • כבר מזה יומיים שאני ובעלי שוכבים ללא קונדום או אמצעי מניעה והוא גומר בחוץ מה הסיכוי להיכנס להריון רק מחדירה ? והאם גמירה על הבטן וכניסת זרעים באמצעות האצבעות לנרתיק יש מצב להריון ? ממש דחוף

לינוי
13 תגובות
עמוד 1
  • היי
    יש מועד מסויים בחודש שבו ניתן להכנס להריון ..
    והוא נקרא - יום הביוץ , אם אני לא טועה הוא מגיע אחרי 14 יום מקבלת המחזור החודשי .
    במידה ושכבתם בתקופת הביוץ למרות שהוא לא גמר בפנים יש איזשהו סיכוי אבל לדעתי הוא נמוך
    אם הוא גמר על הבטן אז אין סיכוי שיהיה הריון , לגבי האצבעות - לא כ״כ הבנתי את הפעולה .
    מקווה שעזרתי .. תקראי על ביוץ זה יעזור לך .
    בהצלחה :)

• יום הביוץ הוא 14 יום מתחילת המחזור החודשי כלומר מהיום הראשון של המחזור מתחילים לספור 14 יום ?

לינוי
  • כן.. יש מחשבון ביוץ באתר תעזרי בו

• עקרונית כן, מהיום הראשון של המחזור מתחילים לספור 14 ימים ואז אמור להיות יום הביוץ
    אבל אף אחד לא יכול להבטיח לך שהביוץ שלך הוא כל 14 יום מתחילת המחזור.
    וזרע נשמר בגוף האישה 3 ימים
    לגבי שאלתך - יכול להיות שהאצבע הייתה מרוחה בזרע וכשבעלך הכניס אותה לתוכך הוא הכניס לך זרע לגוף ואם זה היה בסמיכות ליום הביוץ - ובכן.... קיים סיכוי להריון.
    עד כמה גבוה הסיכוי הזה? לא יודעת לאמר לך.

אין כזה דבר ימים בטוחים בדיוק מהסיבה שפירטתי מקודם - זרע נשמר בגוף האישה למשך 3 ימים ואת לא יודעת בוודאות מתי יום הביוץ שלך
    אם את לא מעוניינת בהריון - אמצעי מניעה כל הזמן!

• וכן, אפשר להיכנס להריון רק מחדירה (מה שנקרא משגל נסוג) כי יוצא קצת זרע בכל זאת... את יכולה לקרוא על זה. מכירה מישהי שקרה לה. כמובן אבל שהסיכוי לא גבוה כמו בלגמור בפנים ומניחה שזה תלוי בכמה אתם פוריים גם.. כי אנשים יכולים לשכב גם כמה פעמים בצורה רגילה בזמן הביוץ ועדיין לא להיכנס להריון מיד.
  • לא צריך ללכת רחוק, הבייבי שאצלי בבטן נוצר בדיוק כך- בעלי גמר בחוץ, ועדיין נכנסתי להיריון.
  • בטח שיש סיכוי, סיכוי קלוש אבל יש!!!
    בהצלחה מאמי
  • לא צריך ללכת רחוק, הבייבי שאצלי בבטן נוצר בדיוק כך- בעלי גמר בחוץ, ועדיין נכנסתי להיריון.
    מה איך מה אני לא מאמינה אז יש סיכוי
    אמאלהההההה??
  • חבר שלי ואני שכבנו.. הוא גמר בחוץ ואחכ הכניס אותו שוב.. מן הסתם שהוא היה מרוח בזרע.. יש סיכוי כזה שזרע שנשאר עליו יכול לגרום להריון??
  • אמאלהההההה??
    שבוע לפני קיבלתי 4 ימים שבוע אחרי הוא גמר בפנים ולא לקחתי פוסטינור וההביוץ שלי התחיל כמה ימים אחרי יש סיכוי שאני בהריון?

• שבוע לפני קיבלתי מחזור במשך 4 ימים שבוע אחרי הוא גמר בפנים ולא לקחתי כדור למניעת הריון או השתמשנו באמצעי מניעה וההביוץ שלי התחיל כמה ימים אחרי יש סיכוי שאני בהריון
  • שכבנו בלי אמצעי מניעה אבל שהוא הרגיש הוא בא לגמור הוא הפסיק מהלחץ לגמור בפנים אבל אולי יצא טיפות אהבה יש סיכוי להריון?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה