בדיקת ביוץ לאחר הביוץ יכולה להראות הריון? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות החודש השתמשתי בבדיקת ביוץ יומיים אחרי תשובה חיובית עשיתי בדיקה ולא היה יותר שום פס היום אני שבוע אחרי ביוץ עשיתי בדיקה ויצא לי שני פסים דיי ברורים.. איך זה יכול להיות?

32 תגובות
עמוד 1
  • באמת מוזר, אבל אל תסתמכי על בדיקת ביוץ שתיתן לך תשובה חיובית להריון. להריון הכי טוב לבדוק בדיקת בטא בדיקת דם או בדיקת הריון המיועדת להריון בשתן. כבר ראיתי כאן בנות שהשתמשו בבדיקת ביוץ וקרה להן מה שקרה לך ובסוף התאכזבו מאוד.
    אם יש לך איחור כבג אז גשי לעשות בדיקת דם.
    בהצלחה
  • גם לי זה קרה אבל זה הראה אז על ביוץ מאוחר,הכל יכול להיות לכן הכי טוב זה בדיקת דם!:) המון בהצלחה!!!!
  • בנות תקראו טוב מה שרשמתי כבר קיבלתי תשובה חיובית לביוץ ויומיים אחרי לא היה בכלל פס נוסף רק פס אחד וכרגע יש שני פסים ברורים בסטיק

• בנות תקראו טוב מה שרשמתי כבר קיבלתי תשובה חיובית לביוץ ויומיים אחרי לא היה בכלל פס נוסף רק פס אחד וכרגע יש שני פסים ברורים בסטיק

• היי מעיין
    אני לא רוצה לפתח לך ציפיות אבל גם לי זה קרה
    עשיתי בדיקת ביוץ 14 יום בדיוק אחרי התחלת המחזור ויצא חיובי וגם ביום ה15 יצא חיובי
    שבוע אחרי (3 ימים פני מחזור) עשיתי שוב בדיקת ביוץ (כי שמעתי שבדיקת ביוץ לפעמים מגלה גם הריון) ויצא לי שני פסים חזקים
    באותו רגע הלכתי לסופר פארם וקניתי בדיקת הריון כדי לעשות יום למחרת עם השתן של הבוקר ולשמחתי זה הראה לי תשובה חיובית (יומיים לפני מחזור)
    ביום שהייתי אומרה לקבל מחזור עשיתי בדיקת דם וגם הבדיקת דם הייתה חיובית
    אני מאוד ממליצה לך דבר ראשון לקנות בדיקת הריון ביתית ואם היא מראה לך שלילי בכל זאת לעשות בדיקת דם כי לפעמים הבדיקות הביתיות לא קולטות הריון בהתחלה
    אני מאחלת לך המון בהצלחה ושבקרות יעלה לך חיוך על הפנים
    מחזיקה לך
  • כמה ימים את לפני האיחור?

• הקטע שיומיים אחאי החיובי עשיתי והיה פס אחד של הביקורת ושום פס נוסף אפילו לא חלש מה הסיבה שעכשיו שבוע כמעט לאחר מכן יש 2 פסים מוזר לא

• הקטע שיומיים אחאי החיובי עשיתי והיה פס אחד של הביקורת ושום פס נוסף אפילו לא חלש מה הסיבה שעכשיו שבוע כמעט לאחר מכן יש 2 פסים מוזר לא

• מעיין כמו שרשמתי לך בתגובה הקודמת
    אני לא רוצה לפתח לך ציפיות
    אבל לפעמים הבדיקת ביוץ מגלה גם הריון

• לי היה ביוץ ושבוע אחרי עוד ביוץ-לפני הבדיקת ביוץ של הסטיקים.
    כשנכנסתי להיריון אמרו לי שהביוץ היה ביוץ מאוחר -מסתבר שבפעם השניה שהיה חיובי בבדיקת ביוץ שזה היה שבוע אחרי כמו הסיפור שלך- בעצם זה היה ביוץ.
    למזלי גם בו נקלטתי.
    אבל שוב הכל יכול להיות.
    אני ממליצה לך להתייחס אל זה כביוץ ועוד שבוע שאת אמורה לקבל את המחזור להתחיל עם בדיקות ביתיות.או ישר בדיקתת דם לשיקולך
    לי היו 5 שליליות כי שוב הכל התאחר בשבוע אבל אל תאבדי דווקא גם אם יהיה שלילי ועוד לא תקבלי מחזור-תעשי בדיקת דם.

לכן יש פה 2 אופציות- או שזה כבר היריון-למרות שזה פחות סביר כי היריון יגיע שבועיים אחרי הביוץ או שזה ביוץ נוסף מאוחר מה שהיה לי-ואם זה אכן כך אז עוד קצת פחות משבועיים תדעי:)

מחזיקה לך אצבעות לכל מה שזה לא יהיה!!!!
  • אני שבוע שבוע וחצי משהו כזה לפני המחזור

• כמו שכתבו למעלה זה יכול להיות ביוץ שני וזה יכול להיות הריון.... אני יודעת
    שזה משגע לדעת אם יש הריון או לא, אבל תתאזרי בסבלנות עד יום האיחור ותעשי בדיקת בטא זה הכי בטוח. ואם לא תקבלי ותוצאת הבטא תיהיה שלילית, תחכי קצת ותעשי שוב. בהצלחה:)
  • הפס הוא לא פס כמן בביוץ ממש חזק פס חלש אבל דיי ברור יכול להיות שהוא קולט עוד את הורמון הביוץ, או ששבוע לאחר ביוץ הןא בגלל לא אמור להיות

• זה יכול להיות בוודאות (מכירה מישהי שקרה לה)

יעל, אמא של יונתן ואיתמר
  • מה יכול ליות הריון או שפשוט ההורמון בירידה ולכן יש פס בהיר

• היי,

יש לי 2 דברים לומר בנדון:

1 - בדיקת ביוץ יכולה לגלות הריון
    2- בדיקות ביוץ הם דבר לא אמין במיוחד

מחזיקה לך אצבעות שתקבלי את התשובה שאת רוצה
  • אופטימית

• היי מעיין כם לי קורה את אותו הדבר כרגע מה היה בסוף?!
  • וואי עם הבדיקות האלו זה ממש מחרפןןןן
  • שלום,
    זה גם קורה לי, היה לי ביוץ לפני שבועיים והיה לי שני פסים חזקים. היום אני ביום ה 26 אחרי מחזור וכבר שלושה ימים ברצף אני מקבלת שני פסים בדרגת חוזק כמעט דומה. חשבתי בהתחלה שזה ביוץ מאוחר אבל אני כבר שלושה ימים מקבלת אותה תוצאה.
    לעשות כבר מעכשיו בדיקת הריון או לחכות לאיחור במחזור? בד"כ המחזור שלי כל 33 יום ואני עדייין ביום ה 26.
    תודה
  • גם אני גיליתי כך על ההריון. ביום הביוץ הייתה בדיקת ביוץ חיובית. וכמה ימים לפני המחזור שוב בדיקה חיובית שלמעשה זיהתה תחילת הריון
  • גם אני גיליתי כך על ההריון. ביום הביוץ הייתה בדיקת ביוץ חיובית. וכמה ימים לפני המחזור שוב בדיקה חיובית שלמעשה זיהתה תחילת הריון
    כך בדיוק קרה לי.. זיהיתי ביוץ.. לאחר שבוע בערך עשיתי סתם עוד בדיקה ויצאו 2 פסים ברורים לגמרי! והיום יצא לי פס אחד.. בקרה.. השתגעתי כבר.. עדיין אין איחור.. עוד יומיים צריכה לקבל..
    ממש מתסכל ):
  • בוקר טוב שאלה יש,לי איחור ועשיתי בדיקה אם מקלון ביוץ יצא חיובי זה מעיד על הריון
  • בוקר טוב שאלה יש,לי איחור ועשיתי בדיקה אם מקלון ביוץ יצא חיובי זה מעיד על הריון
    כן זה הריון אני בהריון !!! עשיתי בדיקת ביוץ והראה 2 פסים לזקים במשך כמה ימים רצוף וגם היתה השתרשות הפרשת קקאו מדהימה. תודה לאל חג שמח . ביוץ כן מגלה הריון אם הפסין ממש חזקים יום אחרי יום
  • היי,

יש לי 2 דברים לומר בנדון:

1 - בדיקת ביוץ יכולה לגלות הריון
    2- בדיקות ביוץ הם דבר לא אמין במיוחד

מחזיקה לך אצבעות שתקבלי את התשובה שאת רוצה
    בדיקת ביוץ 2 פסים חזקים. תמיד הריון אם היה איחור. ואם היה ביוץ באותו חודש @@@
  • בדיקת ביוץ 2 פסים חזקים. תמיד הריון אם היה איחור. ואם היה ביוץ באותו חודש @@@
    איך את יודעת שבדיקת ביוץ מגלה בטוח הריון?
    יש לי איחור של 5 ימים
    ועשיתי בדיקת ביוץ אתמול והיום והראה לי 2 פסים אחד כהה אחד בהיר
    ובדיקת הריון הראתה לי תשובה שלילית
  • איך את יודעת שבדיקת ביוץ מגלה בטוח הריון?
    יש לי איחור של 5 ימים
    ועשיתי בדיקת ביוץ אתמול והיום והראה לי 2 פסים אחד כהה אחד בהיר
    ובדיקת הריון הראתה לי תשובה שלילית
    מה היה אחרי ? כולי סקרנית ??
  • בדיקת דם 5בטא ומחזור היה טיפות דימום קל מזה אומר לעשות בדיקת דם עד שבוע
  • היי בנות אשמח לעזרה
    לפני 4 ימים היה לי ביוץ היום עשיתי שוב בדיקה שוב יצאו 2 פסים כחולים... יכול להיות ביוץ כזה ארוך?? או שאולי הריון? אשמח לשמוע אם למישהי קרה
  • האם יש אופציה לגלות הריון בבדיקה ביתית 5 ימים אחרי הביוץ?
  • הי יש לי איחור במחזור ועשיתי בדיקת ביוץ ככה סתם לבדוק שמעתי שכן מגלה לפעמים הריון והופיעה לי פס אחד כהה ופס אחד בהיר , מה הסיכוי שזה זה
    מנסים תקופה להרות ואין לי ילדים
  • שלום אולי הבנות החמודות פה יעזרו לי :)

אני באיחור היום כבר 3 ימים היה ביוץ ביום 15 למחזור עקבתי עם בדיקות ביוץ וראיתי...ניסינו
    הפס שני במקלון ביוץ אחרי זה נהיה חלש יותר
    פתאום לפני קצת יותר משבוע מקלון ביוץ כל יום חיובי ואתמול והיום מראה ממש שיא כאילו פס הבדיקה חזק הרבה יותר מפס הבקרה
    בדקתי הריון כמה בדיקות שבשתיים מהן יצא לי פס שני בהיר ממש ממש כמעט שקוף אבל בצבע הדיו.
    אבל בדיקה אחרת לא הראתה בכלל פס שני.
    מה נראה לכן היריון?
    בנוסף יש לי קצת דחיה באוכל (הפרשות בהירות שזה לא אופייני לי בכלל) ומוזר גם העור שלי לא נקי אקנה כזה בסנטר ובקו לסת ומצח.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה