להביא עוד ילד לבד? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    אני גרושה,מגדלת את בני לבד, היום הוא בן 6 - מבקש בלי הפסקה אח או אחות ואני מאוד מאוד רוצה עוד ילד אבל- אני בזוגיות בפרק ב' לא מוצלח במיוחד...יש לבן זוג 2 ילדים והוא לא מתלהב בלשון המעטה להביא איתי ילד לעולם, אני בת 36.5 ומבינה שהגיל מתחיל ללחוץ...אני שוקלת להיפרד מהבן זוג ולהביא ילד לבד- אני לא יודעת עדיין במה זה כרוך,תרומת זרע? טיפולים? איך אני אסתדר לבד עם עוד ילד(את הבן גידלתי לבד מיום לידתו ועד היום נלחמת עם הגרוש על מזונות) כלכלית אני מאמינה שאוכל להסתדר כי יש לי עבודה טובה אבל נפשית ופיזית מקווה שלא אתקל בבעיות.
    מה עושים? לחכות? לנסות להכיר מישהו מה שיכול לקחת הרבה זמן ומאמצים או ללכת על זה לבד??? אשמח לקבל עצות ממישהי...תודה.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה