לא יודעת מה לעשות !!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ביי בנות לבין המבינות שבינינו אולי תוכלו לעזור לי להבין את המצב !!!!
    הסיפור שלי הוא כזה,
    אני מהתאריך 5.6.14 לא קיבלתי מחזור.
    לפני שבועיים וחצי עשיתי בדיקות דם לגלות את הביוץ, לפי הרופאת נשים שלי וע"פ בדיקות הדם הביוץ נפל על תאריכים 23,24,25,26/7.
    לקחתי בחשבון שאם זה ככה אני צריכה לקבל מחזור ב6.8 בערך. (שבועיים אחרי לא?)
    היום אנחנו ב7.8 ועדיין לא קיבלתי.
    עשיתי 2 בדיקות הריון מוקדם מדי אז , בתאריכים 31/7 ובתאריך 4/8 שתיהן יצאו שליליות. האם יכול להיות שזה מוקדם מדי?
    וחוץ מזה השאלה שלי היא כזו. אם בבדיקות דם תאריכי הביוץ הם אינם חד משמעיים, ואלי בע"ה יכול להיות שאני כן בהריון ונפלתי על הביוץ, אני לא יודעת מתי לבצע את הבדיקת הריון.??? זו הבעיה שלי
    וחשוב לי לציין שיש לי רגישות בפטמות סליחה על התיאור, כשאני כאילו צובטת אני מרגישה קצת כאב כזה, ויש תכיפות במתן השתן, גם שבוע שעבר היו כאבים של מחזור ולא קיבלתי.
    אני לא רוצה לבצע שוב בדיקת הריון ולקבל שלילי שיכול להיות מאוד אני כן בהריון באמת. זה מתסכל.
    קצת אבודה,.
    מהו הזמן הכי מתאים לעשות בדיקת הריון? ואולי בכלל אין הריון? קשה להבין. כ"כ הרבה זמן לא קיבלתי מחזור. וכן היה ביוץ.

BABY
14 תגובות
עמוד 1
  • מישהי כאן ????

BABY
  • תעשי בדיקת דם ותהיה לך תשובה
  • היי, ראיתי שד"ר הדר ענה לך, הייתי עושה מה שהוא אמר. זה היה לי קצת מורכב התיאור וקשה לי לתת עצה חכמה.. אבל מחזיקה אצבעות
  • תעשי בדיקה!!!!!!!
  • נו.... יש חדש????
  • היי בנותת יום שישי8.8 עשיתי בדיקת הריון יצא לי שלילי :( עדיין לא קיבלתי מחזור.
    השדיים כואביםם, יש סימנים מדי פעם המליצו לי לבדוק מה10.8 עדיין לא בדקתי מהפחד להתאכזב... בינתיים המחזור לא הגיע! מה יהיה איתי?
    גם אם כן וגם אם לא לא קיבלתי מה5.6 !!!!!!!!!!!!! בע"ה שזה יהיה לפחות הריוןן

BABY
  • בדיקה ביתית?!?

כי אם כן, אז תקבעי תור לבדיקת דם הרבה הרבה יותר מדוייק ואמין!!!
    בהצלחה מותק!!
    ותעשי בדיקה, אני במתח
  • אוףףף עשיתי בדיקת הריון ביתית עכשיו בשתן של הבוקר יצא לי שלילי!!!
    אני כבר מתוסכלת!!! המחזור עדיין לא מגיע יש סימני הריון ואין הריון.
    מה אתן חושבות?! השתגעתייי כבר.

BABY
  • גם לי זה קרה בחודש שעבר. למען האמת הוסת האחרונה שלי הייתה ב8.6
    חודש וחצי אחרי זה הלכתי לרופא נשים והוא אמר שכניראה לא היה לי ביוץ באותו חודש.
    אמר לי לחכות לוסת הבאה והיא פשוט תגיע מתישהו.
    בתחילת השבוע התחילו טיפטופים פעם-פעמיים ביום, חום-ורוד, לא דומה למחזור או לשום דבר שהיה לי איי פעם...
    אני תוהה אם שוב לא היה ביוץ או שזה משהו אחר...
  • תפוזינה, עשית בדיקה? את מתארת דימום השתרשות..
    בייבי- לעשות בדיקת דם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תקשיבי, אני נמצאת עכשיו ב5 ימים איחור למחזור שלי אבל אין לי אומץ לעשות בדיקה ביתית, אמרתי שאם אני לא אקבל עד יום שבת אז אני אעשה, אבל את כבר עשית בדיקה ביתית, ועדיין לא קיבלת אז את חייבת לעשות בדיקת דם להסיר את המתח, אוליי גם תתבשרי בבשורות טובות החודש.....
  • באסה אין כוחות
    את חושבת שיצא אולי משו בבדיקת דם????????
    נמאס לי מהבדיקות ביתיות הכל שלילי!!!!
    לא ממהרת לעשות בדיקת דם כי אני יודעת שאם לא יצא לי בבדיקה הביתית גם בהריון אולי לא

BABY
  • אי אפשר לדעת, אחותי עד שבוע 8 לא ידעה שהיא בהריון עשתה מלא בדיקות ביתיות וכולן יצאו שליליות עד שהלכה לרופא נשים שלה והיא אמרה לו שהיא לא קיבלה מחזור אבל הבדיקות שליליות...והוא בדק אותה ואמר לה חמודה- את בהריון.
    גיסתי עשתה 3 בדיקות ביתיות- כולן יצאו שליליות, עשתה גם אולטרה סאונד והייתה לה ציסטה והם לא ראו את השק הריון בגלל זה, אחרי שבועיים עשתה בדיקת דם (שנשלה לעשות בגלל הציסטה) ובישרו לה על ההריון...

מאמי תעשי בדיקת דם, גם אם כן (הלוואי) גם אם לא לפחות תסירי את הספק...
  • שבוע טוב בנות יקרות..
    עדכון קטן קיבלתי היום מחזור, אחרי חודשיים וחצי שלא... לא נורא מודה לקדוש ברוך הוא על הכל, בע"ה יבוא מתי שצריך להגיע.
    תודה לכולכן על התמיכה!!!
    בהצלחה

BABY
  • מאמי כל הכבוד לך על הגישה החיובית
    ובאמת הוא יבוא בזמן הנכון לו...

שולחת חיזוקים וחיבוקים חמים
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה